آیا می خواهید برای به تاخیر انداختن انتخابات اما ممکن است نتایج را 'سال' با پست الکترونیکی-در رای گیری: مغلوب ساختن پیشی جستن

توسط: PTI | واشنگتن | منتشر شده در تاریخ: جولای 31, 2020 8:17:11 am فایل رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن

توسط NEWSATROPAT در 11 مرداد 1399
توسط: PTI | واشنگتن | منتشر شده در تاریخ: جولای 31, 2020 8:17:11 am
Donald Trump, Anthony Fauci, Anthony Fauci approval ratings, Trump on Fauci, Coronavirus news, COVID-19 latest news, Indian Express فایل رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گوش در کاخ سفید دیدار با رهبران اسپانیایی, پنج شنبه, جولای 9, 2020, در واشنگتن است. مغلوب ساختن پیشی جستن وکلا واصل تازه استدلال دوشنبه به سعی کنید برای جلوگیری و یا به شدت محدود جنایی حکم برای پرونده های مالیاتی خواستار آن آزار و اذیت از رئیس جمهور. (AP Photo/اوان Vucci فایل)

ساعت پس از جرقه یک طوفان سیاسی رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او نمی خواهید برای به تاخیر انداختن انتخابات اما ابراز نگرانی که شمارش از طریق پست و برگه های رای می تواند هفته ها و مانع این نتایج منجر به مصالحه نظرسنجی.

انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده در حال برنامه برگزار می شود در تاریخ 3 نوامبر. به دنبال دومین دوره متوالی تهمت مواجه است با یک چالش بزرگ از دموکرات نامزد سابق و معاون رئیس جمهور جو بایدن که با توجه به ملی, نظر سنجی, پیشرو در دو رقم است.

انتخابات ریاست جمهوری تاریخ ایالات متحده قانونی تنظیم شده است به عنوان "روز سه شنبه بعد از اولین دوشنبه ماه نوامبر" برابری "اولین سه شنبه بعد از نوامبر 1".

مغلوب ساختن پیشی جستن در روز پنج شنبه برای اولین بار آشکارا شناور ایده تعویق انداختن انتخابات ریاست جمهوری در ماه نوامبر با استناد به بی نظمی در پست الکترونیکی-در رای دادن. این پیشنهاد بلافاصله مورد انتقاد رهبران اپوزیسیون حزب دموکرات است.

بعد در روز رفت و برگشت مغلوب ساختن پیشی جستن.

"من نمی خواهم برای به تاخیر انداختن. من می خواهم به انتخابات. اما من همچنین نمی خواهید به صبر برای سه ماه و سپس پیدا کردن که برگه های رای که همه از دست رفته و انتخابات معنا نیست که همه چیز را" مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: در یک کنفرانس خبری که در مورد خواسته صدای جیر جیر خود را نشان می دهد انتخابات به تعویق خواهد افتاد.

"با جهانی پست الکترونیکی-در رای گیری (نه رای گیری غایب است خوب) 2020 خواهد بود که نادرست و جعلی انتخابات در تاریخ است. از آن خواهد شد یک خجالت بزرگ برای ایالات متحده آمریکا. تاخیر انتخابات تا زمانی که مردم می توانند به درستی امن و با خیال راحت رای???" او در توییتی.

"پست الکترونیکی-در رای گیری که در حال حاضر اثبات می شود یک فاجعه فاجعه است. حتی تست مناطق راه. این Dems صحبت از نفوذ خارجی در رای دادن, اما آنها می دانند که پست الکترونیکی-در رای گیری یک راه آسان برای کشورهای خارجی برای ورود به مسابقه. حتی فراتر از آن وجود ندارد و تعداد دقیق!" توییتی مغلوب ساختن پیشی جستن است که افزایش نگرانی های جدی بیش از بی نظمی در پست الکترونیکی-در-رای.

https://platform.twitter.com/widgets.js

مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت که پست الکترونیکی-در-رای خواهد تاخیر در شمارش آرا و نتایج انتخابات.

"من نمی خواهم به انتظار در اطراف برای هفته ها و ماه ها و به معنای واقعی کلمه به طور بالقوه اگر شما واقعا آن را سال چون شما هرگز می دانم. این برگه ها از دست رفته" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

"آن را شامل نمی شود غایب. غایب متفاوت است. غایب شما باید به کار و شما باید برای ارسال در برای برنامه های کاربردی. شما باید برای رفتن از طریق تمام مراحل. مثلا من یک غایب رای دهندگان از آنجا که من نمی تواند در فلوریدا چون من در واشنگتن است. من در کاخ سفید است. بنابراین من به عنوان یک غایب رای دهندگان. ما یک مقدار زیادی از غایب رای دهندگان و آثار آن را," او اضافه شده است.

دموکرات ها در حال هل دادن برای پست الکترونیکی-در-رای. در طول COVID-19 pandemic دوران تعداد زیادی از آمریکایی ها در حال انتظار برای انتخاب کردن ایمیل در رای گیری برای جلوگیری از ایستاده در خط و رفتن به یک نظرسنجی غرفه به حق خود را به حق رای دادن.

مغلوب ساختن پیشی جستن است با بیان این که از ترس ممکن است تقلب و شمارش آرا خود را ممکن است زمان طولانی و نتایج را نمی توان اعلام کرد در شب در نوامبر 3, که به طور معمول اتفاق می افتد.

"این بسیار ناعادلانه به کشور ما است. اگر آنها این کار را در کشور ما خواهد بود مایه خنده در سراسر جهان به دلیل هر کس می داند که آن کار نمی کند. چگونه بسیاری از آراء او ارسال در کالیفرنیا? آن را 28 میلیون و یا خیلی عظیم شماره? کشورهای دیگر در حال ارسال میلیون ها و میلیون ها نفر از رای گیری. آنها آن را انجام داده ایم. آنها تا به حال آزمایش است. آنها تا به حال اخبار سازمان های آزمایش," او گفت:.

"و نگاه کنید به عنوان خوانده شده داستان در واشنگتن پست در مورد پست الکترونیکی-در رای گیری. این یک فاجعه است. من بسیار شگفت زده برای دیدن که داستان را رک و پوست کنده از آنها. داستان یک فاجعه است. بنابراین ما در حال درخواست برای بسیاری از مشکلات است. و آیا من می خواهم برای دیدن یک تاریخ را تغییر دهید ؟ اما من نمی خواهم برای دیدن یک کج انتخابات. این انتخابات خواهد بود که بیشتر از تقلب در انتخابات در تاریخ اگر اتفاق می افتد که" تهمت و اتهام.

رئیس جمهور گفت که او می خواهد یک انتخابات و یک نتیجه "خیلی بیشتر از شما".

"من فکر می کنم ما خیلی خوب انجام می دهند. ما همان جعلی نظرسنجی, اما ما باید واقعی پای صندوقهای رای است. ما خیلی خوب انجام می دهند. من فقط سمت چپ تگزاس و بایدن بیرون آمد و در برابر fracking. که به معنی تگزاس در حال رفتن به یکی از مهمترین و بیکار متحده در کشور ما است. که باعث می شود, اوکلاهما, داکوتای شمالی, New Mexico, آن را به یک فاجعه می شود. اوهایو و پنسیلوانیا فاجعه است. هیچ fracking" او گفت:.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de