هفده از موارد جدید جمعه آمد از Cass County, که شامل فارگو و وست فارگو. شهرستان در حال حاضر تا به حال 2,084 موارد شناخته شده اما بخش گزارش که نزدیک به 90 درصد از ساکنان که تا به حال یک بار این بیماری در این شهرستان بهبود یافته اند.

هشت مورد جدید آمد از Stutsman شهرستان که شامل جیمز تاون. شهرستان است که اجتناب عمده شیوع بیماری در حال حاضر 29 فعال مورد سوم بیشتر در دولت پشت کاس و Burleigh شهرستانهای استان است.

دیگر 17 موارد جدید جمعه آمد از Barnes, Burleigh, Grand Forks, مکنزی, Morton, Sioux, بخش و شهرستان. چهار مورد جدید در گرند فرک شهرستان به ارمغان می آورد فعال مورد تعداد به 17.

این گروه می گوید: 74 اهالی داکوتای شمالی درگذشت, از, بیماری, همه اما 12 از آنها ساکنان Cass County است. پنجاه و شش نفر از مرگ و میر آمده اند در خانه های سالمندان و دیگر تسهیلات مراقبت دراز مدت. گروه گزارش نشده جدید مرگ ناشی از بیماری از روز پنج شنبه.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

مینه سوتا

پس از چند روز کاهش موارد مرگ و میر coronavirus را ثابت کند در مینه سوتا روز چهارشنبه به مقامات بهداشتی گزارش 419 موارد جدید و 12 و میر ناشی از ویروس است.

قابل توجه جهش شامل Olmsted شهرستان که اضافه شدن 29 نفر در یک روز و چمن شهرستان که اضافه شده 73 موارد است.

همانطور که از هفته گذشته چمن شهرستان بود و دوم بالاترین سرانه میزان COVID-19 در دولت با یک بروز 1,545 مورد در هر 100,000 قرار دادن آن دوم تنها به اشراف شهرستان به شیوع ماه گذشته در JBS گوشت خوک گیاه در وورتهینگتون.

ماشین چمن زنی شهرستان به خانه هورمل مواد غذایی در آستین. جمعیت آن بیش از 40 ، 000 نفر با 733 مورد تأیید و مرگ دو نفر از COVID-19 تا کنون.

در پاسخ به شیوع بیماری های وزارت بهداشت برنامه ریزی شده جامعه تست ابتکار در روز شنبه و یکشنبه در آستین و پیش بینی 1,000 شرکت کنندگان در هر روز.

مقامات بهداشتی ارائه شده محتاط شور و شوق برای عدم افزایش در حال حاضر که اولین تظاهرات در دولت سه هفته گذشته — بازه زمانی مورد نیاز برای دیدن سنبله جدید زیر قرار گرفتن در معرض.

دولت خرد آن روز گزارش تست و ثبت در چهارشنبه ارسال نزدیک به 20 ، 000 آزمون در یک روز. این 19,573 آزمون گزارش روز شنبه شامل زیر مجموعه ای از آزمون ها که با تاخیر در روز دوشنبه به دلیل یک خطا کامپیوتر.

مرگ و میر افزایش به 78 پس از مرگ لینکلن کانتی در 80 یا محدوده دولت, مقامات بهداشتی گزارش روز چهارشنبه.

دولت تعداد کل مثبت COVID-19 موارد نیز پیشی گرفته 6,000.

داکوتای جنوبی, وزارت بهداشت, گزارش 84 مثبت جدید کروناویروس موارد جمعه آوردن مجموع به 6,050.

در مجموع 23,454 موارد مثبت COVID-19 گزارش شده در ویسکانسین که از شنبه, با توجه به وزارت امور خارجه از خدمات بهداشتی و درمانی. که افزایش 256 موارد از شنبه. نه اضافی که مردم از COVID-19 روز شنبه, ترک تعداد کل مرگ و میر در کشور در 712.

به عنوان خدمات عمومی ما باز کرده اید این مقاله را برای هر کس بدون در نظر گرفتن وضعیت اشتراک. اگر این پوشش برای شما مهم است, لطفا در نظر حمایت از روزنامه نگاری محلی با کلیک کردن بر روی دکمه اشتراک در بالا righthand گوشه ای از صفحه اصلی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de