دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تجدید تهدید به قطع روابط با چین

توسط: عصر ایران | واشنگتن | منتشر شده در تاریخ: 19 ژوئن 2020 11:14:32 am

US China relations, Trump on China, Trump on ties with China, Donald Trump on ties with China, Donald Trump on China, World news, Indian Express رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن با همتای چینی خود شی جینپینگ.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز پنج شنبه خود را تمدید تهدید به قطع روابط با چین یک روز پس از ایالات متحده تجارت نماینده رابرت Lighthizer کنگره گفت او را نمی بیند واشدن چین و ایالات متحده اقتصاد به عنوان یک گزینه قابل دوام.

“آن بود و نه سفیر Lighthizer گسل (دیروز در کمیته ای که شاید من هیچوقت خودم را روشن اما ایالات متحده قطعا حفظ سیاست گزینه تحت شرایط مختلف از کامل ترین جدایی از چین” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت در توییتر.

جهان دو اقتصاد بزرگ شده اند در مواجهه بیش از دست زدن به coronavirus همه گیر و چین حرکت به اعمال قانون امنیت در هنگ کنگ در میان چندین نقطه از اصطکاک است که باید بدتر از این سال است.

مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه گذشته نشانه وخامت بیشتر در این رابطه گفت که او تا به حال هیچ علاقه ای به صحبت کردن با رئیس جمهور چین در حال حاضر و نشان می دهد او می تواند حتی قطع روابط با جهان و دومین اقتصاد است.

Lighthizer خواسته در مورد ایالات متحده آمریکا-چین روابط در طول یک جلسه از مجلس نمایندگان راه و روش کمیته در روز چهارشنبه گفت: این موضوع از واشدن بود “یک پیچیده.”

“من فکر می کنم که شما می توانید بنشینید و جدا ایالات متحده اقتصاد از اقتصاد چین?” او گفت:. “من فکر می کنم که یک گزینه سیاست سال پیش. من فکر نمی کنم آن را یک … سیاست معقول گزینه در این نقطه است.”

دفتر او تا به حال هیچ اظهار نظر فوری در مغلوب ساختن پیشی جستن را صدای جیر جیر.

Lighthizer گفت که او انتظار می رود برای دیدن اطلاعات بیشتر در زنجیره تامین در حال حرکت به ایالات متحده به دلیل مالیات و تغییرات قانونی اما همچنین اشاره کرد که ایالات متحده-چین ایران را در نتیجه تغییرات مثبت و قابل توجهی افزایش یافته چینی خرید از آمریکا کالا و خدمات است.

وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo ملاقات چین بالا دیپلمات یانگ Jiechi در هاوایی در روز چهارشنبه به صورت نادر در سطح بالا و چهره به چهره نشست.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de