سابق رئیس پنتاگون جیم Mattis می گوید مغلوب ساختن پیشی جستن در تلاش برای تقسیم امریکا

توسط: | واشنگتن | منتشر شده در تاریخ: 4 ژوئن 2020 11:20:01 am جیم Mattis همچنین گفت: تهمت بود راه ا

توسط NEWSATROPAT در 16 خرداد 1399
توسط: | واشنگتن | منتشر شده در تاریخ: 4 ژوئن 2020 11:20:01 am
Donald Trump, James Mattis, James Mattis regisnation, James Mattes Defence secretary, James Mattis India, US foreign policy, US India foreign policy, Indian express, latest news جیم Mattis همچنین گفت: تهمت بود راه اندازی یک "غلط درگیری" بین نظامی و غیر نظامی جامعه است. (AP)

سابق ایالات متحده آمریکا وزیر دفاع جیم Mattis روز چهارشنبه روشن خود را رئیس سابق دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن با بیانیه ای که رئیس جمهور از تلاش برای ایجاد بخش در ایالات متحده است.

"دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اولین بار است که رئیس جمهور در طول عمر من که نمی سعی کنید برای متحد کردن مردم آمریکا — و نه حتی تظاهر به سعی" Mattis گفت: در بیانیه منتشر شده از سوی مجله آتلانتیک. "او تلاش می کند برای تقسیم ما," او گفت:.

برخوردار با انتقاد از تهمت استفاده از نیروی نظامی برای سرکوب مداوم معترضان با پلیس از قتل جورج فلوید, گزارشی ،

او همچنین گفت: تهمت بود راه اندازی یک "غلط درگیری" بین نظامی و غیر نظامی جامعه است.

او به یک داغدار شرح مغلوب ساختن پیشی جستن راه رفتن به یک رویداد تاریخی در نزدیکی کلیسای دوشنبه زمانی که رئیس جمهور مطرح شده با کتاب مقدس. اجرای قانون تا به حال به زور پاک لافایت میدان مقابل کاخ سفید بیشتر معترضان مسالمت آمیز. Mattis گفت که او تا به حال هرگز خواب سربازان "خواهد بود دستور داد تحت هیچ شرایطی به نقض حقوق اساسی شهروندان خود — بسیار کمتر به ارائه عجیب و غریب عکس op برای انتخاب فرمانده ارشد نظامی با رهبری ایستاده کنار."

این بیانیه نادر است چرا که Mattis در گذشته گفت: این امر می تواند نامناسب برای او محکوم به یک رئیس جمهور نشسته.

سابق وزیر دفاع جیم Mattis که در حال حاضر به انتقاد از یک رئیس جمهور به صراحت در روز چهارشنبه متهم مغلوب ساختن پیشی جستن از تلاش برای تقسیم امریکا و صریحا محکوم کرد یک نظامی ایالات متحده در واکنش به ناآرامی های مدنی.

پیشتر در روز جمعه, زمان وزیر دفاع علامت Esper به نظر می رسد به عقب براند در برابر تهمت و گفت او نمی بازگشت استقرار نیروهای نظامی برای گشت زنی در این کشور است. "گزینه ای برای استفاده از فعال وظیفه نیروهای در اجرای قانون نقش تنها باید مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک ماده در رفت و آمد مکرر گذشته و تنها در فوری ترین و مبرم از شرایط است. ما در یکی از آن شرایط در حال حاضر," او گفت: "ما جلسه.

رئیس جمهور گفت: فرمانداران به تماس از گارد ملی برای مهار تظاهرات که به خشونت تبدیل شد و هشدار داد که او می تواند ارسال در فعال وظیفه نیروهای نظامی اگر آنها نیست.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب