Coronavirus جهانی به روز رسانی ژوئن 26: بوریس جانسون هشدار coronavirus هنوز هم در خارج وجود دارد به عنوان پلیس بریتانیا شکستن احزاب

توسط: اکسپرس میز وب | دهلی نو | به روز رسانی: 26 ژوئن 2020 10:27:28 pm

Coronavirus latest news به ما گزارش شده که بیشترین تعداد مرگ و میر در جهان, در حالی که برزیل گزارش بیشترین تعداد از بهبود. هند و پاکستان در مقام چهارم که آن را به تعداد کل بهبود افراد با شماره در 2,71,697. (عکس از آسوشیتدپرس)

Coronavirus جهانی به روز رسانی: تعدادی از عفونت های رمان coronavirus (COVID-19) بیماری عبور 9.5 میلیون نفر در سطح جهان در روز جمعه با ایالات متحده گزارش کمترین تعداد (2,418,570) پس از برزیل (1,228,114) روسیه (613,148) و هند (473,105) در جایگاه چهارم. در سطح جهانی مرگ و میر را لمس کرده است 4,89,556 و 4,849, 802 بهبود است.

به ما گزارش شده که بیشترین تعداد مرگ و میر در جهان, در حالی که برزیل گزارش بیشترین تعداد از بهبود. هند و پاکستان در مقام چهارم که آن را به تعداد کل بهبود افراد با شماره در 2,71,697.

در اینجا تحولات از سراسر جهان:

بوریس جانسون هشدار coronavirus هنوز هم وجود دارد

نخست وزیر بوریس جانسون جمعه خواست انگلیسی عمومی برای ادامه به رعایت اجتماعی فاصله قوانین پس از چندین افسر پلیس دچار آسیب به عنوان آنها را شکست خیابان احزاب در طول چند روز گذشته.

coronavirus, coronavirus news, corona news, coronavirus gloabal update, coronavirus worldwide cases, covid 19 usa, covid 19 russia, russai coronavirus, usa coronavirus cases, spain coronavirus, cpronavirus us, us coronavirus news, covid 19 tracker, italy coronavirus news, india coronavirus news, coronavirus latest update, coronavirus today update, ccovid 19, coronavirus in usa, coronavirus in italy, coronavirus total cases نخست وزیر بوریس جانسون. (فایل)

با انگلستان تجربه آب و هوای آفتابی در این هفته جمعیت دیده می شد هجوم آوردند و در انبوهی به سواحل و طرفداران فوتبال تبدیل به جشن باشگاه فوتبال لیورپول را در لیگ پیروزی در پنج شنبه, داغترین روز از سال تا کنون است.

جانسون هشدار داده است که بخش هایی از جهان که تا به حال گرفته شده بیش از حد بسیاری از آزادی پس از بلند کردن اجسام خود را مستند به حال دچار عواقب شدید از دوم سنبله به عنوان یک نتیجه از مردم خواست تا همچنان به دنبال دولت هدایت از دور ماندن از تجمعات.

که ائتلاف به رهبری می گوید $31.3 میلیارد مورد نیاز برای ابزار برای مبارزه با Covid

یک سازمان بهداشت جهانی به رهبری ائتلاف مبارزه با COVID-19 همه گیر است که به درخواست دولت و بخش خصوصی خیرین برای کمک به بالا بردن $31.3 میلیارد دلار در 12 ماه آینده به منظور توسعه و ارائه تست درمان و واکسن برای این بیماری است.

تجدید فراخوان خود را در روز جمعه برای همکاری جهانی در برابر این بیماری همه گیر از آن گفت: $3.4 میلیارد دلار بوده است برای کمک ائتلاف به, تاریخ, ترک یک کسری بودجه از $27.9 میلیارد دلار است. که $13.7 میلیارد بود “به فوریت مورد نیاز است”.که در حال کار با یک ائتلاف بزرگ از مواد مخدر-توسعه مالي و توزيع سازمان تحت آنچه در آن خواستار عمل-شتاب دهنده Hub.

این طرح در نظر گرفته شده است به منظور توسعه و ارائه 500 میلیون COVID-19 آزمون و 245 میلیون دروس جدید برای درمان این بیماری به پایین و کشورهای با درآمد متوسط تا اواسط 2021 آن در بیانیه ای گفت.

COVID-19 خوشه ای در میان مهاجران باعث عصبانی درگیری در ایتالیا

ایتالیا ارسال کرده است سربازان برای بازگرداندن نظم در یک شهر ساحلی در نزدیکی ناپل پس از شیوع کروناویروس در یک مجتمع آپارتمانی به طور غیر قانونی اشغال شده توسط صدها نفر از کارگران مهاجر باعث عصبانی درگیری با ساکنان.

