توسط: اکسپرس میز وب | دهلی نو | به روز شده: مارس 12 سال 2020 4:10:15 pm

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت می کند در مورد کوروناویروس در یک نشست خبری در باغ گل رز کاخ سفید روز شنبه, مارس 11 سال 2020 در واشنگتن است. (AP Photo/الکس Brandon)

“آیا از من بپرسید. درخواست چین است.” این چیزی است که ما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفته یک روزنامه نگار آمریکایی قبل از unceremoniously پایان کنفرانس مطبوعاتی در کاخ سفید باغ گل رز در روز دوشنبه.

Weijia جیانگ که با این نسخهها کار برای CBS news, به چالش کشیده بود رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان به همین دلیل او views coronavirus تست به عنوان یک رقابت جهانی با توجه به این که بیش از 80 ، 000 شهروندان ایالات متحده از دست داده اند و زندگی خود را به همه گیر تا کنون پس از آن شیوع.

این بود که تهمت اولین جلسه رسانه پس از 27 آوریل در کاخ سفید به باغ گل رز با نشانه پشت سر او که به عنوان خوانده شده “امریکا منجر جهان در تست.”

همچنین به عنوان خوانده شده | می توانید از ما سو چین برای coronavirus مربوط به خسارت?

جیانگ خواسته مغلوب ساختن پیشی جستن بود که با پوشیدن ماسک “چرا این رقابت جهانی به شما اگر هر روز آمریکایی ها هنوز هم از دست دادن زندگی خود را و ما هنوز هم از دیدن بیشتر موارد هر روز؟” تهمت به یک مختصر و مفید پاسخ: “آنها در حال از دست دادن زندگی خود را در همه جا در جهان است. شاید این سوال شما باید بخواهید چین است. آیا از من بپرسید. درخواست چین که سوال. زمانی که شما بخواهید چین که سوال شما ممکن است بسیار غیر معمول پاسخ دهد.”

روزنامه نگار آمریکایی Weijia جیانگ از رادیو فردا. (منبع: Screengrab از رویترز)

پس از مغلوب ساختن پیشی جستن به نام پس از دیگری روزنامه نگار Kaitlan کالینز از سی ان ان برای پرسیدن سوال خود را. اما جیانگ فشرده جلو با پرس و جو و interjected رئیس جمهور: “آقا چرا شما گفت که به من به طور خاص؟”

به عنوان خوانده شده | پیگیری رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ به Covid-19 خود را از طریق صفحه 10 نقل قول

به این تهمت گفت: “من نمی گویم آن را به طور خاص برای هر کسی است. من می گویم آن را به هر کسی که بپرسید یک سوال مانند آن.”

مغلوب ساختن پیشی جستن دوباره پرسید: برای یکی دیگر از سوال و سپس گفت: “Nah که OK” و دست تکان داد آف سی ان ان Collins زمانی که او با نزدیک شدن میکروفون.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت می کند در مورد کوروناویروس در یک نشست خبری در باغ گل رز کاخ سفید روز شنبه, مارس 11 سال 2020 در واشنگتن است. (AP Photo/الکس Brandon)

جیانگ و کالینز عینک ماسک به اخبار کنفرانس آیا به عنوان بسیاری از خبرنگاران پس از گزارش های اخیر که دو کارکنان کاخ سفید – مشاور معاون رئیس جمهور مایک پنس و یک نوکر به رئیس جمهور – تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus.

پس از ستیز ارز دموکرات کنگره تد جای کالیفرنیا توییتی گفت: “آمریکایی های آسیایی تبار آمریکایی هستیم.”

مغلوب ساختن پیشی جستن و گفت: این هفته ما خواهد شد 10 میلیون coronavirus آزمون است که تقریبا دو برابر است که از هر کشور در جهان و بیشتر از سرانه از انگلستان, کره جنوبی, ژاپن, فرانسه, سوئد, فنلاند و دیگران.

او اصرار داشت روز دوشنبه خود را دولت “ملاقات لحظه ای” و “غالب” در coronavirus تست حتی در حالی که کاخ سفید خود را تبدیل به یک قوی نماد خطر مواجهه با آمریکایی ها در همه جا توسط belatedly سفارش هر کسی که وارد غرب گرا به پوشیدن ماسک.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de