East Grand Forks امید عطا خواهد یارانه $943,000 LaFave پارک طرح

اعضای شورای شهر رای دادند 5-1 به درخواست بیشتر مینه سوتا پارک ها و مسیرهای کمیسیون به پرداخت 75% از یک پروژه است که اضافه کردن یک قایق جدید سطح شیب دار به پارک جای شن پارکینگ وجود دارد, بهبود سیستم های زهکشی وجود دارد و دوباره در نزدیکی خیابان. این شهر همچنین پیشنهاد می پرسد برای پول برای کمک به طراحی مواد بازاریابی و سازماندهی دو رویداد در امتداد قرمز دریاچه رودخانه راهرو.

با فرض این کمیسیون موافقت خود را با طرح این شهر خواهد بود مسئول باقی مانده 25 درصد از هزینه پروژه که در مجموع حدود $235,000. این شهرستان می تواند به گسترش است که هزینه در سراسر چندین بودجه سال.

آن را در نزدیکی انتهای فوقانی یک تخته سنگ از پروژه های شهرستان کارکنان ارائه شده به اعضای شورا در هفته گذشته. ترین از کسانی بود $226,000 برنامه ریزی برای اضافه کردن یک قایق جدید شیب دار و لمس کردن شن پارکینگ به 1.1 میلیون دلار طرح بود که تنها کمی بلند پروازانه تر از این طرح که برای اعضای شورای امیدوارم به اهدا می شود بودجه.

تنها عضو شورای کسانی که رای دادند در برابر اعطای نرم افزار دیل هلمز که شک و تردید شده است از چندین شهر هزینه های طرح و مورد سوال مظنه قیمت برای قایق های جدید و سطح شیب دار قبل از.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

“من کمی نگران اگر ما واقعا نیاز به دو رمپ قایق پایین وجود دارد” هلمز گفت. “من دیده ام بسیاری از ترافیک پایین وجود دارد اما من نمی دانم اگر من واقعا دیده می شود بسیاری از حمایت کردن قایق های بارگیری و تخلیه.”

مقامات شهرستان را امیدوار به رفع کردن LaFave که نشسته بین Sorlie و لوئیس موری پل برای سال. کارکنان شهرستان قرار دادن با هم یک $2.2 میلیون طرح جامع پارک که اضافه کردن مسیرهای جدید بیشتر پارکینگ بیشتر درختان و چند قایق جدید رمپ و راه اندازی شد.

در ماه جولای سال 2019 East Grand Forks خواسته پارک ها و مسیرهای کمیسیون برای پرداخت 75 درصد از $327,000 طرح کمیسیون اما نه جایزه که بودجه. در فوریه سال رهبران شهر در نظر گرفته شده با استفاده از درآمد حاصل از مالیات بر فروش جدید برای پرداخت یک LaFave fixup اما اعضای شورای تنظیم این طرح کنار آنها کمرنگ پیشنهاد خود را برای مالیات جدید است.

در سال 2018 کمیسیون رهبران اعطا East Grand Forks پول برای یک قایق پارویی اسکیموها جدید راه اندازی و به گیاه بیشتر درختان در پارک, اما این پول نیست و انتظار می رود برای رسیدن به این شهر خزانه تا تابستان آینده.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de