مرکز شهر بوتیک Kittsona به دنبال اجاره فرمت در حالی که به ان عشق می خواهد

این شهر رشد صندوق کمیته تایید یک درخواست از زنان’ در بوتیک Kittsona به تمدید اجاره نامه خود را از طریق پایان سال است. این فروشگاه در حال حاضر یک سال اجاره به پایان می رسد در پنج شنبه, جولای 1. کوتاه شش ماه اجاره نشان دهنده یک فروش بالقوه این شهرستان متعلق به شرکت مرکز II واقع در 402 DeMers Ave.

Kittsona جدید در شش ماه اجاره نامه باید شورای شهر آن را قبول پایبند به همان شرایط قبلی خود را اجاره که اصلاح شد در تاریخ 1 ژوئیه 2019. شرکت پرداخت خواهد شد $2,000 از آن کمی بیش از $4,900 اجاره با باقی مانده از این مبلغ معوق 0% بهره. Kittsona است که انتظار می رود به بازپرداخت آن بدهی است که در مجموع حدود 92,000. مردیت ریچاردز, جامعه, مدیر توسعه برای این شهرستان گفت: کسب و کار است که زمان در آن بخشی از اجاره نامه.

ریچاردز پس از اشاره به این شهرستان است “لگد زدن می توانید در پایین جاده” در مورد دوره نقاهت که بدهی های درخواست شده بود توسط این کمیته برای شروع بحث با Kittsona صاحب تسا Hiney و همچنین به تازگی نصب شده شهرستان وکیل دن Gaustad بیش از آنچه بازپرداخت باید مانند نگاه.

ان عشق نیز یک بوتیک لباس زنان و همچنین واقع در, شرکت, مرکز, II خواسته است به فسخ اجاره نامه خود را با هدف بسته شدن.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

این صندوق رشد آن در ژوئن 30 جلسه با تاخیر در نظر گرفتن هر گونه اقدام در اجاره نامه در آن زمان با استناد به نیاز به زمان بیشتری برای تحقیق وضعیت. این کمیته به کارگردانی کارکنان شهرستان و دادستان شهرستان برای آغاز مذاکرات با خرده فروش که مدیون شهر $42,000 در عدم پرداخت اجاره. ان عشق را اجاره اجرا می شود از طریق پایان سال 2022 با انتخاب کردن بند در پایان این سال است. فروشگاه باید ادامه آن و اضافه کردن یکی دیگر از $20,000 بدهی پرداخت می شود.

بسیار شبیه Kittsona, ان عشق سال گذشته بازسازی اجاره نامه خود را با این شهر در انتظار یک کاهش سرعت در آورده با DeMers خیابان تابستان پروژه ساخت و ساز. فروشگاه پرداخت شد 50 درصد از آن $3,400 اجاره ماهانه. اما آن را تنها یک بار پرداخت و پس از آن.

روم اشمیت یک شرکت صاحب کسب و کار با همسر خود Callie گفت: پروژه ساخت و ساز به دنبال همه گیر ساخته شده آن را غیر ممکن است برای کسب و کار خود را به عقب بر گردیم روی پای خود را.

“آن را به اتفاق می افتد برای ما در این زمان” اشمیت گفت.

Callie اشمیت در نامه ای به کارکنان شهرستان پیشنهاد حدود $40,000 در بهبود آنها ساخته شده به فضای خرده فروشی مجاز به لغو کردن پشت اجاره بدهکار است. Gaustad اما گفت که او می خواست برای نقد و بررسی اجاره نامه و این که چنین تصمیم گیری ممکن است تشویق دیگر شهرستان مستاجران به می خواهید برای صرفنظر کردن از خود را اجاره و هر گونه بازگشت اجاره ببخشند.

“این سوال که بعد” Gaustad گفت.

عضو کمیته Jonathan Holth گفت: رشد صندوق کمیته مسئولیت به شهر مالیات دهندگان بلکه همدردی برای صاحبان کسب و کار شده اند که تحت تاثیر بی سابقه رکود در آورده با این بیماری همه گیر. Holth داوطلب برای دیدار با Schmidts به بحث در مورد گزینه های.

“من شخصا نمی هر گونه تمایل به فشار هر پنی از Schmidts,” Holth گفت. “این نیست که من در هستم.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de