کشته شدن 2 القاعده فرماندهان در شمال غربی سوریه

توسط: AP | بیروت | منتشر شده در تاریخ: 15 ژوئن 2020 9:00:23 am

UN team reports new evidence against Islamic State in Iraq ارتش گفت: این مجموعه به صورت رایگان در Brital که مرزهای سوریه شامل سوریه شهروندان که گرفته شد به عنوان گروگان. آن را به هیچ جزئیات بیشتر. (AP/بازنمودی)

حمله هواپیماهای بدون سرنشین در شمال غربی سوریه روز یکشنبه به کشته شدن دو تن از فرماندهان با القاعده مرتبط گروه مخالف گفت.

بریتانیا مبتنی بر ناظر حقوق بشر سوریه یک مخالف جنگ مانیتور گفت: اعتصاب اعتقاد بر این بود که انجام شده توسط ایالات متحده در ائتلاف به رهبری است که با هدف قرار دادن افراط گرایان در سوریه ،

هواپیماهای بدون سرنشین اعتصاب یک خودرو حامل دو فرماندهان “اردن و یمن” در شمال غربی استان ادلب آخرین باقی مانده دژ شورشی در جنگ زده سوریه است. ادلب توسط القاعده مرتبط شبه نظامیان است و همچنین به 3 میلیون نفر از شهروندان است.

بخوانید| چرا شما باید بدانید در مورد ادلب استان است که اجازه دادن به جنگ سوریه پایان

رصدخانه گفت: مردان کشته شدند با القاعده مرتبط Horas al-Din, عربی برای “نگهبان دین است.” Horas al-Din هستند, هاردکور, القاعده, عناصر که شکست دور از حیات تحریر الشام, قوی ترین گروه شورشی در ادلب محاصره.

Al-Mohrar رسانه های فعال جمعی در شمال سوریه گفت: مرده بودند Horas al-Din عمومی فرمانده نظامی شناخته شده به عنوان قسام al-Urduni یا “قسام اردن.” آن گفت که مرد دوم بود یک شهروند یمنی شناخته شده به عنوان علی (ع) Sanaani فرمانده گروه موسوم به “کویر ارتش.”

در ماه دسامبر یک حمله هواپیماهای بدون سرنشین کشته ارشد Horas الدین فرمانده اردنی شهروند بلال Khuraisat, همچنین شناخته شده به عنوان ابو خدیجه al-Urduni.

در ماه ژوئیه سال گذشته که ارتش آمریکا گفت: آن زده القاعده رهبری و مرکز آموزش در شمال سوریه که در آن گفت: حملات و تهدید آمریکایی ها و دیگران بودند که برنامه ریزی شده است. این فرماندهی مرکزی ایالات متحده در بیانیه ای گفت: در آن زمان که اعتصاب رخ داده در نزدیکی شمال استان حلب است.

در کشور همسایه لبنان, ارتش لبنان گفت: ارتش انجام یک عملیات در شرق شهر Brital روز یکشنبه آزادی 23 نفر از جمله زنان و کودکان را ربوده شدند و دو هفته پیش.

ارتش گفت: این مجموعه به صورت رایگان در Brital که مرزهای سوریه شامل سوریه شهروندان که گرفته شد به عنوان گروگان. آن را به هیچ جزئیات بیشتر.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de