توسط: | به روز شده: مه 26, 2020 8:25:49 pm

دولت دانمارک است که انتظار می رود به ارائه جامع تر راهنمایی برای گردشگران تا پایان هفته.

مقامات دانمارکی کاسته coronavirus محدودیت برای مسافران از دیگر کشورهای اسکاندیناوی و آلمان ارائه آنها در حال بازدید از این کشور برای مشروع “هدف” مقامات روز دوشنبه گفت:.

مقررات جدید اجازه ورود برای افرادی که به دنبال به اتحاد دوباره با همسر یا نامزد در این کشور اسکاندیناوی. این کاهش نیز به دیگر عاشقانه زوج های که تا به حال شده است در یک رابطه برای حداقل شش ماه.

اما شریک است که در تلاش برای عبور از مرز مورد نیاز خواهد بود برای ارائه مدارک ارتباط و مدت زمان آن است.

“آنها می توانند به همراه یک عکس و یا یک عشق نامه” معاون رئیس پلیس Allan Dalager Clausen گفت دانمارکی پخش دکتر

“من متوجه این بسیار صمیمی اما تصمیم به شریک در نهایت مبتنی بر قضاوت فرد افسر پلیس,” او اضافه شده است.

بعد دولت گفت که در عرض چند روز همکاران از ساکنان دانمارک زندگی سراسر یک از مرزهای خود می خواسته می شود که برای تولید یک اعلامیه نوشته شده به داده ورودی است.

“اگر به شما می گویند شما هستند در ارتباط قرار داده و آن را در نوشتن است که به اندازه کافی” وزیر دادگستری نیک Haekkerup محلی گفت پخش TV2.

روابط آنلاین به حساب نمی آید

پلیس نیز اذعان متن پیام یا اطلاعات شخصی را به عنوان شواهد. قابل توجه همکاران نیاز به اثبات آنها تا به حال به طور منظم در جلسات حضوری قبل از بحران به عنوان روابط که شامل “صرفا از کتبی یا تلفنی و مکاتبه ای” را به رسمیت شناخته نمی شود “در این زمینه از زمان ورود محدودیت” دانمارکی, مقامات گفتند. آنها اضافه شد تا به بازدید کننده برای تصمیم گیری چه اطلاعاتی او در حال حاضر می خواهم به مقامات مرزی.

برخی از قانونگذاران مخالف دولت ناودان روش جدید بیش از نگرانی های حریم خصوصی.

“من هرگز شنیده از یک کشور که در آن ورود نیاز به نشان صمیمی متن و یا عکس از یک شریک زندگی” گفت: Kristian Hegaard اجتماعی-حزب لیبرال. “ما در نهایت اجازه زوج به دیدار یکدیگر را لغو حق حفظ حریم خصوصی است.”

تحت قوانین که رفت به زور در دوشنبه پدربزرگ و مادربزرگ نیز اجازه ورود به دانمارک به دیدار نوه های خود را.

این لیست همچنین شامل دانش آموزان حضور دانمارکی کالج, افرادی که سفر به دریافت درمان های پزشکی و حضور در تشییع جنازه و یا به نظر می رسد در یک محاکمه. همچنین گردشگران خواهد بود مجاز به عبور از مرز در صورتی که یک خانه برای تعطیلات در دانمارک و قصد دارید به صرف زمان وجود دارد در حالی که کسانی که به دنبال تعطیلات در اجاره ملک و یا یک هتل تبدیل خواهد شد دور.

دولت دانمارک است که انتظار می رود به ارائه جامع تر راهنمایی برای گردشگران تا پایان هفته.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de