Froma Harrop: سیاسی اندوه در بالا از ترس و افسردگی و ضرر اقتصادی

COVID-19 در سراسر نشان می دهد و هر نشانه ای از شروع عملیات بازگشت. ما شده ایم از طریق بسیاری از ترس و افسردگی و ضرر و زیان از درآمد و عزیزان. خیلی نمی توان تغییر داد اما رهبری می تواند از درهم و برهم استانداران به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در بالای پشته. مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد نه تنها ناتوان از تشکیل یک پاسخ منطقی به یک ویروس بلکه بی علاقه در انجام این کار — و به نظر می رسد به آن را می دانم.

او محوری شکسته-کشور مدل در امریکا موجب آن حکم خانواده هدایت کشور را منابع به بستگان نزدیک آن و همه فن حریف چوب لباسی. موانع حفاظتی به فساد شده اند junked. آن بوده است حیرت انگیز برای دیدن رئیس جمهور حذف پنج بازرسان به طور کلی از جمله بالا پنتاگون دیده بان اختصاص داده شده منجر به همه گیر پاسخ پاسخگویی کمیته — اختصاص داده شده برای نظارت بر 2 تریلیون دلار در پول مالیات دهندگان را کنار بگذارند برای احیای اقتصاد است.

مغلوب ساختن پیشی جستن و یا هیچ تهمت, ایالات متحده آمریکا به مقصد رسیدن به شدت ضربه توسط coronavirus. آن را نمی باید برای تبدیل شدن به کانون اما هر دو بیماری و اختلال در عملکرد اجتماعی است که به دنبال. آن را گرفته اند فوق العاده ای رهبر به پاسخ عالمانه به هر دو خشم افسارگسیخته توسط جورج فلوید قتل و فرصت طلب که به دنبال غارت در حالی که برخورد با یک تهدید سلامت. رهبر ما نمی رود حتی معمولی.

من در تلاش برای باقی می ماند, خوش بینانه, مرتب کردن بر اساس. برخی امیدوار کننده برای درمان اغلب ویروس مرگبار در حال پیشرفت است. یک واکسن است که آن را متوقف در آهنگ های خود را محدود می رسند. اما بزرگترین امید در حال حاضر مبتنی بر Nov. 3, هنگامی که آمریکایی ها فرصتی برای جایگزین رئیس جمهور و متزلزل خود دولت با صلاحیت.

برای اینکه ما یک ملت مورد ضرب و شتم توسط دریایی از مشکلات است. مرگبار پاتوژن به نظر می رسد قصد ساخت که در دور دوم به عنوان نقاط کشور رها نظم و انضباط است که پیشتر این caseloads در وهله اول.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

سوئد سعی کردم و موفق به ضرب و شتم این چیزی که ترک کسب و کار و مدارس تا حد زیادی باز: طرح این بود که اجازه دهید مردم به اندازه کافی دریافت ویروس برای ساخت گله ایمنی. چه ما مایل سوئد کم درد را تجربه کرده اند. در حال حاضر سوئد سرانه مرگ و میر در میان جهان بالاترین.

که اتفاق می افتد در اتحادیه اروپا است که بازگشایی در کند و شیوه ای دقیق. و آن را اتفاق می افتد در اینجا در ایالات متحده است که در ادامه به اعمال قوانین برای پوشیدن ماسک و اجتماعی فاصله.

اما از آن است که اتفاق می افتد در فلوریدا است که ارائه شده جمعیت آن به عنوان سوئدی به سبک گروه کنترل به ببینید چه اتفاقی می افتد زمانی که دولت عمدتا به پایان می رسد محدودیت در میله و جمعیت. به عنوان فلوریدا تعداد موارد سنبله به رکورد جدید Gov. ران DeSantis بیشتر قول داد به reassert محدودیت. به مخلوط اضافه شده است دولت بزرگ سالمندان جمعیت یک گروه به خصوص در معرض خطر ویروس.

آریزونا بازگشایی یک ماه پیش و به تازگی گزارش شده تمام زمان بالا تعداد موارد و همچنین شماره COVID بیماران در ICU. همان داستان در تگزاس که در موعد مقرر وارد آن “مرحله سوم” از بازگشایی راه بازگشت در آغاز ماه ژوئن.

در آشکار از جهل معاون رئیس جمهور مایک پنس سرزنش کرده برخی از این افزایش اعداد در افزایش تست. در واقع در نیویورک که بیشتر سرانه تست از هر دولت دیگر در حال حاضر گزارش های که تنها 1.1 درصد از تست مثبت بودند COVID هفت روز به طور متوسط. تگزاس است 7.9% رای مثبت و در فلوریدا آن است که 7 درصد.

یکی دیگر از ویروس موج است و نه برای هر گونه کمک به اقتصاد خط پایین یا رفاه مردم آن است. نظر سنجی جدید منعکس شناخت عمومی از این واقعیت است. آنها نشان می دهد آمریکایی ها در مورد به جای تهمت ارائه اخبار خوب در گذشته است.

Froma Harrop است که در سراسر کشور همزمان نویس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de