Coronavirus جهانی به روز رسانی جولای 24: روسیه برای از سرگیری پروازها با, انگلستان, ترکیه, تانزانیا, در تاریخ 1 اوت

توسط: اکسپرس میز وب | Margao, New Delhi | به روز شده: ژوئیه 24 سال 2020 8:33:16 pm

رئیس شورای اروپا چارلز میشل راست استقبال آنگلا مرکل صدراعظم آلمان در سمت چپ با یک آرنج دست انداز در طول یک جلسه میز گرد در نشست سران اتحادیه اروپا در بروکسل جمعه 17 جولای سال 2020 است. (استفانی Lecocq در استخر, عکس از طریق AP)

Coronavirus جهانی به روز رسانی: رمان coronavirus آلوده بیش از 15.4 میلیون (15,446,800) مردم در سراسر جهان و کشته شدن به عنوان بسیاری از 632,178 با توجه به آخرین آمار منتشر شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. حداقل 8.7 میلیون بیمار بهبود در سطح جهان است.

نزدیک به نیمی از تعداد کل جهانی موارد پدید آمده از سه کشور بدترین ضربه — آمریکا و برزیل و هند است.

ایالات متحده ثبت بیش از 1100 Covid مربوط به مرگ و میر برای سومین روز متوالی در روز پنج شنبه خبرگزاری رویترز گزارش داد. با وجود افزایش در این کشور باقی مانده است و زیر سطح دیده می شود در زمانی که آن را ضبط و به طور متوسط از 2 ، 000 مرگ و میر در هر روز.

تعداد کل تایید Covid-19 مورد در ما عبور گریم 4 میلیون مارک. به طور متوسط 2,600 موارد جدید در حال اضافه شدن به کشورهای caseload در هر ساعت است که بالاترین نرخ در جهان است.

در ضمن caseload می ایستد در 2,287,475 در جهان دوم-بدترین نهفته کشور برزیل است. آمریکای لاتین ملت است پس از هند که در آن کل موارد رز به 1,288,108 در روز جمعه.

در اینجا برخی از بالا جهانی داستان امروز:

اجباری ماسک تبدیل شدن به قانون در میان اروپا و ویروس سربازان ارتش

قوانین جدید در پوشیدن ماسک در انگلستان به اجرا در روز جمعه با مردم از رفتن به مغازه ها و بانک ها و سوپر مارکت ها در حال حاضر نیاز به پوشیدن پوشش صورت. این حرکت یک روز پس از بلژیک اعمال خود ماسک نیاز به سرعت افزایش عفونت کروناویروس.

کسانی که در انگلستان می توان به پرداخت جریمه به اندازه 100 پوند ($127) توسط پلیس اگر آنها حاضر. دولت بریتانیا داده بود مخلوط سیگنال های هفته قبل از تصمیم گیری در سیاست. سالن های مانند رستوران ها, بارها ورزشگاه و آرایشگری معاف هستند.

جان Apter ملی رئیس پلیس فدراسیون انگلستان و ولز می گوید: ماموران در دسترس خواهد بود به عنوان آخرین چاره اما او امیدوار است که مردم “ادامه خواهد داد به انجام کار درست” برای محافظت از دیگر شهروندان است. در بلژیک, مقامات بهداشت و درمان گفت: سه سال است فوت بعد از آزمایش مثبت برای COVID-19 به عنوان عفونت های جدید رسید 89% از هفته گذشته است.

در روز پنج شنبه بلژیک مقامات beefed تا محدودیت به سرعت گسترش coronavirus از جمله ساخت ماسک اجباری در شلوغ, عمومی, فضاهای عمومی. یک کشور از 11.5 میلیون بلژیک شده است ضربه گیر با 64,847 موارد و 9,812 مرگ و میر ثبت شده تا کنون. در ایتالیا تعداد روزانه عفونت های جدید گزارش روز پنج شنبه شروع به پریدن کرد بیش از 300 اولین بار آنها پیشی گرفته بود بیش از 300 نفر از اواسط ماه ژوئن.

روسیه رزومه پرواز با 3 ملل در آگوست 1

روسیه از سرگیری پروازهای بین المللی با سه کشور شروع اوت 1, دولت اعلام کرد جمعه. ترافیک هوایی سر گرفته خواهد شد با بریتانیا و ترکیه و تانزانیا و روسیه در حال تلاش برای گسترش لیست با توجه به معاون نخست وزیر تاتیانا Golikova.

پروازها از سر گرفته خواهد در فرودگاه مسکو اطراف منطقه مسکو سنت پترزبورگ و Rostov-on-Don یک شهر در جنوب روسیه است. روسیه متوقف تمام پروازهای بین المللی و تعطیل مرزهای خود در اواخر ماه مارس برای کمک به جلوگیری از شیوع کروناویروس. مقامات روسی شروع به کاهش محدودیت در مه.

