DemocracyWatch: روزنامه نگاران دهان در نام COVID

جهش رو به جلو

فرانسوی, بهداشت و درمان کارگران را برنده پیشنهاد خود را برای افزایش پرداخت.

گام به عقب

امید برای یک واکسن شده اند زدم به عنوان شواهد جدید نشان می دهد COVID-19 آنتی بادی به سرعت در حال کاهش.

آفریقا

تانزانیا ایستگاه تلویزیونی متوقف شده است و با تنظیم کننده برای ‘unpatriotic’ Instagram post.

موزامبیک یک روزنامه نگار بازداشت شده است در حالی که تحقیق در مورد آزار و اذیت پلیس تحت مستند, قوانین و جریمه توسط یک قاضی.

آفریقای جنوبی ممنوعیت الکل تقویت شده به عنوان موارد coronavirus باید رسید.

کنیا تعطیلی مدارس به دلیل همه گیر را گسترده تر آموزشی شکاف بین فقیر و غنی.

اتیوپی دولت تعطیل اینترنت به عنوان مردم به خیابانها در اعتراض به کشتار Haacaaluu Hundeessaa برجسته نوازنده و فعال اجتماعی است.

اروپا

اروپا زنان در حال تلاش برای دسترسی به سقط جنین و یا در حال رد روش با توجه به همه گیر.

اتحادیه اروپا پیشرو شرکت های دارویی شاغل در coronavirus واکسن باید رد درخواست خود را به ستاد ظاهر می شود قبل از پارلمان اروپا.

UK, بریتانیا حاضر به پیوستن به اتحادیه اروپا خرید عمده طرح COVID-19 واکسن.

بریتانیا دولت به دست یک پوند 800,000 COVID-19 قرارداد به یک شرکت اجرا شده توسط نویسنده از حزب محافظه کار مانیفست بدون باز مناقصه روند.

اسپانیا یک دادگاه محلی حاضر به تایید سخت مستند وجود حیات موارد در کاتالان شهر لریدا.

اسپانیا صدها نفر از مردم منع شده اند از رای گیری در باسک و گالیسی انتخابات منطقه ای پس از آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

صربستان حداقل ده نفر از روزنامه نگاران مستند تظاهرات در بلگراد در برابر تصمیم دولت به درخواست مجدد coronavirus محدودیت شده اند مورد حمله تظاهرکنندگان و پلیس.

رومانی درمانگاه های عمومی در بخارست را متوقف کرده اند انجام سقط جنین با وجود یک دولت جهت ادامه با فقط یازده از 280 بیمارستان های دولتی انجام مراحل در اوج این بیماری همه گیر.

روسیه یک پزشک بوده و متهم تحت روسیه ‘خبر جعلی’ قوانین پس از شکایت در مورد عدم وجود تجهیزات حفاظتی در حالی که دیگری مواجه شده است و اقدامات انضباطی.

آمریکا

ما کاخ سفید تهدید کرده است که به برداشت وجوه از مدارس عدم بازگشایی در میان ادامه داد: بیماری همه گیر.

ما بیش از یک میلیون دانش آموزان بین المللی شده ضربه ناگهانی تغییرات در قوانین ویزا به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر.

مکزیک مستند نشده مهاجران مواجه اند تبعیض در بیمارستان های دولتی ،

پاناما مستند قوانین منجر به اطلاعرسانی هدفمند بودن توسط پلیس دیده بان حقوق بشر گفت.

پورتوریکو گروه های حقوق بشر محکوم قوانین که criminalise روزنامه نگاران اگر آنها گزارش هر چیزی که دولت آمریکا مستعمره بداند به خبر جعلی’.

پرو بومی Wampis ملت را متهم شرکت نفت از تهدید آنها با قرار گرفتن در معرض این ویروس توسط ادامه به ارسال کارکنان خود را از راه دور منطقه در طول مستند.

آسیا

هند و برخی از 1.85 میلیون سقط جنین در هند به احتمال زیاد به “مصالحه” با همه گیر با توجه به تحقیقات توسط Ipas توسعه بنیاد.

چین علمی که مقالات منتشر شده به شدت نخوری رئیس جمهور چین بیش از همه گیر شده است منتشر شد و پس از نزدیک به یک هفته در بازداشت است.

بنگلادش هزاران نفر از تخت برای coronavirus بیماران lain خالی با وجود افزایش caseload به مردم شده اند و ترس بیش از حد وارد بیمارستان, مقامات گفت.

