رهبران اتحادیه اروپا پرچ 750 میلیارد یورو coronavirus بازیابی صندوق

توسط: بلومبرگ | بروکسل | به روز شده: ژوئیه 21 سال 2020 11:45:53 am

توافق نمیاد. مذاکرات نزدیک به سقوط در نقاط مختلف بیش از این اجلاس به عنوان تضاد منافع ملی پیشنهاد اجماع ممکن است دور از دسترس. (AP)

سران اتحادیه اروپا توافق کردند در یک نقطه عطفی بسته محرک را در بلوک شماره 750 میلیارد یورو ($860 میلیارد دلار) از مشترک بدهی برای کمک به کشورهای عضو کاهش رکود اقتصادی است.

این توافقنامه در ساعات اولیه روز شنبه پس از بیش از چهار روز از acrimonious مذاکرات در بروکسل مورد نیاز را به اتفاق آرا تصویب تمام 27 عضو و نشان دهنده یک پیروزی برای آنگلا مرکل صدراعظم آلمان و رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی که پیش نویس اولیه طرح برای پیشنهاد در ماه مه. صندوق اضطراری را از 390 میلیارد یورو از کمک های مالی و 360 میلیارد یورو از وام های کم بهره.

تقریبا یک سوم از بودجه اختصاص داده شده برای مبارزه با تغییر آب و هوا و همراه با بلوک بعدی 1 تریلیون یورو هفت سال بودجه را تشکیل می دهند بزرگترین سبز بسته محرک اقتصادی در تاریخ است. تمام هزینه ها باید مطابق با توافق پاریس را هدف کاهش گازهای گلخانه ای.

بودجه اضطراری را نه تنها از بند باز کردن حیاتی حمایت مالی به جنوب اروپا اقتصاد سخت ترین ضربه توسط ویروس اما به عنوان اعتبار است که بلوک ارائه می دهند معنی دار همبستگی به اعضای نیازمند است. با بیش از 100,000 اروپایی ها مرده از ویروس و اقتصاد برای بازسازی سرمایه گذاران به دنبال یک صفحه نمایش وحدت برای حفظ این تجمع در سهام.

“من بسیار آسوده,” مرکل گفت: پس از آن. “ما باید آمد تا با پاسخ به بزرگترین بحران اتحادیه اروپا مواجه شده است.”

تضاد منافع

ایتالیا, اصلی, اروپایی کانون همه گیر خواهد شد به احتمال زیاد بزرگترین ذینفع از برنامه ریزی و انتظار برای دریافت حدود 82 میلیارد یورو کمک های مالی و حدود 127 میلیارد یورو وام با توجه به برآورد اولیه ارشد, ایتالیایی, رسمی گفت. مقررات مربوط به مبارزه با کشویی استانداردهای دموکراتیک در اروپای شرقی بودند ضعیف در آخرین دقیقه به معامله بیش از خط.

“این توافق نامه می فرستد بتن سیگنال که اروپا یک نیروی عمل” چارلز میشل رئيس جمهور از اتحادیه اروپا رهبران شورای اسلامی گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی پس از آن. “من معتقدم که این توافق خواهد شد دیده می شود به عنوان محوری لحظه در اروپا سفر.”

توافق نمیاد. مذاکرات نزدیک به سقوط در نقاط مختلف بیش از این اجلاس به عنوان تضاد منافع ملی پیشنهاد اجماع ممکن است دور از دسترس.

در حالی که همه دولت ها توافق کردند که اقتصادی انقباضات به اندازه 10 درصد در برخی از کشورها به نام برای اقدامات فوق العاده آنها bickered برای ساعت بیش از مقدار نهایی از کمک های مالی و همچنین به عنوان آینده چگونه پرداخت می شود را در ادامه میخوانید.

مهمتر نهایی سازش نیز شامل بودجه تخفیف برای چهار از لحاظ مالی متهاجم شمالی کشور کاهش سالانه خود را خالص سهم. دانمارک و آلمان و هلند و اتریش و سوئد خواهد شد بیش از 50 میلیارد یورو تخفیف بیش از هفت سال است.

در پایان, آن را تا حد زیادی پایین آمد برای ارائه به اندازه کافی شیرین کننده به آن گروه که تا به حال شده است برای هل دادن یک بسته کوچک. آنها را در هیئت مدیره مرکل پاکسازی و رهبران اروپا و جنوبی توافق کردند برای کاهش کمک های مالی پاکت از 500 میلیارد یورو به عنوان پیشنهاد شده است.

“ما 27 اطراف میز و ما موفق با یکدیگر برای تولید یک بودجه” پاکسازی گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در کنار مرکل. “که در آن دیگر حوزه سیاسی در جهان است که ممکن است که انجام شود ؟ هیچ کدام.”

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de