سربازان توقف یک مرد در نزدیکی یک مجتمع آپارتمانی که در آن ده ها تن از COVID-19 موارد ثبت شده در میان یک جامعه بلغاری farmworkers در مندرگن در جنوب ایتالیایی منطقه است. (AP)

مقامات روز پنجشنبه اعلام کرد که بیش از 40 زندگی مردم در ساختمان های رها شده در مندرگن, 45 متر از ناپل تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19 و هشدار داد در تمام شهر می تواند قرنطینه اگر شیوع نشان میدهد گسترده است. سربازان بودند منینگ موانع و پلیس چک در محل در روز جمعه در اطراف مجتمع مسکونی به عنوان ساکنان شکایت آنها مسدود شده در داخل با کمی اطلاعات در مورد آنچه اتفاق می افتد.

سنگاپور برای تست همه سن 13 و بالاتر با مسائل تنفسی

سنگاپور را شروع تست از 1 جولای تمامی افراد 13 سال و بالاتر با علائم و نشانه های عفونت های حاد تنفسی برای COVID-19 به سرعت منزوی تایید موارد به گفته وزیر بهداشت گن Kim Yong.

مردم منتظر برای عبور از یک خیابان در منطقه خرید از جاده باغ به عنوان دولت شهر بازگشایی اقتصاد در میان بیماری کروناویروس (COVID-19) شیوع در سنگاپور ژوئن 19 سال 2020 است. (رویترز)

این تصمیم توسط دولت سنگاپور در آمد که در این کشور شاهد افزایش coronavirus موارد با 219 موارد جدید گزارش روز جمعه خبرگزاری PTI گزارش شده است. این حرکت بخشی از سنگاپور استراتژی به سرعت منزوی موارد و جلوگیری از خوشه های بزرگ از عفونت از تشکیل در میان انتظار می رود افزایش در موارد.

روسیه گزارش کمترین روزانه افزایش موارد از اواخر ماه آوریل

مردم با پوشیدن ماسک صورت برای محافظت در برابر عفونت کروناویروس ایستاده در خط برای ورود به یک فروشگاه لباس را باز کرد پس از بیش از سه ماه مستند به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس در سن پترزبورگ روسیه روز شنبه, ژوئن 16 سال 2020 است. (AP)

روسیه روز جمعه گزارش داد 6,800 جدید کروناویروس موارد اول روزانه افزایش زیر 7,000 از اواخر مارس مصرف آن در سراسر کشور شمارش به 620,794.

این کشور coronavirus پاسخ مرکز گفت: 176 نفر بر اثر این ویروس در 24 ساعت گذشته, آوردن تلفات به 8,781 خبرگزاری رویترز گزارش داد.

دانمارک ساعت به تعویق انداختن عروسی خود را برای 3 بار برای حضور در اتحادیه اروپا COVID-19 اجلاس

نشست اتحادیه اروپا که قرار است به اتفاق در بروکسل در تاریخ 18-17 خواهد بود که برای اولین بار چهره به چهره نشست شورای اروپا رهبران پس از شروع COVID-19 بیماری همه گیر.

دانمارک نخست وزیر Mette Frederiksen در دیدار با اتحادیه اروپا همکارانش در Marienburg شمال کپنهاگ در جمعه 19 ژوئن 2020. (AP)

دانمارک نخست وزیر Mette Frederiksen به تعویق انداخته است عروسی او برای سومین بار برای حضور در آینده اتحادیه اروپا در نشست, او اعلام کرد در یک Instagram پست در روز پنج شنبه.

نشست اتحادیه اروپا که قرار است به اتفاق در بروکسل در ماه جولای 17-19 خواهد بود که برای اولین بار چهره به چهره نشست شورای اروپا رهبران پس از شروع COVID-19 بیماری همه گیر. این شورا خواهد بود پیشنهاد ممکن است برنامه های بازیابی برای مقابله با بحران اقتصادی و اجتماعی پیامدهای COVID-19 همه گیر در اروپا و نیز نسبت به کار های جدید اتحادیه اروپا بودجه AFP گزارش شده است.

