مصر بازداشت پزشکان و سکوت منتقدان بیش از شیوع ویروس

توسط: AP | قاهره | منتشرشده: ژوئیه 6 2020 1:55:43 pm حداقل 10 پزشکان و شش روزنامه نگاران بازداشت شده

توسط NEWSATROPAT در 16 تیر 1399
توسط: AP | قاهره | منتشرشده: ژوئیه 6 2020 1:55:43 pm
Egypt arrests doctors, silences critics over virus outbreak حداقل 10 پزشکان و شش روزنامه نگاران بازداشت شده اند پس از این ویروس برای اولین بار آمار مصر در ماه فوریه به گفته گروه های حقوق. (AP Photo/نریمان ال-Mofty فایل)

دکتر دستگیر و پس از نوشتن یک مقاله در مورد مصر شکننده نظام سلامت است. یک داروساز برداشت از کار بعد از ارسال آنلاین در مورد کمبود دنده محافظ. یک ویرایشگر گرفته شده از خانه خود را پس از بازجویی رسمی coronavirus آمار و ارقام.

حامله دکتر دستگیر و پس از یک همکار با استفاده از تلفن خود را به گزارش مشکوک coronavirus مورد. به عنوان مقامات مصری مبارزه با تورم coronavirus شیوع سازمان های امنیتی تلاش کرده اند برای سرکوب انتقادات در مورد دست زدن به بحران بهداشت و درمان توسط دولت از رئیس جمهور عبد فتاح ال-Sissi.

حداقل 10 پزشکان و شش روزنامه نگاران بازداشت شده اند پس از این ویروس برای اولین بار آمار مصر در ماه فوریه به گفته گروه های حقوق. بهداشت و سلامت دیگر کارگران می گویند آنها هشدار داده شده است توسط مدیران به نگه داشتن آرام و یا در صورت مجازات است.

یک خبرنگار خارجی به کشور فرار کرد از ترس دستگیری و دیگری دو فراخوانده شده اند برای توبیخ بیش از "حرفه ای نقض شده است."

Coronavirus عفونت های فزاینده در این کشور از 100 میلیون, تهدید به پایمال کردن بیمارستان.

همانطور که از روز دوشنبه وزارت بهداشت ثبت شده بود 76,253 عفونت از جمله 3,343 مرگ و میر — بالاترین مرگ و میر در جهان عرب است.

"من هر روز رفتن به محل کار من قربانی خودم و تمام خانواده من" گفت: یک خط جلو, دکتر, در بیشتر قاهره صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن به خاطر ترس از اقدامات تلافی جویانه مانند همه پزشکان مصاحبه برای این داستان.

"سپس آنها را بازداشت همکاران من به ما ارسال پیام. من هیچ نور در افق."

در سال 2013 ال-Sissi به عنوان وزیر دفاع به رهبری نظامی را حذف مصر جمهور منتخب دموکراتیک محمد مرسی پس از حکومت کوتاه خود در سراسر کشور برانگیخت تظاهرات.

در سال پس از, el-Sissi has مهر مخالفت زندانی اسلامگرای سیاسی مخالفان سکولار فعالان و روزنامه نگاران حتی رقصنده شکم.

در حال حاضر سرکوب یافته به پزشکان که صحبت علنی در مورد از دست رفته دنده محافظ یا سوال رسمی عفونت دفعات مشاهده شده است.

یک دولت مسئول مطبوعات نیست پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر در مورد بازداشت پزشکان و روزنامه نگاران اما آیا ارسال آسوشیتد پرس یک سند تحت عنوان "واقعیت شکست دادن شر دروغ" که جزئیات آنچه در آن می گوید: در حال el-Sissi موفقیت در بهبود اقتصاد و مبارزه با تروریسم است.

ال-Sissi گفت: ویروس این مسیر بود "اطمینان" و توصیف منتقدان به عنوان "دشمنان دولت است."

در هفته های اخیر مقامات marshaled لوازم پزشکی به آماده شدن برای بیشتر بیماران است. نظامی راه اندازی بیمارستان درست و جداسازی مراکز با 4000 تخت و تحویل ماسک برای شهروندان رایگان در ایستگاه های مترو میادین و دیگر اماکن عمومی.

دولت کوچک تا تست در همه بیمارستانهای دولتی و به دستور شرکت های خصوصی به بوسیله اسباب گردنده از ماسک صورت و دنده برای خط مقدم سلامت کارگران است.

ال-Sissi دستور داده است تا پاداش های پزشکی کارگران معادل 44 دلار-$76 در ماه است.

اما سلامت پرسنل در حال صدایی زنگ در رسانه های اجتماعی. پزشکان می گویند کمبود آنها را مجبور به خرید فولاد ماسک با حقوق ناچیز. خانواده تمنایی برای تخت های مراقبت ويژه.

دندانپزشکان و داروسازان شکایت از اینکه مجبور به تحمل مشکوک به ویروس بیماران با کمی آموزش. این بیماری همه گیر قرار دادند مصری پزشکی سندیکای غیر سیاسی گروه از متخصصان به قابل توجه نقش جدید به عنوان کشور تنها مدافع برای پزشکان حقوق.

ماه گذشته اتحادیه منتشر شد نامه ای به دادستان عمومی و خواستار آزادی پنج پزشکان بازداشت برای بیان دیدگاه های خود درباره دولت ویروس پاسخ.

بیشتر سندیکای اعضای دستگیر شده اند از گزارش, گفت, یک عضو هیئت مدیره اما خانواده را آرام نگه داشته.

پزشکان کم روحیه بیشتر غرق در هفته گذشته پس از بازداشت عضو هیئت مدیره و خزانه دار Mohamed el-Fawal که خواستار در Facebook که نخست وزیر عذرخواهی نظرات به نظر می رسد که به سرزنش بهداشت برای افزایش coronavirus مرگ و میر.

در یک کنفرانس مطبوعاتی نخست وزیر مصطفی Madbouly انتقاد پزشکان "سهل انگاری و سوء مدیریت" برای به خطر انداختن سلامت شهروندان.

خشم پزشکان آمریکا گفت: آنها در حال ندیده, underpaid و زیر منابع, تلاش برای نجات بیماران در درمانگاه های شلوغ. تا کنون حداقل 117 پزشکان 39 پرستاران و 32 داروسازان فوت کرده اند از COVID-19 با توجه به سندیکا های اعضا شمارش و هزاران نفر کاهش یافته است بیمار است.

پس از Madbouly نظرات اتحادیه برنامه ریزی یک کنفرانس مطبوعاتی در اواخر ماه ژوئن به منظور بالا بردن آگاهی در مورد پزشکان فداکاری و بحث در مورد کارکنان و کمبود عرضه.

اما قبل از هر کسی می تواند صحبت کردن نیروهای امنیتی احاطه شده سندیکا و فرستاده اعضای خانه با توجه به سابق رهبر مونا مینا.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب