Covid-19: آفریقای جنوبی نزدیک به یک سوم از آفریقا موارد

توسط: AP | ژوهانسبورگ | منتشر شده در تاریخ: 23 ژوئن 2020 3:19:51 pm

south africa coronavirus cases, africa lockdown, south africa news, world news, indian express ویروس موارد در آفریقای جنوبی که همچنین شامل پایتخت آن پرتوریا در حال حاضر را تشکیل می دهند بیش از یک پنجم از جنوب مجموع آفریقا. (AP Photo/Themba Hadebe)

آفریقای جنوبی coronavirus موارد پیشی گرفته اند 100,000 به عنوان کشور باعث می شود تا نزدیک به یک سوم از تمام ثبت عفونت در قاره آفریقا.

آخرین به روز رسانی روزانه نشان می دهد که نگرانی در روند جدید به عنوان Gauteng استان به آفریقای جنوبی قطب اقتصادی از ژوهانسبورگ بالاتر تعداد موارد جدید از کانون از کیپ غربی استان محور در شهر کیپ تاون.

ویروس موارد در آفریقای جنوبی که همچنین شامل پایتخت آن پرتوریا در حال حاضر را تشکیل می دهند بیش از یک پنجم از جنوب مجموع آفریقا.
آفریقای جنوبی همچنان به نرم کردن آن مستند با وجود افزایش موارد به دلیل فشار اقتصادی با قمار و زیبایی سرو آخرین کسب و کار مجاز به باز کردن.

آفریقا به طور کلی بیش از 315,000 موارد از جمله بیش از 8000 مرگ و میر. درست است تعداد موارد ناشناخته باقی می ماند به دلیل سطح پایین تست در این قاره با توجه به کمبود مواد.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>