بدن تجزیه سوار-نقطه موتور سیکلت برنامه مدیر عامل موجود در نیویورک محل سکونت لوکس

توسط: AP | نیویورک | به روز شده: ژوئیه 16 سال 2020 11:56:35 am

Fahim Saleh, Fahim Saleh murdered, Fahim Saleh dead, Manhattan murder, Manhattan condo murder, Gokada CEO murder قربانی عنوان فهیم صالح پیدا شد در حدود 3:30 p. m. (Facebook)

در بدن تجزیه a 33-year-old tech کارآفرین شد داخل لوکس خود را منهتن محل سکونت که در آن یک اره برقی را پشت سر گذاشته بود, پلیس گفت:.

قربانی عنوان فهیم صالح پیدا شد در حدود 3:30 بعد از ظهر سهشنبه در داخل لوکس طبقه هفتم آپارتمان در پایین سمت شرق است. شده اند وجود دارد نه هر گونه دستگیری ها در ارتباط با صالح شدند.

یکی از بستگان به نام پلیس پس از رفتن به بررسی صالح و وحشتناک کشف. پاسخ افسران کشف یک لباس نیم تنه کیسه حاوی سر و دست و برقی را دیدم در اتاق نشیمن, پلیس گفت:.

محققان همچنین بهبود امنیت تصویری نشان صالح خروج از آسانسور که منجر به طور مستقیم به full-طبقه آپارتمان دو خوابه در اوایل بعد از ظهر سه شنبه از نزدیک دنبال کسی لباس پوشیدن و به طور کامل در سیاه و سفید از جمله یک ماسک با توجه به اجرای قانون رسمی بود که در جریان این پرونده است. آن را نیز نشان می دهد که مبارزه بین دو متعاقب آن در ورود به آپارتمان به گفته این مقام که نبود مجاز به بحث و بررسی و صحبت در خواست نامش فاش نشود.

پلیس بر این باورند که این نسبت ممکن است قطع مزاحم قبل از آن فرد فرار کرد از بازگشت به خروج.

به پزشکی قانونی حکم اعدام یک قتل پس از کالبد شکافی در بر داشت علت مرگ چندین زخم چاقو به بدن است.

صالح بود و رئیس اجرایی از سوار-نقطه راه اندازی موتور سیکلت به نام Gokada آغاز شد که عامل در نیجریه در سال 2018 است.

این شرکت تایید مرگ او در توییتر شنبه و گفت: “فهیم بود یک رهبر الهام بخش و مثبت برای همه ما است.”

محققان بررسی شد که آیا این قتل شده است می تواند مرتبط با صالح معاملات کسب و کار. آنها نیز چک کردن دوربین های امنیتی تصویری از محله به سعی کنید برای پیدا کردن مظنون است.

صالح LinkedIn بیوگرافی توصیف او را به عنوان یک آموزش و تاجر که تاسیس Gokada ساختمان در تجربه خود را از “دیدن یک فرصت در پدر و مادر او و بومی کشور بنگلادش” و شروع آن کشور بزرگترین سوار-های شرکت. آن گفت که او نیز به سرمایه گذاری در سرمایه گذاری مشابه در کلمبیا.

آپارتمان در 10 طبقه ساختمان که در آن صالح باقی مانده بودند یافت می شود فروش بیش از 2 میلیون دلار است. ساختمان تکمیل شد و در سال 2017 به عنوان بخشی از یک موج gentrification در محله.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de