فرانسه پاکسازی انتصاب نخست وزیر جدید پس از استعفای دولت

توسط: | منتشر شده در تاریخ 4 ژوئیه سال 2020 11:55:59 am

کستکس ارشد عمران بنده که برگزار کرده است چندین پست در محلی منطقه ای و دولت های ملی است. (AFP/G. فوئنتس از طریق DW)

رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی در روز جمعه منصوب ژان کستکس به جای ادوارد فیلیپ به عنوان نخست وزیر.

کستکس ارشد عمران بنده که برگزار کرده است چندین پست در محلی منطقه ای و دولت های ملی است. در ماه آوریل او به اتهام مدیریت کاهش فرانسه مستند در طول رمان coronavirus بیماری همه گیر. فیلیپ استعفا داد و همراه با بقیه دولت فرانسه.

این حرکت راه را برای ترمیم کابینه بود که به طور گسترده ای انتظار می رود به عنوان رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی به دنبال افزایش اعتبار خود را با رای دهندگان سرخورده. پاکسازی با هدف reorient نهایی خود را در سال.

بقیه انتظار می رود که دولت به نام پنج شنبه.

روز یکشنبه پاکسازی را میانه رو حزب سیاسی En Marche سقوط در انتخابات شهرداری ها در سراسر کشور است. اگر چه پاکسازی لذت می برد محبوبیت در سطح اروپا تصویر خود را در داخل کشور دچار یک سری از موانع از جمله جلیقه زرد تظاهرات و کار اصلاحات.

وزیران به بررسی بیش ویروس بحران

ساعت پس از استعفای ویژه فرانسوی دستور دادگاه رسیدگی به چند تن از وزرای سابق از جمله فیلیپ بیش از اداره خود از coronavirus بحران است.

قانون دادگاه جمهوری دیدم بی سابقه ای 90 شکایت در ماه های اخیر ثبت شده توسط COVID-19 بیماران و پزشکان و پرسنل زندان, افسران پلیس و دیگر فرانسوی ساکنان. کمبود ماسک و دیگر تجهیزات کلیدی بودند که در میان نارضایتی.

دادگاه به طور معمول معاملات با شکایت علیه مقامات بالا اما به طور معمول تنها می بیند چند شکایت در هر سال است. نخست وزیر سابق فیلیپ وزیر بهداشت Olivier Veran و وزیر بهداشت سابق اگنس Buzyn در میان کسانی که در دادگاه تلقی شایسته و تحقیقات است. همه در همه, نه مقامات را مورد بررسی قرار توسط دادگاه.

وزرا و دیگر مقامات متهم به “عدم مبارزه با یک فاجعه است” و می تواند تا دو سال حبس و در صورتی محاکمه و محکوم شد.

پاکسازی ‘در مسیر جدید’

فرانسه در انتخابات ریاست جمهوری گفت: پاکسازی و فیلیپ موافقت کرده است که یک دولت جدید لازم بود به شکل یک “مسیر جدید” رو به جلو است.

“من نیاز به انتخاب به رهبری [فرانسه] را که در مسیر” پاکسازی گفت. ستایش او فیلیپ را “کار برجسته” در طول زمان خود را در دولت است.

در آوریل پاکسازی گفت: او می خواست به “اختراع” خود را برای دیدار با آخرین چالش های پیش روی جمهوری فرانسه. اما مقابله با خرید اینترنتی از رمان coronavirus همه گیر است به احتمال زیاد به مرکز صحنه را برای بقیه مدت ریاست جمهوری خود را.

پاکسازی و آنگلا مرکل صدراعظم آلمان در حال رهبری برنامه برای ایجاد یک اروپایی برنامه های بازیابی برای اتحادیه اروپا سخت ترین ضربه کشورها است. حتی کسانی که تلاش کرده اند در مواجهه مقاومت در میان کشورهای عضو اتحادیه اروپا که ترس کشیدن بدهی به عنوان بخشی از یک بازیابی صندوق.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>