DemocracyWatch: همچون آرونداتی روی اروپا و آمریکا نسل کشی آب و هوا در هند

جهش رو به جلو

برای سال, فعالان در سراسر جهان به مبارزه برای آزادی از زندان نبیل رجب رئیس جمهور از بحرین مرکز حقوق بشر این کشور برجسته ترین فعال حقوق بشر. این هفته رجب منتشر شد از بدنام جو زندان تحت یک جایگزین مجازات طرح. در معرض خطر بالا از COVID-19 با توجه به شرایط بهداشتی اساسی او اجازه خواهد داشت به خدمت بقیه دوران محکومیت خود را – برای صحبت کردن در برابر رژیم – از صفحه اصلی.

گام به عقب

وبا و دیفتری و فلج اطفال را گسترش به عنوان جرم واکسیناسیون فرزندتان تلاش بودند متوقف برای جلوگیری از گسترش coronavirus.

جهانی

همه گیر افزایش یافته است, خشونت و غفلت از مردم در سراسر جهان با توجه به بین المللی HelpAge.

آسیا

بنگلادش یک استاد دانشگاه متهم شد و تحت دیجیتال قوانین امنیتی به اتهام تمسخر سابق وزیر بهداشت که در اثر ویروس.

بنگلادش Rohingya رهبران از دولت خواست برای بلند کردن اینترنت ممنوعیت اعمال شده بر روی یک میلیون پناهنده از میانمار به دلیل شایعات و وحشت بیش از این ویروس بودند بازداری مردم از گرفتن تست شده است.

نپال پلیس بازداشت ده نفر از جمله هفت خارجی به صدها نشان در برابر دولت را از دست داده و همه گیر.

هنگ کنگ پلیس ضد شورش ساخته شده تلاش برای نقض ضد coronavirus ممنوعیت در طول یک تظاهرات به مناسبت اولین سالگرد تظاهرات دموکراسی.

تاجیکستان قانونگذاران در مجلس رای دادند به نفع ساخت آن را یک جرم اداری به گسترش “نادرست” و “کذب” اطلاعات در مورد این بیماری همه گیر.

قزاقستان دولت آن تغییر روش برای شمارش موارد ساخت گسترش ویروس به نظر می رسد آهسته تر.

آذربایجان, فیلم از پلیس ضرب و شتم مستند متخلفان ظهور در رسانه های اجتماعی به عنوان دولت در مواجه با رشد واکنش در برابر آن اجرای دقیق.

سنگاپور پلیس بازداشت یک مرد به اتهام گردش اطلاعات طبقه بندی شده در مورد این کشور پس از همه گیر بازگشایی برنامه.

هند حداقل 55 روزنامه نگاران دستگیر شدند جسمی حمله و یا تهدید برای گزارش coronavirus بحران در این مستند با توجه به گزارش های حقوق و خطرات تجزیه و تحلیل ،

هند پیشنهاد قوانین را تعطیل قرمز-نور مناطق در طول همه گیر می تواند منجر به افزایش خشونت پلیس علیه کارگران جنسی ،

هند همچون آرونداتی روی نویسنده را متهم کرد که دولت هند از ایجاد یک “نسل کشی آب و هوا” در برابر کشور مسلمان جمعیت با استفاده از این بیماری همه گیر به برچسب آنها را به عنوان “تاج جهادی”.

ویتنام مقامات متهم به استفاده از تاکتیک های سرکوبگرانه به سانسور اطلاعات در مورد همه گیر fining 700 نفر و زندانی کردن دیگران است.

استرالیا وزیر بومی استرالیا اعلام کرد که یک پیشنهاد رفراندوم در inidgenous تشخیص نمی گیرد این مجلس به اصطلاح به این بیماری همه گیر تحت فشار قرار دادند تا این موضوع را کنار گذاشته است.

اروپا

اتحادیه اروپا Europol راه اندازی یک واحد برای کمک به کشورهای عضو اتحادیه اروپا مبارزه با افزایش جرم و جنایت در طول بیماری همه گیر.

اتحادیه اروپا و تعدادی از ایمیل ها حاوی نرم افزارهای مخرب برای به دست آوردن جزئیات حساب بانکی افزایش یافته بود و در طول همه گیر با حملات سایبر به طور کلی افزایش 16 درصد در مقایسه با ماه مارس و آوریل این متخصص گفت.

ایتالیا دادستان بررسی مقامات دست زدن به همه گیر مورد سوال نخست وزیر جوزپه کونته بیش از اتهام شکست در لومباردی.

روسیه سلامت کارگران در مواجهه با تهدیدات و اقدامات تلافی جویانه از کارفرمایان و اجرای قانون برای صحبت کردن در مورد شرایط نا امن کار در گیر یک نظرسنجی که توسط سازمان دیده بان حقوق بشر یافت می شود.

نروژ سلامت اقتدار خود را به حالت تعلیق ویروس تماس با ردیابی برنامه و حذف داده ها پس از حکم توسط حفاظت اطلاعات سازمان.

