خبر جعلی همه گیر سر به فلک کشید: آمریکای لاتین تحت Fakecracy

در راه است که “Fakecracy” شروع به تضعیف ضعیف دموکراسی در منطقه است. استفاده از خبر جعلی تضعیف دموکراسی به دلیل آن است که استفاده می شود به پوشش واقعی آمریکای لاتین مشکلات مانند فقر و نابرابری و ناامنی ،

اما اثرات منفی از خبر جعلی رفتن دورتر. در پشت استفاده از جعلی, اخبار بازیگران سیاسی خود را پنهان کردن نیت واقعی: یک دستور کار سیاسی است که به دنبال یک جنگ عمومی در برابر جمعيتی اهداف.

پشت که دستور کار سیاسی شما می توانید پیدا کردن نقض حقوق بشر است. خبر جعلی در Bolsonaro انتخاباتی استفاده می شد را تحت تاثیر قرار LGBTIQ مردم و مدافعان حقوق بشر است. کسانی که تصاویر مورد استفاده قرار گرفت به ضرر نامزدهای دیگر اما همچنین به تنظیم دستور کار برای همجنسگرایان تبعیض علیه.

پس چرا این موارد نقض حقوق بشر خیلی مهم ؟ چرا که آنها در حال رشد با اتخاذ رباتها در رسانه های اجتماعی و حتی هماهنگی برای انتشار این تصاویر.

ما کتاب را نشان می دهد نمونه های مختلف به درک چگونه آمریکای لاتین بازیگران سیاسی با استفاده از خبر جعلی از طریق Whatsapp, Twitter, Facebook و Instagram. وجود دارد بسیاری از نمونه هایی از بازیگران سیاسی با استفاده از اخبار جعلی و انگ زدن سخنرانی به تصویب دستور کار است که به دنبال حمله به مدافعان حقوق بشر و روزنامه نگاران و سازمان های غیر دولتی.

استفاده از اخبار جعلی در مبارزات انتخاباتی است که ریشه از اطلاعات غلط و توضیح می دهد بحرانی که ما در آمریکای لاتین است. قدرت جعلی اخبار عمل می کند و رسیدن به این حوزه نمی دانم آنچه آنها در حال رای دادن. اگر مبارزات سیاسی است که توسط هدایت جعلی اخبار ما به عنوان یک جامعه از دست دادن این فرصت را به مقايسه سیاسی ارائه دهد و بر اساس یک برنامه ریزی سیاسی بحث (ایده ها و نه سیاسی clientelism).

استفاده از اخبار جعلی و سیاسی قصد گمراه کردن مردم برای ساختن یک قرارداد بین شهروندان و بازیگران سیاسی است که مبتنی بر حل مشکلات واقعی اما در نگه داشتن رسانه های اجتماعی گفتگو در مورد “گفتمان” و نه حقایق و یا پاسخ به مشکلات واقعی. “من نفرت کسانی که مردم (LGBT روزنامه نگاران و مدافعان حقوق بشر) و بیشتر و بیشتر” می تواند یک عبارت رایج از مبارزات انتخاباتی در آمریکا در انتخابات است. وعده نمی خواهد در مورد گرفتن بهتر سیاست های عمومی; وعده ها در مورد چیزی نجس مستقر در حمله علیه یک هدف خاص.

سخنرانی نفرت بر اساس جعلی, اخبار نیاز به یک بازیگر سیاسی است که با این نسخهها کار به عنوان یک نجات دهنده یک خارجی و, پس از شعارهای سیاسی می تواند به دفاع از “ما” از “دیگران”. وقتی که اتفاق افتاده است اطلاعات غلط و جهل سر به فلک کشید, ساخت اجتماعی بخش در کشورهای آمریکای لاتین عمیق تر. زمانی که این اتفاق افتاده است اطلاعات غلط و جهل باید سر به فلک کشید “متنفر” برنده انتخابات قدرت را به انجام بیشتر در عمق اجتماعی در آمریکای لاتین قرار دارند.

علاوه بر این, نجات دهنده است نامزد است که به ترویج جعلی اخبار و اطلاعات غلط در برابر اهداف خاص.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de