سابق رهبران جهان هشدار می دهند در برابر اسرائیل الحاق طرح

توسط: AP | سازمان ملل متحد | منتشر شده در تاریخ 4 ژوئیه سال 2020 3:55:58 pm راه حل دو کشور حمایت ساز

توسط NEWSATROPAT در 14 تیر 1399
توسط: AP | سازمان ملل متحد | منتشر شده در تاریخ 4 ژوئیه سال 2020 3:55:58 pm
Deadlocked in three elections, Israel seeks ways to avert a fourth راه حل دو کشور حمایت سازمان ملل و شورای امنیت و اکثریت قریب به اتفاق جامعه بین المللی پیش بینی دولت مستقل فلسطینی در سراسر کرانه "سرزمین اسرائیل اسیر از اردن در سال 1967" و غزه با موافقت زمین معاوضه. (دن Balilty/نیویورک تایمز)

یک گروه از سابق رهبران جهان خواست رهبران اروپایی در روز جمعه به فشار اسرائیل در برابر الحاق بخش هایی از کرانه هشدار در برابر خوشنودی پس از اسرائیل ساخته شده و هیچ حرکت را در سراسر خاک در ژوئیه 1.

بزرگان, دهکده توسط نلسون ماندلا در سال 2007 گفت: در نامه به رهبران فرانسه و آلمان و بریتانیا و اتحادیه اروپا است که آنها باید اصرار به اسرائیل که الحاق را منفی سیاسی و اقتصادی دو جانبه و منطقه ای و روابط.

بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل با هدف بود برای شروع فرایند یکشنبه گفت که او می خواست برای شروع الحاق کرانه خاک در خط با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از سرگرفته خواهد شد.

اما وزیر Ujgfiud Akunis گفت: الحاق فرآیند شده بود با تاخیر گفتن اسرائیل ارتش ایستگاه های رادیویی در روز چهارشنبه که مقامات هنوز هم در حال کار کردن جزئیات نهایی با همتایان آمریکایی خود. او گفت که او انتظار الحاق به محل بعد از آن در ماه جولای است.

راه حل دو کشور حمایت سازمان ملل و شورای امنیت و اکثریت قریب به اتفاق جامعه بین المللی پیش بینی دولت مستقل فلسطینی در سراسر کرانه "سرزمین اسرائیل اسیر از اردن در سال 1967" و غزه با موافقت زمین معاوضه. فلسطینی ها می خواهند اورشلیم شرقی به عنوان پایتخت دولت خود را, اما آینده اورشلیم در نظر گرفته شده است یک وضعیت نهایی موضوع به تصمیم در مذاکرات سیاسی اسرائیلی-فلسطینی.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت طرح صلح پرده برداری کرد در ماه ژانویه پیش بینی آوردن برخی از 30 درصد از کرانه باختری تحت دائم اسرائیل در کنترل و به یک چراغ سبز به اسرائیل برای ضمیمه که نشد. این طرح را ایجاد بی ربط فلسطین محدود استقلال در حک کردن جیب از زمین های باقی مانده. فلسطینی ها را به شدت رد این طرح به عنوان طرفدار اسرائیل.

تاخیر بازیگران بیشتر عدم قطعیت بر اینکه اسرائیل در نهایت به دنبال از طریق در انفجاری الحاق ابتکار نیز که کشیده شدید بین المللی condemnations از برخی از اسرائیل نزدیک ترین متحدان.

سازمان ملل متحد اتحادیه اروپا و کلیدی کشورهای عربی باید تمام گفت: الحاق را نقض قوانین بین المللی و تضعیف در حال حاضر کاهش چشم انداز برقراری مستقل فلسطین در کنار اسرائیل است.

بزرگان به رهبری سابق ایرلندی جمهور مری رابینسون با ماندلا بیوه Graca ماچل و سابق سازمان ملل, دبیر کل, بان کی مون به عنوان co-صندلی و گفت: الحاق "است و اساسا خلاف منافع بلند مدت هر دو اسرائیلی و فلسطینی به مردم است." آنها گفت: الحاق "خواهد شد و تعدیل های آینده فلسطینی خواست برای حقوق و خود مختاری, اما, از بین بردن امید در دو دولت سازش را افزایش خطرات آینده را با خشونت یکی از مهمترین و قابل احتراق مناطق در جهان است."

بزرگان به نام اتحادیه اروپا را در نظر بگیرید تعلیق 27-کشور توافقنامه با اسرائیل اگر الحاق پیش می رود و در هر فرم. آنها همچنین به یاد می آورد بریتانیا را "تاریخی و جاودانه مسئولیت" به عنوان قدرت استعماری در قبل از سال 1948 فلسطین.

بزرگان' درخواست تجدید نظر به دنبال درخواست از نخست وزیر بوریس جانسون به اسرائیل به الحاق طرح است.

در صفحه اول مقاله روز شنبه در Yediot Ahronot یکی از بزرگترین اسرائیل روزنامه جانسون نوشت که به عنوان یک "پرشور مدافع اسرائیل" او ترس است که الحاق خواهد شکست در این کشور با هدف تامین امنیت مرزها "خواهد بود و بر خلاف اسرائیل را به منافع بلند مدت." "من عمیقا امیدوارم که الحاق نیست برو جلو" او گفت:.

"اگر آن را ندارد, انگلستان به رسمیت نمی شناسد هر گونه تغییر در خطوط سال 1967 به جز کسانی که توافق بین دو طرف است."

علاوه بر مخالفت با الحاق بزرگان تصریح کرد حمایت خود را از اسرائیل و فلسطینی مدافعان حقوق بشر و فعالان جامعه مدنی گفت: "خود را صدای نیاز به محافظت و تقویت در این زمان به چالش کشیدن."

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن