اخبار GF جلو: Joshua Wynne سال گذشته در UND لایه برداری پشت لایه شهرداری, نژاد, یک تاریخچه از افسران پلیس

جامعه ویرایشگر سیدنی Mook به نظر می رسد در چگونه موقت UND جمهور جاشوا Wynne صرف زمان خود را به عنوان رهبر در UND. در طول سال به عنوان رئیس این دانشگاه مشغول به کار راه خود را از طریق شایع آشفتگی شروع با بحث خروج از رئیس جمهور قبلی و با پایان دادن به تاریخی اختلال ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

خبرنگاران جو بون و سام عید پاک همکاری آنها به عنوان لایه برداری پشت لایه یا دو چنگال بزرگ شهردار مسابقه که بیش از خوب سخنرانی و حیاط نشانه. برخی از آشکار دموکرات ها در حال حمایت محافظه کار ترین نامزد برخی از قابل توجه پدران شهرستان در حال حرکت به دور از دیرین شهردار و یک نامزد کرده است عذرخواهی کرد و او را نقش در گسترش اطلاعات نادرست در مورد دیگری است.

در نهایت روزنامه نگار براد ray warren خواهد شد مشغول به برخی از تاریخ های بیشتر Grand Forks که دیده است حداقل سه افسر پلیس مرگ در حین انجام وظیفه در قرن گذشته. او کار خواهد کرد به فاش کردن شرایط از این مرگ و میر.

به دنبال این داستان ها و بیشتر در چاپ و آنلاین در روز جمعه و شنبه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>