از خیابان ها به صندوق های رای: نیویورک سیاسی انقلاب

در سال 2019 مترقی فعال و اشغال جانباز Jumaane ویلیامز زد این بار برنده شدن خود را در سراسر شهر بود مسابقه برای

توسط NEWSATROPAT در 5 تیر 1399

در سال 2019 مترقی فعال و اشغال جانباز Jumaane ویلیامز زد این بار برنده شدن خود را در سراسر شهر بود مسابقه برای مدافع عمومی است; در حالی که تیفانی Cabán حمایت Ocasio-کورتز و DSA دقت خود را از دست داده در مسابقه ملکه دادستان منطقه پس از ستیز بازشماری.

که ترقی خواهان پیروز شدند, آنها تا به حال تاثیر قابل توجهی در دستور کار قانونگذاری. در ایالت نیویورک در سنای جولیا سالازار با کمک دیگر مترقی سناتور مانند Alessandra Biaggi و مایکل Gianaris تصویب قانون قابل توجهی برای دیدار با مواد مطالبات از نیویورک.

نقطه عطفی مسکن ثبات و قانون حمایت از شرکت اسپانسر شده از طرف این مترقی سناتور محافظت مستاجران با محدود کردن امنیت سپرده برای یک ماه اجاره دربندی اجاره افزایش و ارائه حمایت های بی جا از اخراج.

این کار در کنار تجدید محبوبیت ساندرز مبارزات انتخاباتی در سال 2020 است وام وزن بیشتر به دستور کار مترقی.

رای گیری های اخیر توسط فکر می کنم تانک داده ها برای پیشرفت نشان می دهد که چهار پنج نیویورک رای دهندگان حمایت از افزایش مالیات بر کسانی که با درآمد سالانه بیش از 2 میلیون و مالیات اضافی بر سرمایه گذاری سود ساخته شده توسط میلیاردرهای.

به همین ترتیب سه چهارم از کسانی که در نظرسنجی حمایت مالیاتی بر مردم با خانه های متعدد و 80% پشتیبانی مالیات بر تبلیغات دیجیتال سیستم عامل های مانند گوگل و Facebook.

از همه مهمتر رای گیری از گالوپ در ماه فوریه نیز نشان می دهد که در حالی که کلمه "سوسیالیسم" باقی می ماند محبوب در سراسر رای دهندگان به عنوان یک کل 76 درصد از دموکرات ها را برای رای دادن به یک نامزد ریاست جمهوری است که شناسایی به عنوان یک سوسیالیست.

این یافته ها نشان می دهد که ترقی خواهان موفق شده اند نه فقط در مردمی سازماندهی و اجرای استراتژیک انتخاباتی مناقصه اما در برنده شدن در استدلال بر روی کلید مسائل مربوط به سیاست و ریختن انگ چپ بیش از جنگ سرد قرمز-طعمه.

تجدید حیات دموکراتیک سوسیالیست آمریکا شده است یک بخش اساسی از این تغییر گفتمان. در سه ماه اول پس از Ocasio-کورتز انتخاب شد DSA عضویت به سرعت در حال افزایش به حدود 50000 و در نیمه اول این سال به تنهایی بیش از 10000 نفر امضا کرده اند به محلی سازماندهی شدند.

هیچ جا این بوده است بیشتر آشکار از نیویورک است. NYC محلی DSA شعبه بزرگترین سوسیالیستی سازمان در ایالات متحده با بیش از 55000 اعضا (به عنوان از آوریل 2019) و شاخه های متعدد در هر یک از شهرستان پنج بخش نیویورک.

در حالی که این کار از DSA شده است محوری به تجدید حیات آمریکا چپ سازمان هایی مانند عدالت دموکرات با نام تجاری جدید کنگره طلوع و کار خانواده ها را نیز burgeoned را در این فضا ایجاد معنوی و فعال اکوسیستم به خانه به تعداد فزاینده ای از صدای مترقی.

بی سابقه ای شرایط

این رشد جنبش ساخته شده نسبت به یک سال 2020 چرخه انتخابات مملو از عدم اطمینان است.

به عنوان موارد Covid-19 ادامه به افزایش در سراسر کشور نیویورک باقی مانده است بدترین آمار آمریکا. با بیش از 390,000 مورد تأیید و 24,000 مرگ و میر coronavirus به شکل دراورده شده ویران در جوامع محلی و نابود اقتصاد منطقه ای.

در یک وضعیت که در آن بیش از یک میلیون نفر هنوز هیچ بیمه بهداشت و درمان آنچه سلامت عمومی اورژانس همراه با بسته شدن اجباری کسب و کار موجود و بحران مسکن تا به حال تاثیر مخربی بر شرایط مادی کار نیروهای جدید است.

این بی سابقه ای زمینه نیز تحت تاثیر راهبردهای ساماندهی از شورشیان مبارزات. با مردمی جنبش مانند DSA دیگر بسیج داوطلبان درب-به-درب سازمان های مترقی چرخد و به توده تلفن-بانکی و هدفمند استراتژی های رسانه های اجتماعی در تلاش برای حفظ رای دهندگان توسعه.

همچنین منحصر به فرد به این چرخه شده است جرم mobilizations در اطراف سیاه زندگی ماده تظاهرات.

در سراسر شهر از مرکز بارکلیز در بروکلین به میدان واشنگتن پارک در منهتن تظاهرات توده ای جای گرفته اند روزانه از پلیس-قتل جورج فلوید در مینیاپولیس در مه 25.

در قلب این mobilizations شده اند بسیاری از سیاه و Latinx نامزدها در حال اجرا برای دفتر مترقی سیستم عامل است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب