مرگ و میر در میانمار لغزش موج گذشته 100

توسط: تابناک | به روز شده: ژوئیه 2 سال 2020 2:56:28 pm

مرگبار رانش زمین و دیگر حوادث شایع در ضعیف تنظیم معادن Hpakant. (میانمار آتش خدمات از طریق بی بی سی)

لغزش در یک جید معدن در شمال میانمار به کشته شدن حداقل 100 نفر بیشتر می ترسید مرده, مقامات گفت: در روز پنج شنبه پس از یک توده ای از زباله معدن سقوط به دریاچه راه اندازی یک موج از گل و لای و آب است که به خاک سپرده شد نمرات از کارگران است.

کارگران معدن جمع آوری سنگ جید-غنی Hpakant منطقه از ایالت کاچین دولت زمانی که “گل آلود موج” سقوط بر روی آنها زیر باران آتش بخش خدمات گفت: در Facebook post.

“در حال حاضر ما بهبود بیش از 100 بدن” تار Lin Maung محلی رسمی با وزارت اطلاعات گفت: سلامت از طریق تلفن “دیگر بدن هستند و در گل و لای. شماره در حال رفتن به افزایش است.”

رسانه ها گزارش داده اند که تعداد زیادی از مردم کشته در منطقه در سال های اخیر (میانمار آتش بخش خدمات از طریق بی بی سی)

مرگبار رانش زمین و دیگر حوادث شایع در ضعیف تنظیم معادن Hpakant.

رسانه ها گزارش داده اند که تعداد زیادی از مردم کشته در منطقه در سال های اخیر بسیاری از آنها مستقل “جید وانت” که صیقلی باطله – مانده از معدن برای سنگ شده اند که از دست رفته توسط اپراتورهای بزرگتر.

Maung Khaing یک زن 38 ساله معدنچی از این منطقه که شاهد این حادثه گفت که او کشف یک قوی توده ای از زباله است که نگاه در آستانه سقوط بود و در مورد را به یک تصویر زمانی که مردم شروع به فریاد ” اجرا شود!’.

“در عرض یک دقیقه همه مردم در پایین (تپه) فقط ناپدید شد…” او به رویترز گفت از طریق تلفن. “من احساس می کنم خالی در قلب من است. من هنوز برجستگی وجود دارد مردم در گل و لای گیر فریاد برای کمک کند اما هیچ کس نمی تواند به آنها کمک کند.”

دولت برنده جایزه نوبل آنگ سان سو چی متعهد به پاک کردن این صنعت که در آن زمان قدرت در سال 2016 اما فعالان می گویند کمی تغییر کرده است.

رسمی فروش جید در میانمار شدند و به ارزش 671 میلیون یورو ($750.04 میلیون) در 2016-17 با توجه به اطلاعات منتشر شده توسط دولت به عنوان بخشی از یک ابتکار شفافیت در صنایع استخراجی.

اما کارشناسان بر این باورند که ارزش واقعی این صنعت که عمدتا صادرات به چین بسیار بزرگتر است.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de