برلین | منتشر شده در تاریخ: 25 مه سال 2020 5:01:28 pm

آلمان طول می کشد بیش از شش ماه دوار ریاست اتحادیه اروپا در ماه جولای.

اتحادیه اروپا دیپلمات ارشد به نام برای بلوک به یک “قوی تر استراتژی” به سمت چین در میان نشانه هایی که آسیا در حال جایگزین شدن ایالات متحده به عنوان مرکز قدرت جهانی.

اتحادیه اروپا در امور خارجه و رئیس جوزپ Borrell گفت: جمع آوری از سفیران روز دوشنبه که “تحلیلگران به مدت طولانی صحبت در مورد پایان یک آمریکایی-led سیستم و ورود از یک قرن است.”

“این در حال حاضر اتفاق می افتد در مقابل چشمان ما,” او گفت:.

Borrell گفت: همه گیر می تواند دیده می شود به عنوان یک نقطه عطف در تغییر قدرت از غرب به شرق است و برای اتحادیه اروپا “فشار برای انتخاب طرف در حال رشد است.”

او گفت: 27 کشور بلوک “باید ما را دنبال منافع خود و ارزش ها و جلوگیری از instrumentalized توسط یک یا دیگر.”

اما در حالی که افزایش چین شد “چشمگیر” Borrell گفت کنونی روابط بین بروکسل و پکن نیست همیشه مبتنی بر اعتماد و شفافیت متقابل است.

Borrell گفت: “ما تنها یک فرصت اگر ما در برخورد با چین با جمعی نظم” اشاره کرد که آینده اتحادیه اروپا-چین در اجلاس سران این سقوط می تواند یک فرصت برای انجام این کار.

“ما نیاز به یک قوی تر استراتژی برای چین که همچنین نیاز به روابط بهتر با بقیه دموکراتیک آسیا,” او اضافه شده است.

صحبت در همان کنفرانس برگزار شده توسط videolink در این سال با توجه به همه گیر, آلمانی, وزیر امور خارجه Heiko Maas تکرار Borrell تماس برای شفافیت بیشتر از چین مسئله ای است که به ميدان آمده است بیش از پکن اطلاعات سیاست در طول مراحل اولیه شیوع ویروس.

آلمان طول می کشد بیش از شش ماه دوار ریاست اتحادیه اروپا در ماه جولای.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de