مرگ کافه کمک به سهولت غم از دست دادن در زمان coronavirus

توسط: AP | نیویورک | منتشرشده: ژوئیه 2 سال 2020 2:01:06 pm

Death Cafes help ease grief, loss in the time of coronavirus مرگ و کافه ها بخشی از گسترده تر-مرگ “مثبت” جنبش برای تشویق بیشتر بحث باز در مورد غم و اندوه و ضربه و از دست دادن برگزار می شود در سراسر جهان در نزدیک به 100 کشور جهان است. (AP Photo/Mosa نوشت Elshamy) (بازنمودی)

حملات هراس مشکل در تنفس عود که فرستاده اند و او را به رختخواب به مدت 14 ساعت در یک زمان: در 35, Marissa الیور مجبور شده است برای مقابله با شبح مرگ در COVID-19 ضوابط و در عین حال گفتگو در مورد بیماری او ترس و اضطراب شده اند آسان است.

همین دلیل است که او رهبری بر روی زوم برای حضور در یک, مرگ, کافه جمع غریبه ها حاضر به بررسی مرگ و میر و تاثیر آن بر زندگی ترجیحا در حالی که sipping چای و خوردن کیک. “در مرگ, کافه هیچ کس winces” گفت: Oliver که مبتلا به این ویروس در ماه مارس است.

“در حال حاضر من به نوشتن همه چیز را در زندگی من است که من می خواهم برای رسیدن به.” مرگ و کافه ها بخشی از گسترده تر-مرگ “مثبت” جنبش برای تشویق بیشتر بحث باز در مورد غم و اندوه و ضربه و از دست دادن برگزار می شود در سراسر جهان در نزدیک به 100 کشور جهان است.

در حالی که نه بسیاری از مهاجرت های آنلاین در این بیماری همه گیر به دیگران داشته باشد. جهانی ویروس تلفات و انزوای اجتماعی آن استخراج شده اند باز قدیمی حل نشده زخم برای برخی از. دیگران حضور مجازی, مرگ, کافه ها در حال مقابله با ضرر و زیان از COVID-19 سرطان و دیگر بیماری است.

هنوز هم بیشتر به ارمغان بیاورد استعاری مرگ به محافل: پایان دوستی شکسته عاشقانه و یا بیماری های مزمن به عنوان الیور را تحمل کرده است. در یک اخیر, مجازی, مرگ, کافه a 33-year-old صحبت از امتناع از بسته خود را به وسایل شش ماه پس از مرگ او از سرطان است.

یک زن که تحت عمل پیوند قلب 31 سال پیش در توصیف صلح با تصمیم نیست که دیگری به او اهدا عضو رو به وخامت است. برای جن کارل در واشنگتن دی سی همه گیر تشدید کرده است خاطرات او 11 سال سوء استفاده جنسی به عنوان یک کودک از پدر و مواد مخدر و سوء مصرف الکل و مرگ او حدود شش سال پیش.

او گفت: های و گوش دادن به داستان از دیگران در مرگ کافه ها کمک کرده اند.

“من احساس می کنم فقط واقعا در صلح و آرامش زمانی که من در محافل مردمی که در آن در حال صحبت کردن در مورد چیزهای واقعی در زندگی و تلاش برای حرکت به دور از ناراحت کننده” کارل گفت: اخیر گروه.

“من در یک زن و شوهر از زوم تماس با دوستان نزدیک که نگران صحبت کردن در مورد چیزهایی که سخت ترین زمان اما پس از آن زمانی که COVID آمده تا آن را مانند,” اوه, خوب, ما, مهمانی, در حال حاضر. اجازه دهید بحث در مورد آن است که فقط باعث من بسیار است.”

با الهام از سوئیس جامعه شناس و انسان شناس برنارد Crettaz که سازمان خود را برای اولین بار “کافه mortel” در سال 2004 اواخر انگلیسی, توسعه دهنده وب Jon آندروود honed مدل و نخستین مرگ کافه در خانه اش در لندن در سال 2011.

این ایده به سرعت گسترش و meetups در رستوران ها و کافه ها و خانه ها و پارک ها در حال حاضر span اروپا و آمریکای شمالی رسیدن به استرالیا کارائیب و ژاپن است. آندروود درگذشت ناگهانی به عنوان یک نتیجه از تشخیص سرطان خون در سال 2017, اما همسر و سایر بستگان انجام شده است.

آنها را به حفظ یک وب سایت Deathcafe.com که در آن میزبان خود را ارسال کرده است. یکی از تفاوت های مهم بین مرگ و کافه سنتی و پشتیبانی و سوگ گروه است که طیف وسیعی از داستان است. اما کافه ها نیز ارائه آزادی به رویکرد اتاق با سبک سری به جای استرن جدیت و فوق العاده تنوع: ترکیبی از نژادها و جنس و سنین از مردم در حال حاضر با ترمینال عزیزان به کسانی که از دست داده اند همکلاسی و یا بستگان به خودکشی.

مرگ کافه ها در نظر گرفته نشده به “رفع” مشکلات و پیدا کردن راه حل است اما برای پرورش های به عنوان جاده برای حمایت از. آنها به طور کلی نگه داشته و به 30 یا ملاقات ماهانه و همچنین شامل “مرگ کنجکاو” افرادی که نمی خرید و فروش با از دست دادن اما انتخاب را در این موضوع به هر حال.

روان نانسی Gershman که متخصص در غم و اندوه و از دست دادن بوده است میزبانی مرگ کافه در نیویورک از سال 2013 سال پس از آنها ساخته شده راه خود را به ایالات متحده

“مرگ کافه یک محل که در آن غریبه ها دیدار به بحث در مورد چیزهایی که در مورد مرگ و مردن است که آنها نمی تواند در هر نقطه دیگری که آنها نمی توانند به خانه و یا به همکاران و یا به بهترین دوستان است,” او گفت:.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de