آیا Infinite, نوجوانی, K-Pop, طرفداران پانک مغلوب ساختن پیشی جستن باز گشت تجمع ؟

اخبار مرتبط

آیا بچه Infinite کاربران و طرفداران موسیقی پاپ کره ای, ترول رئیس جمهور ایالات متحده ؟

برای بیش از یک هفته قبل از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اولین کمپین تجمع در سه ماه به روز شنبه در Tulsa, اوکلاهما این تکنولوژی زرنگ و دانا گروه های مخالف رئیس جمهور بسیج به رزرو بلیط برای یک رویداد آنها تا به حال هیچ وجه قصد حضور در.

تبلیغات

در حالی که بعید است آنها مسئول پایین مشارکت antics خود را ممکن است متورم کمپین انتظارات برای حضور در اعداد است که منجر به شنبه را ناامید کننده نشان می دهد.

“من 16 سال دختر و دوستان خود را در پارک سیتی ایالت یوتا صدها نفر از بلیط. شما شده اند نورد توسط امریکا,” کهنه کار جمهوریخواه کمپین استراتژیست استیو اشمیت توییتی در روز شنبه.

تبلیغات

صدای جیر جیر به دست آورد بیش از 100,000 لایک و پاسخ های بسیاری از مردم که آنها می گویند و یا بچه های خود را انجام داد. رسیده با تلفن چهار شنبه اشمیت به نام این تجمع یک “فاجعه کامل” — روز پس از مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات انتخاباتی رئیس براد Parscale توییتی که بیش از یک میلیون نفر درخواست بلیط برای این تجمع از طریق مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین وب سایت.

اندرو بیتس یک سخنگو برای مغلوب ساختن پیشی جستن دموکراتیک حریف جو بایدن گفت: مردم در انتخابات نشانه ای از تضعیف حمایت رای دهندگان.

تبلیغات

“دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به استعفا رهبری است و آن را هیچ جای تعجب است که حامیان او باید پاسخ او را رها,” او گفت:.

در بیانیه ای تهمت کمپین سرزنش “جعلی اخبار رسانه ها” برای هشدار مردم به دور از این تجمع” بیش از COVID-19 و تظاهرات در برابر نژادی و بی عدالتی در سراسر کشور است.

“چپ و آنلاین عضو شورای نظارت مدت انجام یک پیروزی دامان تفکر آنها به نحوی نهفته تجمع حضور و غیاب نمی دانم آنچه آنها در حال صحبت کردن در مورد و یا چگونه ما تظاهرات کار” Parscale نوشت.

“خبرنگاران نوشت که gleefully در مورد Infinite و طرفداران K-Pop بدون تماس با کمپین از نظر رفتار unprofessionally و مایل بودند آمدند به جدول کلمات متقاطع.”

در ظهر جمعه آن را ممکن است برای ثبت نام به جریان یک روکش از تولسا رویداد بعد از آن در روز از طریق تهمت وب سایت.

این درخواست یک آدرس ایمیل و شماره تلفن. هیچ تایید سن در فرآیند ثبت نام هر چند سایت های مورد نیاز یک پین به تایید شماره تلفن. داخل 19,000-صندلی BOK مرکز در تولسا که در آن تهمت thundered که “اکثریت خاموش است که قوی تر از همیشه قبل از” تعداد زیادی از صندلی ها خالی بودند.

Tulsa آتش نشانی سخنگوی اندی کوچک گفت: شهر آتش مارشال دفتر گزارش جمعیت فقط کمتر از 6,200 در این عرصه است. مقامات شهرستان به حال انتظار می رود جمعیت 100000 نفر یا بیشتر در مرکز شهر تولسا اما که هرگز محقق نشد.

که گفت:, این تجمع که پخش شد در کابل نیز هدف رای دهندگان در میدان نبرد متحده مانند پنسیلوانیا کارولینای شمالی و فلوریدا. کاربران رسانه های اجتماعی که به دنبال حوادث اخیر ممکن است شگفت زده می شود راه جوان مردم (و برخی از مردمی) بسیج به ترول رئيس جمهور.

آنها این کار را نه فقط در Infinite بلکه در Twitter, Instagram و حتی Facebook.

طرفداران K-Pop — که گسترده و هماهنگ جامعه آنلاین و برش حس شوخ طبعی — را تبدیل به یک متحد غیر منتظره به آمریکا سیاه و سفید زندگی می کند توجه به معترضان.

در هفته های اخیر آنها بوده است repurposing معمول خود سیستم عامل و هشتگهای از افزایش ستاره های مورد علاقه خود را به پشتیبان گیری سیاه و سفید زندگی مهم جنبش است. آنها آب گرفتگی جناح راست هشتگهای مانند “سفید زندگی ماده” و پلیس با برنامه های کوتاه و ویدئو کلیپ ها و الگوهای رفتاری از خود, ستاره های K-pop.

بسیاری از اوایل رسانه های اجتماعی پیام های ترغیب مردم به ثبت نام برای بلیط به ارمغان آورد این واقعیت است که این تجمع تا به حال شده است در اصل برنامه ریزی شده برای روز جمعه, ژوئن 19, که Juneteenth بزرگداشت پایان برده داری در ایالات متحده است.

Tulsa محل برای تجمع بود و در سال 1921 یکی از شدید ترین سفید-در-سیاه و سفید حملات در تاریخ آمریکا است. اشمیت گفت: او را شگفت زده کرد. نوجوانان امروز بعد از همه بزرگ شده با گوشی های و را “کاملا” تسلط آنها, او گفت:.

آنها همچنین نسل اول به از راه دور زوم کلاس و یک “خرابکارانه حس شوخ طبعی” پس از سن آمده در دنیای آنلاین ترول ها و الگوهای رفتاری اشمیت گفت.

بیشتر از همه, او گفت:, “آنها آگاه از آنچه اتفاق می افتد در اطراف آنها را.”

“مانند ماهی قزل آلا در رودخانه آنها مشارکت سیاسی از طریق روش ها و استفاده از زندگی خود را” اشمیت اضافه شده است. که گفت:, ایده اصلی برای توده بلیط ترول ممکن است از یک نوجوان اما از یک آیووا ،

سیاست سایت آیووا خط شروع در بر داشت که یک Infinite تصویری ارسال شده در ژوئن 11 توسط Mary Jo Laupp 51 ساله مادر بزرگ از فورت داج آیووا نشان می دهد که مردم کتاب رایگان بلیط به “وجود دارد مطمئن شوید صندلی های خالی.”

Laupp تصویری که همچنین می گوید بینندگان چگونه برای جلوگیری از دریافت متون از مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین پس از ارائه شماره تلفن خود را (به سادگی متن “توقف”) تا به حال بیش از 700,000 را دوست دارد.

آن را نیز ممکن است به ثبت نام برای این تجمع با استفاده از یک شماره تلفن موقت از Google Voice, به عنوان مثال. به عنوان Parscale خود با اشاره به در ژوئن 14, صدای جیر جیر هر چند بلیط و ثبت نام نمی شد به سادگی در مورد گرفتن بدن به این تجمع است.

او آن را به نام “بزرگترین اطلاعات مسافت و تجمع ثبت نام تمام وقت با 10x” —به این معنی که صدها نفر از هزاران نفر از ایمیل و شماره تلفن این کمپین در حال حاضر در اختیار خود را برای استفاده از میکرو-هدف قرار دادن تبلیغات و برای رسیدن به رای دهندگان بالقوه.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>