بازی و ماهی را تایید صدف گورخر در دریاچه LaMoure در جنوب شرقی داکوتای شمالی

پیگیری نمونه تایید شده جمعیت گورخر صدف در سنین مختلف به ویژه در نزدیکی سد گفت: بن Holen آبزی مزاحمت گونه هماهنگ کننده برای بازی و ماهی بخش. این است چگونه ناشناخته های کوچک و تیز پوسته صدف معرفی شدند و هیچ روش شناخته شده به طور کامل خلاص شدن از شر یک دریاچه هنگامی که تبدیل شدن آنها تاسیس شده است.

430 هکتار دریاچه واقع در LaMoure شهرستان در جنوب شرقی داکوتای شمالی محبوب قایقرانی و ماهیگیری مقصد. نتایج حاصل از یک 2019 دریاچه بررسی نشان داد قوی جمعیت crappies همراه با قرار گرفتن pike walleyes و bluegills برای بازی گونه های ماهی; سفید مکنده bullheads و کپور معمولی شده بودند به عنوان خشن, گونه های ماهی.

“این وضعیت نشان می دهد که چقدر مهم است برای boaters, ماهیگیران تفننی شناگران و اسکی بازان برای آگاهی از آبزیان مزاحمت گونه و به اقدامات احتیاطی برای جلوگیری از گسترش” Holen گفت.

پیشگیری است و بهترین راه برای جلوگیری از گسترش آن است که اغلب سفر مسافرت مفتی با unsuspecting دریاچه را برانگیخت.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

“همیشه تمیز تخلیه و خشک قایق ها و دیگر تجهیزات قبل از استفاده از یکی دیگر از دریاچه” Holen گفت. “همچنین, آیا انتقال آب دریاچه یا ماهی زنده به بدن دیگری از آب است. این می تواند کمک به جلوگیری از گسترش نه تنها گورخر صدف, اما بسیاری از آبزیان مزاحمت گونه که ممکن است در حال حاضر.”

پس از دریاچه LaMoure در نهایت جریان به جیمز رودخانه بالا شهر Oakes, بازی, و, ماهی, بخش کارکنان نیز افزایش خواهد یافت گورخر صدف نظارت در پایین جیمز. علاوه بر این باقی مانده از تابستان جواب شناور بازرسی را افزایش می دهد در دریاچه LaMoure.

دریاچه LaMoure و جیمز رودخانه در Dickey شهرستان در حال حاضر در نظر گرفته کلاس من جواب آبهای آلوده. آنها پیوستن به دریاچه Ashtabula بخش پایین تر از Sheyenne رودخانه و رودخانه سرخ به عنوان گورخر صدف-آبهای آلوده در داکوتای شمالی. قوانین اضطراری را به اثر بلافاصله به منع حرکت آب از دریاچه از جمله آب برای انتقال طعمه. متوجه خواهد شد ارسال شده در دسترسی به سایت.

گورخر صدف فقط یکی از تهاجمی گونه های آبزی است که تهدید داکوتای شمالی آب و بومی حیات وحش این اداره گفت. پس از استفاده از هر یک از بدن از آب recreationists باید پیروی از مقررات دولتی:

  • حذف پوشش گیاهی آبزی قبل از خروج از آب دسترسی و انجام واردات به داکوتای شمالی.

  • تخلیه آب قبل از خروج از آب دسترسی داشته باشید.

  • حذف تخلیه شمع و دستگاه هایی که عقب نگه دارید و آب و ترک باز و در طول حمل و نقل.

  • واردات نیست طعمه. برای کلاس من جواب آبهای مملو از طعمه نمی تواند حمل و نقل در آب است. در تمام مناطق دیگر طعمه باید در حمل و نقل یک کانتینر است که دارای 5 گالن و یا کمتر است. به یاد داشته باشید که آن را غیر قانونی است به تخلیه استفاده نشده طعمه در ساحل و یا به دریاچه.

بازی و ماهی نیز توصیه می کند پس از “پاک کردن تخلیه و خشک” اصل:

  • حذف – حذف گیاهان, حیوانات و بیش از حد گل قبل از خروج از آب دسترسی

  • تخلیه تخلیه آب قبل از خروج از آب دسترسی

  • خشک – اجازه می دهد تا تجهیزات به طور کامل خشک قبل از استفاده دوباره و یا ضد عفونی کردن. این شامل اسکله قایق و قایق آسانسور آورده از دیگر آب/متحده است.

اطلاعات بیشتر: https://gf.nd.gov/ans.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de