COVID-19 بستری شدن در بیمارستان همچنان به کاهش در سراسر مینه سوتا

روچستر, Minn. — تعداد Minnesotans نیاز به بستری شدن در بیمارستان برای COVID-19 کاهش یافته است در هفته گذشته با توجه به دولت ارائه داده است.

تعداد زیادی از مردم در بیمارستان بستری, یکشنبه, ژوئن 28 288 با 143 از کسانی که در بیمارستان بستری در واحد مراقبت های ویژه. تعداد زیادی از مردم در بیمارستان بستری شد 34 کمتر از آنچه گزارش شد یک هفته قبل بود که گزارش بالاترین تعداد افرادی که نیاز به بستری شدن در بیمارستان پس از مارس 29.

به طور کلی, مینه سوتا, وزارت بهداشت, گزارش 523 مورد جدید و هشت به تازگی گزارش شده مرگ و میر ناشی از یکشنبه. بیست و چهار به تازگی موارد گزارش شده بودند در Olmsted County, آوردن مجموع بیش از 1 ، 000. یکشنبه, وزارت بهداشت, ثبت نام 1,020 موارد برای شهرستان.

اگر چه تعدادی از ایالت بستری شدن در بیمارستان و کاهش تعداد تازگی موارد گزارش شده است که بالاتر از 461 شده که نشان از تاریخ و زمان آخرین یکشنبه.

هشت تازگی گزارش شده مرگ و میر قرار داشتند در Anoka, Crow Wing, Dakota, Hennepin, Koochiching و شهرستان Pipestone. با توجه به وزارت بهداشت یکی از متوفی شد در 40s خود را دو در 60s, یکی بود در 70s و چهار شد در 80s. شش بودند و یا تسهیلات مراقبت دراز مدت و یا کمک امکانات زندگی و دو نفر در خوابگاه های خصوصی.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

وزارت بهداشت گزارش کرده است 35,549 موارد در مجموع با 4,010 از کسانی که نیاز به بستری شدن در بیمارستان. شده اند وجود دارد 30,809 بیمارانی که دیگر نیاز به جداسازی.

به عنوان خدمات عمومی ما باز کرده اید این مقاله را برای هر کس بدون در نظر گرفتن وضعیت اشتراک. اگر این پوشش برای شما مهم است, لطفا در نظر حمایت از روزنامه نگاری محلی با کلیک کردن بر روی دکمه اشتراک در بالا righthand گوشه ای از صفحه اصلی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de