Covid-19 reinvades ما می گوید که آن را ضرب و شتم به عقب یک بار

توسط: تابناک | به روز شده: ژوئیه 14 سال 2020 2:00:30 pm

Covid-19 reinvades US states that beat it back once یک سرور با پوشیدن ماسک محافظ ارائه بشقاب غذا را در یک رستوران در 39 اسکله در بندرگاه ماهیگیر در سان فرانسیسکو, کالیفرنیا, ایالات متحده آمریکا, در چهار شنبه 8 ژوئیه سال 2020 است. (بلومبرگ)

اولین ایالت آمریکا به تحمل coronavirus این بهار امیدوار بدترین خواهد بود ،

به جای این ویروس در حال آمدن است.

بسیاری از مکان ها که رنج می برد در اولین موج از عفونت از جمله کالیفرنیا, لوئیزیانا, میشیگان و واشنگتن در حال دیدن مورد شمارش صعود دوباره پس از چند ماه کاهش می یابد. آن را فقط یک ماده از تست بیشتر. بستری شدن در بیمارستان و در برخی از مکان های, مرگ و میر, در حال افزایش بیش از حد.

این بیماری مواج — فلوریدا گزارش 15,300 موارد جمعه بزرگترین واحد-روز افزایش ما همه گیر و کارشناسان می گویند تجدید حیات در اصل میدانهای مشترک دارد باعث می شود. آنها شامل یک جمعیت دیگر مایل به ماندن در داخل جمهوری خواهان به احتمال زیاد رد ماسک صورت به عنوان یک بیانیه سیاسی و افراد جوان را متقاعد ویروس نمی خواهد به طور جدی به آنها صدمه دیده است.

و حتی اگر برخی از کشورهای رهبری دموکراتیک فرمانداران تاخیر در شروع مجدد اقتصاد خود را تا هفته بعد بیشتر مشتاق همسالان مانند گرجستان, آنها هنوز هم شروع به پریدن کرد بیش از حد به زودی منتقدان می گویند.

“من فکر نمی کنم هر گونه سوال وجود دارد که در مورد دیگر. حتی در کالیفرنیا ما باز کرد تا خیلی سریع گفت:” جان Swartzberg یک دکتر که بالینی استاد بازنشسته در دانشگاه کالیفرنیا در برکلی است.

روز دوشنبه فرماندار کالیفرنیا گاوین Newsom به عقب کشیده در بازگشایی تلاش های منع داخلی رستوران ناهار خوری در سراسر کشور و دستور توقف فعالیت های داخلی در ورزشگاه, سالن مو و مکان های عبادت در دولت 30 آسیب دیده ترین شهرستانهای استان است.

Covid-19 reinvades US states that beat it back once در حالی که توجه عمومی در هفته گذشته با تمرکز بر یک انفجار از بیماری در خورشید کمربند ایالات متحده است که تا حد زیادی از دست رفته اولین موج — آریزونا و فلوریدا و تگزاس و کالیفرنیا بستری شدن در بیمارستان و مرگ روزانه تلفات آمار جدید اوج. (بلومبرگ)

تا کنون این ویروس دوباره بجای اول برگشتن نیست رسیده متحده سخت ترین ضربه موج اول: نیویورک نیوجرسی و ماساچوست است. اما فرماندار نیویورک اندرو کومو روز جمعه گفت که آن را در راه خود را.

“ما در حال رفتن به رفتن را از طریق افزایش و من می توانم آن را احساس می کنید آینده,” او گفت: WAMC رادیو. تنها سوال این است که چقدر ما رای می رود. اما شما نمی توانید آن را در سراسر کشور و سپس آن را به عقب می آیند نیست.”

در حالی که توجه عمومی در هفته گذشته با تمرکز بر یک انفجار از بیماری در خورشید کمربند ایالات متحده است که تا حد زیادی از دست رفته اولین موج — آریزونا و فلوریدا و تگزاس و کالیفرنیا بستری شدن در بیمارستان و مرگ روزانه تلفات آمار جدید اوج. دولت برای اولین بار به تعطیل آن اقتصاد, گزارش یک رکورد 149 مرده چهارشنبه و بیش از 320 پس از آن.

“ما شاهد جامعه گسترش و بستری شدن در بیمارستان ما دیدم در اواخر ماه آوریل — و آنچه ما را امیدوار خواهد بود که ارتفاع عفونت” گفت: باربارا فرر بهداشت عمومی مدیر لس آنجلس که در روز یکشنبه گزارش 3,322 موارد جدید و 18 جدید مرگ و میر.

Covid-19 reinvades US states that beat it back once یک سرور با پوشیدن ماسک محافظ کمک به مشتریان در خارج ناحیه از مرحله دلی رستوران در وست بلومفیلد تونشیپ, Michigan, US, در دوشنبه 8 ژوئن 2020. (بلومبرگ)

لوئیزیانا روزانه مورد تعداد در حال نزدیک شدن به اوج قبلی خود رسیده در ماه آوریل با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. و واشنگتن برای اولین بار برای شناسایی شیوع است شاهد تعداد بی سابقه ای از عفونت اگر چه مرگ و میر باقی می ماند و زیر خود را مارس اوج 34 در یک روز.

به عنوان ضربه به عنوان موج اولیه ممکن است تعدادی از افراد آلوده نمی آید نزدیک به ارائه به اصطلاح گله ایمنی کارشناسان می گویند. اکثریت قریب به اتفاق هنوز هیچ حفاظت طبیعی.

“ما اساسا در همان محل ما شد و در آغاز ماه مارس در نظر چقدر از جمعیت آسیب پذیر است” گفت: Carl Bergstrom استاد زیست شناسی در دانشگاه واشنگتن در سیاتل.

و مردم تمایل به ماندن در خانه بیشتر از زمان — و پوشیدن ماسک زمانی که آنها نمی — دارای ساییده شده. برای بسیاری از جمهوری خواهان رد ماسک حتی تبدیل شدن به یک عمل مخالفت با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن امتناع از پوشیدن یک در تا روز شنبه هنگامی که او در بازدید از یک بیمارستان نظامی.

“این مطلق خستگی گفت:” شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti که تهدید به reimpose اقامت-صفحه اصلی سفارش اگر شیوع بیماری در حال حاضر گیج شهرستان خود را بدتر. “قرنطينه هستند خسته کننده ترین چیز برای انسان است. هیچ کس دوست دارد گفت چه باید بکنید.”

دولت و مردم ممکن است اجازه گارد خود را.

میشیگان دو ماه تعطیلی آورده عفونت نرخ پایین به اندازه کافی برای بلند کردن stay-at-home سفارشات در ماه ژوئن. در ظرف چند هفته آنها آغاز شده تا خزنده دوباره.

یکی از بزرگترین شیوع بیماری های جدید در هارپر رستوران و دم میخانه شرق و لانسینگ, نوار در نزدیکی دانشگاه ایالتی میشیگان. بیش از 180 موارد پیش بینی شده است به گفته مقامات بهداشتی. کوچکتر شیوع بیماری های ثبت شده در یک نوار در رومالوس و در بلوط سلطنتی, مرسوم شهرستان شمالی در دیترویت.

“کافه ها و رستوران ها باز شد و این باعث یک تغییر بزرگ به عنوان به خوبی به عنوان هر چه درصد از افرادی که نمی خواهید به فاصله اجتماعی و یا پوشیدن یک ماسک زیرا آنها فکر می کنم این همه جعل گفت: لیندا وایل بهداشت افسر Ingham County, که شامل بسیاری از شرق و لانسینگ.

در پاسخ فرماندار گرچن Whitmer ممنوع داخلی سرویس نوار جولای 1 و موثر دوشنبه, ساخته, ماسک پوشیدن اجباری است. افراد در صورت $500 تخطی از قانون مجازات برای نقض آن است.

حتی اگر بیمارستان در جنوب شرقی میشیگان در حال بهتر و مجهز تر از در ماه مارس پزشکان و پرستاران در لبه گفت: Teena چوپرا دکتر که استاد بیماری های عفونی در دانشگاه ایالتی وین در دیترویت.

“با توجه به آنچه که ما قبل از دیده می شود و شوک و ضربه کردهایم و حتی یک یا دو مورد اگر آنها به آن باعث می شود ما عصبی” چوپرا گفت.