انگلستان Palantir اطلاعات شرکت تاسیس شده توسط دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن متحد Peter Thiel امن بسیار مهم coronavirus قرارداد ماه پس از افزایش تلاش های لابی گری در انگلستان مشخص شد.

فرانسه هزاران نفر از ضد نژادپرستانه معترضان در پاریس بودند ‘kettled’ توسط پلیس اجرای coronavirus محدودیت با وجود بالا حکم دادگاه که اعتراض خود را می توانید پیش بروید.

آفریقا

گینه بیسائو همه گیر تا به حال در معرض و تشدید نابرابری جنسیتی فعالان هشدار داد.

کنیا مردم با albinism بودند مجبور به پنهان کردن بعد از اینکه به دروغ متهم كردن coronavirus سازمان بهداشت جهانی گفت.

کنیا سنگین دست پلیس از coronavirus مقررات منع رفت و آمد در ارتباط بود به مرگ دو نفر در یکی از کشور فقیرترین محله های فقیرنشین.

نیجریه روزنامه نگار سنت Meinpamo انیتشا بازداشت شد و تحت این کشور cybercrime عمل برای گزارش موقت coronavirus انزوا مرکز آسیب دیده با آب و هوای بد.

آفریقای جنوبی وجود دارد افزایش خشونت علیه زنان به عنوان دولت اعمال محدودیت بر فروش الکل تحمیل طول مستند.

تانزانیا جامعه روستایی بانک رو فشار مالی به عنوان اعضای تلاش برای پرداخت وام و بازگرداندن گروه سرمایه است.

آمریکا

ما مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری ممنوع کارکنان از مصاحبه به کنگره-بودجه گوینده صدای امریکا, با توجه به یک ایمیل داخلی.

آمریکا پلیس لس آنجلس قرار می گیرد معترضان دستگیر و به نقض مقررات در یک تنگ اتوبوس ساعت تشدید coronavirus خطر است.

ما با وجود اضافی coronavirus اقدامات تعدادی از مهاجران بازداشت شده در مرز مکزیک افزایش 36 درصد در ماه مه.

کانادا بخش خصوصی حمایت پناهنده شدند رشته در خارج از کشور بعد از یک طرح به دولت به حالت تعلیق در آمد.

شیلی معدن مس’ اتحادیه انتقاد این کشور از بزرگترین شرکت های استخراج معدن ” تصمیم به ادامه عملیات پس از یک “هشدار دهنده” افزایش coronavirus موارد در میان کارگران است.

بولیوی مجلس موکول برای 6 سپتامبر انتخابات پارلمانی در اصل مجموعه ای برای 3 مارس به تعویق افتاد و به دلیل همه گیر.

خاورمیانه و شمال آفریقا

فلسطین و مقامات فلسطینی در کرانه باختری بازداشت روزنامه نگار سامی al-Saie که تا به حال گزارش شده است در پاسخ خود به این بیماری همه گیر.

عراق مقامات مورد استفاده همه گیر را تعطیل مداوم ضد فساد جنبش اعتراضی یک گزارش دیده بان حقوق بشر به این نتیجه رسیدند.

مصر محمد منیر یک روزنامه نگار بود که انتقاد از دولت را از دست داده و همه گیر دستگیر شد.

اسرائیل شین بت سرویس امنیتی متوقف ردیابی تلفن همراه از coronavirus حامل یک مقام رسمی گفت.

لبنان مستند نشده اتیوپی ادامه داد: به دنبال سرپناه در خود سفارت در بیروت پس از از دست دادن شغل خود به دلیل بیماری همه گیر.

آب و هوا و محیط زیست

استرالیا دولت قصد دارد به بند مقررات آزاد محیط زیست مجوز به عنوان بخشی از یک پست-همه گیر اقتصادی برنامه می تواند منجر به یک بحران انقراض دانشمندان گفت.

اسکاتلند کار برای کاهش سازگار با محیط زیست مضر محصولات یکبار مصرف بوده است “تحت فشار قرار دادند به معکوس” در طول pandemic, محیط زیست, وزیر Roseanna کانینگهام گفت.

ما یک گروه با هدف قرار دادن محیط زیست نژادپرستی و نابرابری است مجددا در میان مخربی که coronavirus تا به حال در آفریقایی-آمریکایی جامعه است.

خبر خوب

بحرین فعال نبیل رجب از زندان آزاد شد و پس از چهار سال زیر یک تصمیم ظاهرا مربوط به کروناویروس خطر در زندان.

اوگاندا دادگاه عالی حکم داد که دولت در حال نقض حقوق نوزده جوان مردم را از دسترسی به وکیل با توجه به کروناویروس محدودیت پس از حمله پلیس همجنسگرایان پناهگاه جایی که آنها زندگی می کردند.

ما اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا اعلام کرد یک کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام علیه پلیس در مینه سوتا برای دستگیری و حمله به روزنامه نگاران پوشش تظاهرات گاهی اوقات تحت پوشش اجرای COVID-19 محدودیت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>