دهه از دبیرستان سابق آقای هاکی کریس میلر است که هنوز هم در خط آبی

در اجرای قانون صورت خط آبی استفاده شده است به عنوان یک نماد برای پلیس. خط “مردان (و زنان) در آبی” نگه می دارد صلح است که خط نازک جدا از جامعه مدنی از یک تبار به خشونت و هرج و مرج است.

گذشته از 30 سال به علاوه سابق مینه سوتا آقای هاکی برنده کریس میلر برخی انجام کار قابل توجه در هر دو نوع از خطوط آبی. بر خلاف goalies و جلو که بر روی یخ مسئولیت هستند تا حدودی محدود defensemen انجام یک کمی از همه چیز و نقش میلر پذیرای به عنوان یک Itasca County sheriff معاون.

“شما نه تنها اجرای قانون شما یک روانشناس هستید پزشک شما یک درمانگر گفت:” میلر, 51, که به مطالعه برخی از عدالت کیفری در دانشگاه مینه سوتا دلوت و شروع به حمل یک نشان طولانی نیست پس از بازنشسته شد از طرفدار هاکی در سال 2002. “در این جهان به نظر می رسد مانند شما باید به حل همه مسائل است و آن را تبدیل به دشوار است. اما در همان زمان من آن را دوست دارم.”

Bulldogs’ برای اولین بار آقای هاکی

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

در سال 1987 در Greenway دبیرستان در کلرین, Minn., میلر شد اظهارات’ اولین Mr Hockey گیرنده داده شده در هر سال به مینه سوتا برتر ارشد بازیکن هاکی. از همه مهمتر او کمک Greenway — که در بالای دولت هاکی نظرسنجی های زیادی از فصل شکستن 17-سال دولت مسابقات سفر خشکسالی و گرفتن مقام سوم در یک کلاس روز.

“ما تا به حال خوب دسته از بچه ها تمام راه را از طریق هاکی جوانان” میلر گفت. “ما می دانستیم که یک گروه خاص و ما فقط در آن نگه داشته. ما به اندازه کافی خوش شانس را به دولت مسابقات و بهترین قسمت آن این بود که ما به ضرب و شتم گرند رپیدز برای رفتن.”

UMD مربی مایک Sertich برنده استخدام نبرد برای میلر به مدرسه خود را برای اولین بار آقای هاکی. اما در حقیقت میلر انتخاب UMD تمام شد اما پیش تعیین شده. در اواسط سال 1980 زمانی که Bulldogs شد NCAA مسابقات به طور منظم و چند نفر از اعضای تیم خواهد اسکیت در گرند رپیدز در تابستان و میلر پس از آن چيز كوچك و جزئي آویزان در اطراف پیست شد و دوستان با برجسته مانند جیم جانسون هنجار Maciver و جیم Tonianato. زمانی که او خواهد آمد به دلوت برای UMD بازی در زمستان میلر بود که اغلب دعوت به خانه رختکن به دیدن دوستان خود را.

“من همیشه برای رفتن به یک بولداگ” میلر گفت.

UMD بود وسط-of-the-پک تیم در WCHA میلر در طول چهار سال در یک Bulldogs, ژاکت, هرگز درآمد خانه یخ در کنفرانس و معمولا معلق در هوا در اطراف .500. اما میلر همیشه یک steadying زور در پایان دادن به عقب و نشان داد بر روی یخ تطبیق پذیری شبیه به بسیاری از کلاه او در حال حاضر می پوشد در اجرای قانون است.

“او احتمالا یکی از آن بچه ها که با ما تماس بگیرید ‘tweener.’ او می تواند خوب, جامد, اقامت در خانه defenseman اما او نیز تا به حال اسکیت توانایی و گذشت و چشم انداز برای حرکت به بالا و توان اضافی مهاجم,” Sertich به یاد می آورد. “او تا به حال اندازه خوب بود و یک ورزشکار خوب. ما به اندازه کافی خوش شانس به او و او یک حرفه ای خوب در دانشگاه مریلند.”

Pucks برای چک

در اصل پیش نویس توسط Montreal Canadiens میلر را به NHL اما بازی حرفه ای برای بیش از یک دهه برای اولین بار در آمریکای شمالی جزئی لیگ پس از آن به مدت پنج سال در اروپا است.

“اولین چیزی که شما متوجه است که شما تماشا میلر بود او واقعا قوی اسکیت باز گفت:” دیل Jago که در حال حاضر مربیان دلوت Denfeld را پسران دبیرستان تیم و هم تیمی از میلر در دفاع برای سه فصل در UMD و برای یک فصل با منچستر (انگلستان) طوفان. “او همه چیز را در یک سطح بسیار بالا است. شوت او خوب بود و او می تواند حرکت جن اما خود اسکیت توانایی چیزی بود که او را در بالای نمودار و او قوی بود به عنوان یک گاو نر است.”

یکی از کوچک خود را از لیگ نانامی به بازی در این سمت اقیانوس بود در شهرهای دوقلو برای مینه سوتا گوزن شمالی در طول دو فصل وجود دارد. میلر همیشه نمیفهمد او خواهد بود یک معلم و مربی پس از او انجام شد بازی اما خروج گوزن شمالی تمرین یک روز او در گیر یک مکالمه با یک ایالتی مینه سوتا سپاهی خارج از پیست و ابراز علاقه به اجرای قانون است. میلر در نهایت رفت و در یک سوار-امتداد در بر داشت و زندگی خود را پس از هاکی.

متصل در جامعه

پس از دو سال آموزش در یک مدرسه فنی در اسکندریه, Minn. و نانامی به بازی مشغول به کار در چند زندان های شهرستان میلر به خانه آمد به ایتاسکا شهرستان در سال 2005 شده است و حفاظت و خدمت پس از آن. او اعتراف کرد او شده است در اسکیت در چند سال با توجه به یک جفت بد زانو اما عوض شده است نقش پدر هاکی.

میلر پسر مسیحی بود به طور منظم برای Greenway تیم ساخته شده است که یک اجرا به کلاس یک دولت عنوان بازی در سال 2019 و متعهد به خیابان دولت است. طلاق پدر و پدربزرگ یکی میلر اذعان کرد که اجرای قانون است که در کانون توجه این روزها با ناآرامی در بسیاری از شهرهای آمریکا و خواستار تغییرات بنیادی در نقش پلیس. در صلح نسبی و آرام روستایی در ایالت مینه سوتا که در آن نرخ جرم و جنایت کمتر میلر گفت که او به احتمال زیاد هرگز در تعامل با 98% از شهرستان ساکنان مگر اینکه آن را شامل یک بلیط سرعت و جرم و جنایت آنها در برخورد با معمولا شامل 1 تا 1.5 درصد از جمعیت است که آنها متاسفانه دیدن دوباره و دوباره.

“من در آن را برای 15 سال در حال حاضر و آن را تغییر بسیار کمی می باشد. من همیشه گفت که 90 درصد کارهای اداری و 10% سرگرم کننده و در حال حاضر آن را مانند 98% مدارک و 2 ٪ سرگرم کننده,” او گفت: با توجه با غرور و افتخار این کار را اداره می کند و در مدارس با جمع آوری اعانه و کمک به کودکان و نوجوانان بهتر تصور پلیس در جوامع خود. “وجود دارد بسیاری از مردم خوب وجود دارد. آن دوران سخت در حال حاضر برای اجرای قانون از آنجا که آنها در حال هدف قرار دادن ما کمی, اما به خصوص در شمال وجود دارد بسیاری از مردم خوب در اینجا.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de