ما مقامات بهداشت برآورد 20M آمریکایی که تا به حال ویروس

مقامات آمریکایی تخمین می زنند که 20 میلیون آمریکایی ها آلوده شده است با کروناویروس پس از آن برای اولین بار در ایالات متحده وارد این معنی که اکثریت قریب به اتفاق جمعیت حساس باقی مانده است. دوشنبه برآورد حدود 10 بار به عنوان بسیاری از عفونت به عنوان 2.3 میلیون نفر که تایید شده اند. مقامات طولانی شناخته شده است که میلیون ها نفر از افراد آلوده بدون دانستن آن است که بسیاری از موارد در حال از دست رفته به دلیل شکاف در تست.

خبر می آید به عنوان برگ برنده دولت با این نسخهها کار برای tamp پایین در سراسر کشور نگرانی در مورد COVID-19 همه گیر که حدود ده متحده شاهد افزایش نگران کننده بوده است. دولت همچنین به نظر می رسد به آن علمی کارشناسان قبل از عمومی بیشتر به عنوان آن را در تلاش برای کاستن از نگرانی در مورد بیماری همه گیر در حالی که متحده شروع بازگشایی.

مردم راه رفتن در گذشته یک نقاشی دیواری در افتخار از سلامت کارگران که کمک COVID-19 نفر در این کشور در بیمارستان های نقاشی با 26 سال شهری هنرمند کوین پرز در نزدیکی La گل شاه پسند گورستان در گواتمالا سیتی چهارشنبه 24 ژوئن سال 2020 است. (AP)

اسرائیل می گوید آن را به معامله با امارات متحده عربی به طور مشترک مبارزه با ویروس

بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل روز پنجشنبه گفت که دولت او و امارات متحده عربی به زودی اعلام همکاری در مبارزه با کروناویروس. معامله در صورتی تایید خواهد آمد با وجود هشدارهای اخیر از مقامات امارات متحده عربی است که اسرائیل برنامه ریزی شده برای الحاق بخش هایی از کرانه صدمه خواهد تلاش های خود را برای بهبود روابط با کشورهای عربی.

در یک سخنرانی به فارغ التحصیلی اسرائیل خلبانان جنگنده نتانیاهو گفت: اعلام شد انتظار می رود در چند لحظه آمد و پس از چند ماه شدید مخاطبین. “این همکاری را در زمینه تحقیقات و توسعه تکنولوژی در مناطقی که به بهبود اعتماد به نفس در سلامت در سراسر منطقه” او گفت:.

coronavirus, coronavirus news, covid 19 news, corona news, covid 19 usa, covid 19 russai, russai coronavirus, usa coronavirus cases, spain coronavirus, cpronavirus us, us coronavirus news, covid 19 tracker, italy coronavirus news, india coronavirus news, coronavirus latest update, coronavirus today update مردم صف تا قبل از بازدید از برج ایفل در پاریس روز شنبه 25 ژوئن سال 2020 است. (AP Photo/Thibault کامو)

پاناما می بیند افزایش coronavirus عفونت پس از بازگشایی

در هفته های پس از پاناما سست محدودیت در تلاش برای به تدریج فعال سازی مجدد آن در اقتصاد جدید کروناویروس عفونت باید رسید به خصوص در مناطق پر جمعیت فقیر محلات پایتخت آن است. از اواخر ماه مارس پاناما تا به حال موفق به حفظ آن روزانه عفونت های جدید زیر 200 با سخت مستند. اما در این ماه تعداد کسانی که نزدیک به سه برابر شده و گزارش مرگ و میر هستند که دو بار به عنوان سریع.

در میان بدتر شدن وضعیت رئیس Laurentino Cortizo خود را جایگزین وزیر بهداشت روز شنبه بدون توضیح داد که چرا. “همه ما می دانستیم که این اتفاق خواهد افتاد گفت:” دکتر خاویر Saenz-للرنس یکی از مشاوران وزارت بهداشت را همه گیر تیم. او با اشاره به افزایش عفونت های پس از اقدامات کاسته شد.

coronavirus, coronavirus news, covid 19 news, corona news, covid 19 usa, covid 19 russai, russai coronavirus, usa coronavirus cases, spain coronavirus, cpronavirus us, us coronavirus news, covid 19 tracker, italy coronavirus news, india coronavirus news, coronavirus latest update, coronavirus today update در این 10 ژوئن 2020, فایل عکس یک زن حمل کیسه های خرید او به عنوان برگ یک فروشگاه مواد غذایی در نیویورک است. (AP Photo/رابرت Bumsted فایل)

چین گزارش کاهش بیشتر در مورد ویروس جدید

چین گزارش داد کاهش بیشتر در تازه تایید موارد coronavirus روز جمعه با 13 نفر. یازده شد در پکن که در آن توده تست انجام شده پس از وقوع است که به نظر می رسد شده اند تا حد زیادی تحت کنترل در آورد. دو نفر دیگر موارد آورده بودند توسط چینی مسافران از خارج از کشور با توجه به ملی سلامت شورای.

جدید مرگ و میر گزارش شده است و 389 نفر باقی مانده در درمان COVID-19 با یکی دیگر از 107 در انزوا. مورد شماره هر دو سطح ملی و در پکن شد را از پنج شنبه. چین گزارش کرده است 4,634 COVID-19 مرگ و میر ناشی از 83,462 کل موارد.

coronavirus, coronavirus news, covid 19 news, corona news, covid 19 usa, covid 19 russai, russai coronavirus, usa coronavirus cases, spain coronavirus, cpronavirus us, us coronavirus news, covid 19 tracker, italy coronavirus news, india coronavirus news, coronavirus latest update, coronavirus today update یک بیلبورد به تصویر می کشد صربی بازیکن تنیس نواک جوکوویچ دیده می شود در یک ساختمان در بلگراد, صربستان, جمعه, 24 ژوئن سال 2020 است. جوکوویچ دارای آزمایش مثبت برای coronavirus. (AP Photo/Darko Vojinovic)

برخی از ایالات آمریکا توقف بازگشایی به عنوان ویروس موارد در نزدیکی رکورد

Coronavirus بحران عمیقتر در آریزونا در روز پنج شنبه و فرماندار تگزاس شروع به رد گم کردن پس از ساخت یکی از تهاجمی ترین هل در کشور برای بازگشایی, به عنوان روزانه تعداد موارد تایید شده در سراسر ایالات متحده بسته در اوج رسید و در طول روز تاریک از اواخر ماه آوریل است.

در حالی که تا حد زیادی گسترش آزمایش احتمالا حساب برای برخی از افزایش کارشناسان می گویند اقدامات دیگر نشان می دهد این ویروس در حال ساخت باز گشت. روزانه مرگ و بستری شدن در بیمارستان و درصد آزمون هستند که آینده را مثبت نیز در حال افزایش است, بیش از چند هفته گذشته در بخش هایی از کشور که عمدتا در جنوب و غرب است.

coronavirus, coronavirus news, covid 19 news, corona news, covid 19 usa, covid 19 russai, russai coronavirus, usa coronavirus cases, spain coronavirus, cpronavirus us, us coronavirus news, covid 19 tracker, italy coronavirus news, india coronavirus news, coronavirus latest update, coronavirus today update مردم با پوشیدن ماسک صورت برای محافظت در برابر گسترش این کروناویروس جدید راه رفتن را از طریق خرید و مجتمع اداری در پکن پنج شنبه, 24 ژوئن سال 2020 است. (AP Photo/علامت Schiefelbein)

چند متحده, مجموعه تک-بعد پرونده این هفته از جمله آریزونا و کالیفرنیا و نوادا و تگزاس و اوکلاهما. فلوریدا گزارش شده بیش از 5000 مورد جدید برای دومین روز در یک ردیف. می سی سی پی را دابز مقصر شکست به پوشیدن ماسک و رعایت دیگر اجتماعی-فاصله شیوه های.

مکزیک خزانه داری وزیر امور ویروس

مکزیک تحت فشار قرار دادند گذشته 25,000 گزارش coronavirus مرگ و میر و 200000 تایید موارد شنبه به عنوان وزیر خزانه داری گفت: او آزمایش مثبت بود و به خود-جدا در حالی که کار از خانه.

coronavirus, coronavirus news, covid 19 news, corona news, covid 19 usa, covid 19 russai, russai coronavirus, usa coronavirus cases, spain coronavirus, cpronavirus us, us coronavirus news, covid 19 tracker, italy coronavirus news, india coronavirus news, coronavirus latest update, coronavirus today update کارگر در تمام دنده محافظ در میان بیماری همه گیر کوروناویروس جدید ضد عفونی کردن خودرو در Corabastos یکی از امریکا بزرگترین مراکز توزیع مواد غذایی در بوگوتا, کلمبیا روز شنبه 23 ژوئن 2020. (AP Photo/Fernando Vergara)

وزیر خزانه داری Arturo Herrera گفت: او تنها جزئی علائم و برنامه ریزی شده به خود منزوی به عنوان او ادامه داد: به کار از خانه. معلوم نیست که چگونه به تازگی او در تماس نزدیک با رئیس جمهور آندرس مانوئل لوپز Obrador که حاضر به استفاده از یک ماسک صورت و از سر گرفته, عمومی تورهای سراسر مکزیک است.

(ورودی از سازمان)

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de