تاجیکستان در مجلس سنا به اتفاق آرا تصویب اصلاحات ساخت آن را غیر قانونی برای انتشار “اطلاعات نادرست در مورد این بیماری همه گیر در رسانه ها, اینترنت و شبکه های اجتماعی” با کسانی که محکوم به مواجهه با جریمه و تا پانزده روز بازداشت.

قرقیزستان وزارت بهداشت نسبت مرگ و میر بیش از حد به پنومونی به عنوان coronavirus عفونت رای افزایش یافته است.

مالزی, دادگاه فدرال موافقت کرده است برای شنیدن اهانت به دادگاه در برابر وب سایت خبری و سردبیر آن بیش از پنج دیدگاه های ارسال شده توسط خوانندگان در مورد دادگاه پس از بازگشایی مستند.

سنگاپور در اجرا به یک انتخابات ملی, مقامات باید با استفاده از جدید “خبر جعلی’ قوانین به منظور که اشاره به برخی از نظرات ساخته شده توسط اپوزیسیون در مسائل کلیدی باید یک هشدار در مورد اطلاعات نادرست است.

فیلیپین کنگره به اکثریت رای به رد و تلویزیون ABS-CBN درخواست برای تجدید آن مجوز.

فیلیپین ضد تروریسم قانون اعطای گسترده قدرت را به رئیس جمهور رودریگو Duterte دولت در مواجهه با چالش های حقوقی.

فیجی وجود داشته قابل توجهی افزایش می یابد جنسی و خشونت خانگی قیمت مواد غذایی و سرقت از مواد غذایی باغ ها با توجه به گزارش های سازمان های جامعه مدنی داد.

پاپوآ گینه محدودیت های مسافرتی متوقف شده اند آسیب پذیر مردم از دسترسی به کالاهای اساسی و خدمات موسسه تحقیقات ملی هشدار داد.

خاورمیانه و شمال آفریقا

اسرائیل پلیس باید در برخورد با تظاهرکنندگان در خارج از بنیامین نتانیاهو نخست وزیر را به عنوان محل اقامت آنها برچیده یک اردوگاه اعتراض علیه فساد و دولت خود را از دست داده و coronavirus بحران است.

مصر نه بهداشت و درمان کارگران خودسرانه بازداشت و بین ماه های مارس و ژوئن در مبهم و بیش از حد گسترده ای به اتهام “پخش اخبار نادرست” و “تروریسم” پس از ابراز نگرانی های ایمنی و یا انتقاد از دولت را از دست داده و همه گیر عفو بین الملل گفت.

مصر یک روزنامه نگار کرد از COVID-19 قرارداد در زندان و پس از زندان در “خبر جعلی’ اتهامات عنوان شده علیه.

بحرین و کویت تماس با ردیابی برنامه های مورد استفاده در این دو حوزه خلیج فارس در میان بسیاری تهاجمی در جهان و تهدیدی برای حریم خصوصی, سازمان عفو بین الملل گفت.

قطر یک تماس ردیابی برنامه در ادامه به اجباری با وجود یک نقض امنیتی افشای اطلاعات بیش از یک میلیون نفر است.

آب و هوا و محیط زیست

ما از مقامات دریافت بیش از 150 درخواست به چشم پوشیدن از مقررات زیست محیطی از شرکت ها از جمله اکسون موبیل مسابقه دو ماراتون نفت و پوسته گفت که آنها نمی تواند مطابق به دلیل بیماری همه گیر.

ما بیش از 5600 شرکت در صنعت سوخت فسیلی از جمله نفت و گاز حفاری و معدن زغال سنگ اپراتور گرفته اند حداقل 3 میلیارد دلار در COVID-19 کمک.

انگلستان مقامات محلی هشدار داده اند که برنامه با تاخیر و بودجه های کشیده شده توسط این بیماری همه گیر می تواند آن را مشکل تر برای شوراهای خود را برای دیدار با تغییر آب و هوا به اهداف.

خبر خوب

غنا معلمان باید توسعه یافته و کم هزینه آموزش الکترونیکی سیستم برای نگه داشتن مواد درسی در مسیر در طول مستند.

فرانسه دولت را تایید کرده است پرداخت افزایش ارزش €8 میلیارد دلار برای سلامت کارگران نقطه نقش خود را در مبارزه با کروناویروس پس از هفته ها تظاهرات.

ما G7 وزیران دارایی خواستار اجرای کامل یک G20 بدهی مسدود است.

اتحادیه اروپا و بانک سرمایه گذاری اروپا خواسته است تا دولت های اتحادیه اروپا برای قرار دادن تقریبا €18 میلیارد و متعهد €157 میلیارد دلار برای حمایت از بلوک اقتصادی و آب و هوا جاه طلبی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>