کالیفرنیا مقامات در حال تلاش برای اطمینان از ساکنان که آنها بهتر آماده این زمان در اطراف. Newsom روز دوشنبه گفت که Covid قربانیان اشغال فقط 8.7% در دسترس تخت بیمارستان. همانطور که از هفته گذشته دولت نیز تا به حال 46 میلیون N95 ماسک در مقایسه با 1 میلیون در ماه مارس است.

اما لس آنجلس می تواند با استفاده از آن تخت در هفته مقامات وجود دارد هشدار می دهند. و روستایی شهرستان امپریال در امتداد مرز مکزیک شده است بنابراین به شدت ضربه که برخی از بیماران شده است پرواز به سان فرانسیسکو بیش از 400 مایل دور.

Newsom متناوب scolds ساکنان برای گرفتن این ویروس به طور جدی و به یاد آنها را از مشترک حل و فصل آنها این را نشان داد زمانی که یک منطقه خلیج سان فرانسیسکو شیوع تهدید به خشم خارج از کنترل است.

“ما قادر به سرکوب گسترش این ویروس,” او گفت:. “ما قصد داریم برای انجام این کار دوباره. وجود دارد بدون شک در ذهن من است.”

مقامات در منطقه سیاتل نیز تلاش کرده اند برای اطمینان بخشیدن به ساکنان و آنها pin برخی از افزایش در جوان است. بیش از 130 اخیر موارد مرتبط شده اند به خانه برادری در دانشگاه واشنگتن است. این هفته در شهرستان سوزن فضایی در صدر بود با پرچم: “ماسک است.”

در لوئیزیانا فرماندار جان ادم ادواردز ساخته شده ماسک اجباری در روز شنبه و محدود به اندازه تجمعات. تایید Covid-19 موارد آمار یک روز بالا فقط بیش از 2700 در مارس اما بیش از 2600 نفر روز جمعه گزارش داد.

یوسف کانتر, معاون وزارت امور خارجه افسر بهداشت گفت: کشنده بهار هنوز زنده برای ساکنان لوئیزیانا شهرهای بزرگ.

“مردم در نیواورلئان واقعی احشایی حافظه سنبله در مارس و آوریل و یک درک واقعی از آنچه که این ویروس می تواند انجام,” او گفت:. “حافظه درایوهای رفتار در اینجا. مردم با وجدان تر چرا که آنها می دانند که چگونه بد این ویروس می توانید دریافت کنید.”

در حال حاضر شهرهای کوچکتر و کلیساها در غرب لوئیزیانا نیز شاهد افزایش. Calcasieu, یک محله مورد 200,000 نزدیکی مرز تگزاس دارای بیش از 3000 موارد دیده است و سنبله در روزهای اخیر.

“مردم واقعا باید از این فرصت برای دیدن این ویروس در جامعه” گفت: Lacey Cavanaugh یک دکتر است که مدیر بهداشت عمومی برای این منطقه است. “مردم نمی دانم دوستان و خانواده خود را که تا به حال بدست بیمار و در بیمارستان بستری شده است. من فکر می کنم برای بسیاری از مردم این احساس چیزی است که اتفاق می افتد در شهرهای بزرگ و نه کوچک جوامع است.”

منطقه باتون روژ نیز شاهد افزایش به خصوص در میان مردم 18-29 و 95% از موارد در جامعه گسترش یابد گفت: سحر Marcelle یک پزشک که منطقه ای, مدیر پزشکی.

Swartzberg های برکلی و استاد گفت: جهل و بحران خستگی نیست کافی دلایل برای امریکا شکست اهلی ویروس.

“که نمی تواند توضیح دهد که چرا اروپایی ها نیست خسته. که نمی تواند توضیح دهد که چرا تایوانی نیست, خسته,” او گفت:. “همه شده است از طریق این.”

او را سرزنش فقدان رهبری ملی و یا حتی بدتر رهبری است که مخل به مبارزه با ویروس. “من احساس بسیار نا امید در مورد چگونه ضعیف ما انجام داده ایم” Swartzberg گفت.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de