دنیس اندرسون: وید ماهیگیری برای باس کمک های مالی موقت کردند از جامعه آشفتگی

زمانی که لایحه Marchel و من برنامه ریزی شده این تفرج ما می دانستیم که ما نمی خواهد تکان دادن دست. Coronavirus

توسط NEWSATROPAT در 23 خرداد 1399

زمانی که لایحه Marchel و من برنامه ریزی شده این تفرج ما می دانستیم که ما نمی خواهد تکان دادن دست. Coronavirus است و هر کس در این اجرا من و او هیچ تفاوتی ندارد و در این مورد ما تجهیزات حفاظت شخصی شامل waders, ریخته گری طعمه میله و علف های هرز-فرار lures به نام تفاله قورباغه ها.

قصد ما این بود برای گرفتن باس largemouth یک هدف مشترک با افزايش تعداد Minnesotans و همچنین بازدید کنندگان از کشورهای دیگر.

"از آن خوب بوده است و تا کنون در این سال" لایحه گفت. "خوب اما عالی نیست."

به عنوان لایحه صحبت کرد من و او ایستاده بود در یک خندق در کروشه در یک طرف کشش طولانی از blacktop و از سوی دیگر توسط یکی از 646 دریاچه در Crow Wing County دومی در نظر گرفتن نام خود را از یک بال به شکل جزیره در تلاقی Crow Wing و می سی سی پی رودخانه ها.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

کشیدن در waders و نخ کشیدن برگهای توتون وامثال بافته طریق خط چشم ما میله ماهیگیری و ما تماشا به عنوان طوفان ابرها جمع شده بودند. مرجع در اینجا تحت اللفظی است اما با توجه به زمان که در آن زندگی می کنیم می تواند استعاری نیز هست.

از هر دو چشم انداز خوب خیساندن نمی تواند یک چیز بد فکر کردم با توجه به تولد دوباره آن را وعده داده است. خودخواهانه اما من بیل و امیدوار است که باران از جمله نوع و به ویژه تندر و رعد و برق را خاموش نگه دارید برای چند ساعت و به ماهیگیری ما یک فرصت است.

به ندرت انجام شده در مینه سوتا دیگر به جز در برخی از شهرهای دوقلو دریاچه ها و البته با جریان-ماهی قزل آلا ماهی در اب راه رفتن ماهیگیری است که به عنوان قدیمی به عنوان تپه.

داکوتای و Ojibwe خوب تنظیم این عمل در فصل بهار با استفاده از نیزه و مشعل و نیز شبکه. و پس از گداخته شدن بودند کشف شده در دریاچه سوپریور در سال 1946 wading را برای کسانی که لقمه خوشمزه به دست آورد cultlike زیر در میان ساحل شمالی شیب netters که آتش مخابره مانند فانوس های دریایی از دهان لستر و چاقو و اعتدال و رودخانه های دیگر.

اما زمانی که آلومینیوم قایق های ماهیگیری شروع به تولید شده پس از جنگ جهانی دوم با استفاده از مازاد فلز, مینه سوتا, ماهیگیران تفننی شد بسیار بیشتر تلفن همراه در حال حرکت بیشتر به راحتی نه تنها از دریاچه به دریاچه, اما هنگامی که در آن دریاچه به عمیق تر ثابت شده walleyes و دیگر بازی ماهی ترجیح داده در اواسط تابستان و فراتر از آن.

امروز پیشرفت انسان بودن آنچه در آن است همان باس largemouth لایحه و من می چیس در پا اغلب به دنبال ماهیگیران تفننی نیست در دو بیت قلع rowboats اما در هلمز $75,000, gizmo-لادن گنده جویان سرنشین مانند تزریق سوخت dragsters از نقطه ای به نقطه داغ.

"مزیت ما این است که ما می تواند به کم عمق آب از قایق می تواند" بیل گفت: "و باس را نمی شنوند ما در آینده است."

با این که بیل پرورش عقب 8-پا-طولانی گرافیت گرز او برگزار شد و در هر دو دست. Arching مانند موشک های chartreuse تفاله قورباغه به پایان خط خود را plopped به آبکی سطح در میان رویشی کوکتل لیلی پد سخت بنیادی bulrushes, cattails و وحشی برنج.

نبود وحشی برنج بود که در آن وضع به پایین مرحله ما می تواند مستقر weedless پلاستیکی کرم ها یا دیگر معمولی باس-بچه طعمه. اما ضخامت پوشش را که ما بازیگران, برنج به طور خاص ساخته شده فریب بازیابی دشوار و تقریبا غیر ممکن است هنگامی که یک ماهی قلاب شد.

در نتیجه استفاده از علف هرز, فرار تفاله قورباغه ها.

"به همراه" بیل گفت: "تماشای یک باس آمد و ضربه زدن به قورباغه هیجان انگیز است."

در صبح روز شنبه ماهیگیری نشان می دهد به جای قدیمی چاپ گزارش بسیار جالب ویرایش و جادوگری از فشرده سازی زمان خواهد در حال حاضر باید لایحه و من غرق در عضله دوسر-امده باس اعتصاب.

اما در حقیقت اولیه ما بازیگران به همراه داشت تنها باش از sunfish تلاش برای پانچ بالاتر از وزن خود را مخاطره آمیز اگر گاهی اوقات پاداش عمل است که بیش از حد اغلب در معرض آن پزشکان' نقاط ضعف آن دسته از سیاستمداران ،

بیل اولین یادداشت برداری سیاه و سفید راه راه, زیتون سبز-نمونه را نوک فلس بین 2 و 3 پوند بود و ما به زحمت از وزن آن است.

شکستن سطح دریاچه و سپس دوباره و دم-راه رفتن ماهی ها تست شده لایحه را سفت راد به عنوان آن را به ارمغان آورده بود به دست.

عمل بالا بردن باس از آن هرز لانه به بیرون راندن طعمه از دهان خود و انتشار آن لایحه به اختصار برگزار می شود ماهی است. به عنوان او را در جهان به نظر می رسید که برای لحظه ای طولانی به عنوان آن را همیشه با یک جایزه گرفتن در دست و پیشرفت نسبت به برخی از نهایی بهتر برای همه اگر نه تضمین حداقل شفقت.

اما شاید که جهان بینی یک توهم است.

در نهایت رعد و برق تعقیب لایحه و من دریاچه و ما عقب نشینی به نزدیکی یک رستوران که در آن ما استقرار تنها مشتریان و توسط دولت حکم شد محدود به نشستن در خارج که در آن زیر یک برآمدگی ما ماند عمدتا خشک در حالی که در حال خدمت توسط یک نقاب پیشخدمت.

"اگر این عادی آن را بسیار عجیب و غریب" لایحه گفت.

و ممکن است در حالی که برای.

به عنوان Pema Chödrön این راهبه بودایی میگوید: "هیچ چیز از بین می رود و تا زمانی که آن را به ما می آموزد آنچه که ما نیاز به دانستن است."

توزیع شده توسط تریبون content Agency, LLC.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن