Coronavirus جهانی, به روز رسانی تیر 7: که اذعان ‘شواهد در حال ظهور’ از هوابرد گسترش ویروس

توسط: اکسپرس میز وب | دهلی نو | به روز شده در: جولای 7, 2020 10:22:16 pm

یک زن با پوشیدن یک ماسک صورت در میان گسترش جدید کروناویروس پیاده گذشته یک نقاشی دیواری از یک بومی در بوگوتا, کلمبیا. (عکس از آسوشیتدپرس)

Coronavirus جهانی به روز رسانی: رمان coronavirus ادعا کرده است زندگی بیش از 5.3 لاخ (538,780) مردم در سراسر جهان در حالی که بیش از 11.64 (11,645,109) میلیون قرارداد بسته اند عفونت تا کنون. پس از آن بود که برای اولین بار منتشر شده در چین این ویروس به بیش از 210 کشور و منطقه در شش ماه گذشته.

در اینجا برخی از بالا جهانی داستان امروز:

که اذعان ‘شواهد در حال ظهور’ از هوابرد گسترش ویروس

سازمان بهداشت جهانی در رسانه های توجیهی شنبه اذعان کرد: “شواهد در حال ظهور” هوابرد گسترش این رمان coronavirus بعد از یک گروه از دانشمندان خواست جهانی بدن برای به روز رسانی خود را راهنمایی در مورد چگونه به بیماری تنفسی عبور می کند بین مردم رویترز گزارش داد.

“ما شده اند صحبت کردن در مورد احتمال انتقال هوابرد و آئروسل انتقال به عنوان یکی از حالت های انتقال COVID-19,” ماریا ون Kerkhove فنی سرب در COVID-19 همه گیر در, که, گفت, اخبار, جلسه. در نامه سرگشاده ای به ژنو مستقر در آژانس منتشر شده در روز دوشنبه در بالینی بیماری های عفونی, مجله 239 دانشمندان در 32 کشور مشخص شده شواهدی وجود دارد که آنها می گویند نشان می دهد شناور ویروس ذرات می تواند آلوده افرادی که تنفس آنها در رادیو فردا اعلام کرد.

در سخنرانی خود در روز سه شنبه جلسه مطبوعاتی در ژنو, Benedetta Allegranzi این که ویژگی های منجر به عفونت پیشگیری و کنترل وجود دارد گفت: شواهد در حال ظهور از هوابرد انتقال coronavirus اما آن است که قطعی نیست.

آن را به عقب آمد مثبت: با حضور رئیس جمهوری برزیل در برنامه زنده تلویزیونی

رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro سه شنبه اعلام کرد به صورت زنده از تلویزیون که او را آزمایش مثبت برای coronavirus نگهبان گزارش شده است. “آن را به عقب آمد مثبت” Bolsonaro گفت: پوشیدن ماسک. Bolsonaro , 65, زمان آزمون روز دوشنبه پس از تجربه علائم Covid-19 از جمله تب.

تشخیص خود می آید سه روز پس از او تا به حال ناهار در خانه سفیر آمریکا در برزیل, تاد چاپمن در برازیلیا پایتخت. قبل از آن او با صدور بیانیه ای گفت که او در سلامت پس از او قرار گرفتند ریه اسکن.

Bolsonaro بارها بازی کردن تاثیر این ویروس و پنجاه و نه با پوشیدن یک ماسک و نه پیوستن به اجتماعی فاصله گرفتن از هنجارهای. برزیل بدترین دوم-آمار کشور با بیش از 1.6 میلیون نفر از این رمان coronavirus و 65,000 مرگ و میر. (ادامه مطلب)

coronavirus global update today, coronavirus global deaths today, coronavirus global numbers today, covid-19 latest updates, Italy, china, US president Donald Trump, UNSC, world news, indian express گزارش رسانه های محلی ظاهر شده اند که رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro نیز آزمایش مثبت برای کوروناویروس. (فایل)

اگر آن را در هر نقطه آن را در همه جا: که هشدار مسافران در covid

که سخنگوی مارگارت هریس خواست مسافران به پوشیدن ماسک در هواپیما و نگه داشتن خود را آگاهانه به عنوان COVID-19 مورد افزایش دوباره در برخی از کشورها باعث محدودیت های جدید در مکان هایی مانند استرالیا. “اگر آن را در هر نقطه آن را در همه جا و رفت و آمد مردم باید درک کنند که” رویترز در گزارش خود عنوان کرد و گفت.

“این ویروس گسترده است و مردم باید به آن بسیار جدی است.” مسافران باید “به یاد داشته باشید همه چیز تغییر خواهد کرد و یا ممکن است به خوبی تغییر” هریس گفت: در ژنو جلسه. “ما شاهد بسیاری از upticks بسیاری از تغییرات در کشورهای مختلف در کشورهایی که تا به حال با موفقیت خود را تعطیل اول انتقال در حال دیدن دوم upticks,” او اضافه شده ذکر استرالیا و هنگ کنگ است.

گردشگران می رسند نیکوس Kazatzakis فرودگاه بین المللی در Heraklion جزیره کرت, یونان در دوشنبه 1 جولای سال 2020 است. (عکس از آسوشیتدپرس)

ما جوایز Novavax 1.6 میلیارد دلار برای covid واکسن

دولت ایالات متحده اعطا کرده Novavax Inc 1.6 میلیارد دلار برای پوشش تست و تولید بالقوه واکسن برای رمان کروناویروس در آمریکا با هدف ارائه 100 میلیون دوز در ماه ژانویه رویترز گزارش داد.

این جایزه اعلام شده توسط وزارت بهداشت و خدمات انسانی است که بزرگترین و در عین حال از “عملیات پیچ و تاب سرعت” کاخ سفید طرح با هدف تسریع دسترسی به واکسن و درمان برای مبارزه با COVID-19 بیماری تنفسی ناشی از کوروناویروس.

یک زن دارای یک بطری کوچک دارای برچسب “واکسن COVID-19” دشنه و پزشکی سرنگ. ایسنا

ایتالیا دستور تعلیق بنگلادش پرواز

ایتالیا دستور داده است تا یک هفته تعلیق پروازهای ورودی از بنگلادش پس از موجی از coronavirus موارد در نزدیکی رم ترسیم شد به اعضای بنگلادش جامعه که به تازگی به ایتالیا بازگشت و AP گزارش شده است. جدید COVID-19 خوشه شکست در نزدیکی رم پس از یک کارگر به تازگی از بازگشت از بنگلادش آلوده مالک و کارگران همکار در یک رستوران خارج از شهر. بر اساس این خوشه مقامات بهداشت عمومی خواست اعضای بنگلادش جامعه به تست.

وزیر بهداشت روبرتو Speranza گفت: فراتر از ده نفر ثبت نام کرده بودند در روزهای اخیر و بیشتر در موارد مثبت ترسیم شد به مسافران در آخرین پرواز که وارد رم در روز دوشنبه.

ایتالیایی سالم وزارت پرسنل بررسی مسافران که دلپذیر از یک پرواز از بنگلادش در رم لئوناردو داوینچی بین المللی فرودگاه فیومیچینو. (مائورو Scrobogna/LaPresse از طریق AP)

نزدیک به 200 نفر از کارکنان راه آهن در فیلیپین تست مثبت

عمده مسافری راه آهن سیستم در مانیل پایتخت فیلیپین شده است تعطیل به مدت پنج روز شروع روز سه شنبه پس از نزدیک به 200 نفر از جمله 15 فروشندگان بلیط آزمایش مثبت برای coronavirus AP گزارش شده است. 13-ایستگاه MRT خط 3 اجرا می شود که برای نزدیک به 17 کیلومتر (10.5 کیلومتر) از شمال به جنوب از شهر مانیل بسته شده است.

دولت مجاز به استقرار بیشتر اتوبوس رفت و آمد به سهولت کمبود. این کشور آسیایی گزارش کرده است حدود 48,000 عفونت از جمله 1,309 مرگ و میر.

ورق های پلاستیک در یک سنتی Jeepney اتوبوس جداگانه مسافران به عنوان بخشی از سلامت اقدامات برای کمک به جلوگیری از گسترش این کروناویروس جدید در شهر مانیل فیلیپین. (عکس از آسوشیتدپرس)

ایران می بیند بالاترین تلفات و جدید Covid-19 مرگ و میر

ایران اعلام کرده است که بالاترین تک-بعد سنبله در Covid مرگ و میر گزارش 200 جدید, مرگ و میر, AP گزارش شده است. سیما سادات لاری سخنگوی وزارت کشور وزارت بهداشت گفت: هت آخرین تلفات شد افزایش 40 از روز گذشته زمانی که 160 بودند اند از COVID-19 بیماری ناشی از ویروس است. او مقصر سنبله شهروندان پایبند نیست اقدامات محدود اما جمع در اعداد بزرگ برای مراسم عروسی و دیگر مراسم بدون رعایت فاصله مقررات.

بیش از موج جدید از عفونت های ایران روز یکشنبه برقرار اجباری ماسک-پوشیدن.

مردم در مغازه های قدیمی بازار بزرگ شهر زنجان به عنوان برخی از آنها پوشیدن محافظ ماسک صورت برای کمک به جلوگیری از گسترش این coronavirus برخی از 330 کیلومتر (205 مایل) غرب تهران. (عکس از آسوشیتدپرس)

ما در آستانه یک چیز بسیار بد است اگر ما نمی اقداماتی امروز: برتر از ویکتوریا

شهر ملبورن به همراه برخی دیگر از شهرهای استرالیا ویکتوریا دولت دستور داده شده است به مستند به مدت شش هفته با شروع چهارشنبه پس از دولت گزارش 191 جدید COVID-19 موارد در 24 ساعت گذشته بیشترین افزایش روزانه آن عفونت تعداد PTI گزارش شده است.

“بهداشت عمومی تیم توصیه کرده اند که من به reimpose مرحله 3 stay-at-home محدودیت. ماندن در خانه به جز چهار دلیل برای ترک موثر از نیمه شب فردا شب برای یک دوره شش هفته” برتر از ویکتوریا Daniel Andrews گفت: در روز سه شنبه. “ما می دانیم که ما در آستانه یک چیز بسیار بسیار بد است اگر ما را نمی, این مراحل را امروز. اگر ما موفق به گرفتن آن مراحل, سپس آن را نمی خواهد یک زن و شوهر از صد مورد در هر روز از آن خواهد شد بسیاری بیشتر از آن است و آن را به سرعت مارپیچ خوبی و واقعا خارج از کنترل” او گفت:.

مرگ و میر می ایستد در 22 در ویکتوریا با 722 فعال موارد است. جدید مرگ گزارش شده در 24 ساعت گذشته. این ویروس تاکنون 106 زندگی با 8,755 موارد تایید شده در استرالیا تا کنون.

معبد در توکیو ارائه می دهد ویتنامی کارگران یک پناهگاه امن

سه طبقه بودایی معبد Nisshinkutsu ارائه شده است سرپناه برای بی خانمان ویتنامی کارگران مهاجر یکی از این گروه سخت ترین ضربه از رکود اقتصادی است که به دنبال رمان شیوع کروناویروس در ژاپن, عصر ایران گزارش شده است.

Thi Tu Luong یک 22 ساله ویتنامی کارگر که به تازگی از کار اخراج شده از کار خود را در یک هتل در چشمه های آب گرم شهر در شمال توکیو است. بعد از چند دقیقه راه رفتن در خیابان او را دیدم Jiho Yoshimizu اجرا می شود که یک گروه پشتیبانی برای ویتنامی کارگران تکان دادن او از در ورودی یک ساختمان بتونی.

در داخل معبد جوان ویتنامی کارگران هستند که زندگی در برزخ مطالعه ژاپنی, آشپز, ویتنامی, مواد غذایی, به دنبال کار و یا کتاب پرواز به خانه.

ویتنامی داوطلبان آماده سازی بسته های مواد غذایی و ماسک محافظ برای ویتنامی مردم نیازمند و زندگی در ژاپن و در میان coronavirus بیماری در یک معبد بودایی است که تبدیل به یک پناهگاه برای جوان ویتنامی کارگران مهاجر در توکیو ژاپن است.

Bolsonaro نشان می دهد Covid علائم بعد می گوید: “ریه ها پاک’

در پاسخ به رسانه های محلی گزارش می دهد که او “نشان دادن علائم” از Covid-19 برزیل, رئیس جمهور Jair Bolsonaro دوشنبه تحت اسکن ریه به آزمون برای این بیماری است. “من از بیمارستان. من تحت ریه اسکن. ریه را تمیز” گفت: در بیانیه ای که از دفتر رئيس جمهور اضافه کرد Bolsonaro بود در خانه اش و “در سلامت خوب است.”

Bolsonaro بارها بازی کردن تاثیر این ویروس و پنجاه و نه با پوشیدن یک ماسک و نه پیوستن به اجتماعی فاصله گرفتن از هنجارهای. برزیل بدترین دوم-آمار کشور با بیش از 1.6 میلیون نفر از این رمان coronavirus و 65,000 مرگ و میر.

Air New Zealand توقف رزرو برای سه هفته

نیوزیلند دولت تصمیم گرفته است برای جلوگیری از رزرو در آن شرکت هواپیمایی ملی هوایی نیوزیلند به مدت سه هفته و صحبت های خصوصی شرکت های هواپیمایی برای انجام همان. دولت در نظر دارد با استفاده از این دوره برای ساخت بیشتر جداسازی مراکز برای افرادی که به عنوان یک 14 روز دوره قرنطینه اجباری در کشور است.

دولت قبلا ممنوع ورود خارجی ها تنها مجاز اتباع خود و اقامت دائم به بازگشت.

“ما شاهد رشد سریع در تعداد زلاند نو آمدن به خانه به عنوان Covid-19 همه گیر بدتر” وزیر مسکن مگان جنگل گفت. “آخرین چیزی که ما نیاز به عجله راه اندازی امکانات برای دیدار با تقاضا است.”

coronavirus, coronavirus news, covid 19 news, corona news, covid 19 usa, covid 19 russia, russia coronavirus, usa coronavirus cases, spain coronavirus, coronavirus us, us coronavirus news, covid 19 tracker کره جنوبی افسران پلیس با پوشیدن ماسک صورت برای کمک به محافظت در برابر گسترش جدید coronavirus نگهبانی در مرکز شهر سئول, کره جنوبی در, سه شنبه, جولای 7, 2020. (AP Photo/Lee Jin-مرد)

آمریکا ‘زانو’ در اولین موج Covid-19 هشدار Fauci

ما سلامت رسمی Anthony Fauci هشدار داده است ما بود “زانو” در موج اول Covid-19. Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی و عضو مجلس coronavirus نیروی کار نیز گفت: یک واکسن برای این بیماری نمی خواهد اجازه می دهد تا “بی نهایت حفاظت”.

“این یک وضعیت جدی است که ما به نشانی بلافاصله” Fauci در مصاحبه ای گفت:. کشور گزارش شده نزدیک به سه میلیون نفر و بیش از 130,000 و میر ناشی از کوروناویروس.

در ضمن تهمت و دولت با صدور دستورالعمل جدید که تحت آن دانشجویان بین المللی خواهد بود مجبور به ترک کشور اگر خود را در کلاس های آنلاین رفت در پاییز. با توجه به گزارش آسوشیتد پرس دستورالعمل افزایش فشار بر مدارس برای بازگشایی با وجود این بیماری همه گیر.

NSW-ویکتوریا مرز برای اولین بار در یک قرن

مرز بین نیو ساوت ولز (NSW) و ویکتوریا را در 11.59 ب. ظ روز شنبه برای اولین بار در 100 سال است. تصمیم به مهر دولت خط گرفته شد روز شنبه با توجه به افزایش موارد coronavirus در ویکتوریا پایتخت ملبورن. در واقع با توجه به رویترز گزارش Victorial می تواند تحمیل چهار هفته مستند با توجه به افزایش موارد است.

“وجود خواهد داشت صف وجود خواهد داشت نا امیدی وجود خواهد داشت مقدار زیادی از سوالات اما ما در حال انجام این کار به نگه داشتن همه امن” Gladys Berejiklian برتر از NSW گفت.

این تصمیم همراه با جریمه سنگین از $7,700 و شش ماه زندان برای هر کسی به طور غیرقانونی عبور از مرز.

استرالیا گزارش شده نزدیک به 8,600 موارد و 106 مرگ و میر.

coronavirus, coronavirus news, covid 19 news, corona news, covid 19 usa, covid 19 russia, russia coronavirus, usa coronavirus cases, spain coronavirus, coronavirus us, us coronavirus news, covid 19 tracker دانش آموزان با پوشیدن ماسک صورت برای محافظت در برابر جدید کروناویروس ترک مدرسه پس از اتمام اولین روز ملی چین کالج امتحانات ورودی شناخته شده به عنوان gaokao در پکن سه شنبه 7 ژوئیه سال 2020 است. (AP Photo/Andy Wong)

که بررسی تحقیقات on air-borne virus ذرات

به عنوان دانشمندان و محققان و متخصصان مراقبت های بهداشتی تیم تا به درک این بیماری سازمان بهداشت جهانی (WHO) گفت: آن را بررسی تحقیقات جدید که در بر داشت این ویروس می تواند در کوچک ذرات هوابرد. حداقل 239 دانشمندان از 32 کشور نوشته بود به جهانی بدن با شواهدی وجود دارد که این ذرات می تواند آلوده افرادی که استنشاق آنها. “ما آگاه هستند از این مقاله و بررسی محتویات آن را با ما و کارشناسان فنی” که سخنگوی Tarik Jasarevic گفت.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de