مقامات بهداشتی گزارش داده اند بیش از 800,000 تایید موارد ویروس ها و 13,046 مرگ و میر در کشور

که دانشمند ارشد می بیند و هیچ گله ایمنی و در عین حال

این دانشمند ارشد در سازمان بهداشت جهانی تخمین می زند که حدود 50 درصد به 60 درصد از جمعیت نیاز به ایمنی به کروناویروس وجود دارد به هر حفاظتی ‘گله ایمنی’ اثر است.

گله ایمنی است که معمولا از طریق واکسیناسیون و زمانی رخ می دهد که بسیاری از جمعیت است که سیستم ایمنی بدن به یک بیماری مسدود کردن آن ادامه داد: گسترش یافته است. در رسانه های اجتماعی رویداد روز جمعه دکتر Soumya Swaminathan گفت که مطالعات انجام شده از برخی از کشورها ضربه سخت COVID-19 نشان می دهد که حدود 5 درصد به 10 درصد از مردم در حال حاضر آنتی بادی هر چند در برخی از کشورها از آن شده است به عنوان بالا به عنوان 20 درصد است.

او می گوید: “به عنوان امواج وجود دارد از این که این عفونت رفتن را از طریق کشورهای, مردم می رویم به توسعه آنتی بادی و کسانی امیدوارم ایمنی بدن برای مدتی به طوری که آنها خواهد شد و همچنین به عنوان موانع و ترمز به گسترش است.”

دیگر کارشناسان برآورد کرده اند که به اندازه 70 درصد به 80 درصد از جمعیت نیاز به آنتی بادی قبل از وجود هر گونه گله ایمنی اثر است. در این بیماری همه گیر را در مراحل اولیه کشورها از جمله بریتانیا پیشنهاد دستیابی به گله ایمنی به عنوان یک شیوع پاسخ استراتژی است. اما Swaminathan با اشاره به این که دستیابی به این اثر با یک واکسن بسیار امن تر از اجازه دادن به این ویروس rip از طریق جمعیت است.

آفریقای جنوبی به تعطیل مدارس دوباره پس از Covid-19 مورد افزایش

دولت آفریقای جنوبی تصمیم گرفته است برای بستن مدارس بار دیگر به عنوان کشور شاهد افزایش Covid-19 موارد است. مدارس بسته باقی خواهد ماند برای چهار هفته دوره از ژوئیه 27 به بعد برای دانش آموزان در همه اما دو کلاس.

در حالی که پرداختن به ملت در روز پنج شنبه شب رئیس جمهور سیریل Ramaphosa گفت: آفریقای جنوبی coronavirus caseload بالاتر از 4 لاخ علامت و در حال حاضر در ایستاده بود 4,08,052.

“من آگاه هستم که این تنظیم را نا امید بسیاری از زبان آموزان که می خواهند به پشت در مدرسه و ممکن است باعث ناراحتی و مشکل برای بسیاری از خانواده ها که نیاز به جایگزین مهد کودک ترتیبات. ما از شما درخواست برای انجام این کار از آنجا که ما اعتقاد داریم این مهم است که اطمینان حاصل شود که مدارس نمی شوند, سایت انتقال در زمانی که عفونت در حال افزایش سریع” Ramaphosa بیان شد که توسط PTI.

در حالی که حدود 6000 نفر را در برابر این ویروس در این کشور در حالی که به عنوان بسیاری از 2,29,175 بهبود یافته اند.

coronavirus, coronavirus news, covid 19 news, corona news, covid 19 us, covid 19 vaccine, russia covid 19 vaccine, covid 19 russia, russia coronavirus, usa coronavirus cases, spain coronavirus, coronavirus us آتش نشانان ضد عفونی کردن خیابان های اطراف بیمارستان عمومی در تلاش برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس جدید در لاپاز, بولیوی, پنج شنبه, 23 ژوئیه سال 2020 است. (AP Photo/ژوئن Karita)

مغلوب ساختن پیشی جستن لغو کنوانسیون حزب جمهوری خواه در فلوریدا

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است تصمیم به لغو آینده چهار شب کنوانسیون حزب جمهوری خواه در فلوریدا. این رویداد در اوایل میله میله را در کارولینای شمالی منتقل شد اما به فلوریدا با توجه به سخت اجتماعی فاصله هنجارها در دولت های مختلف گزارش شده است.

“این زمان مناسب برای آن” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در کاخ سفید نشست خبری. “این درست نیست که حق با چه چیزی اتفاق افتاده است به تازگی عود در فلوریدا.”

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: تصمیم خود برای لغو رویداد با هدف حفاظت از مردم آمریکا است. این کنوانسیون در جکسون ویل فلوریدا راه اندازی شد به منظور جلب بیش از 10 ، 000 مردم است.

برخی از نمایندگان جمهوری خواه هنوز در حال برنامه ریزی برای جمع آوری در شارلوت کارولینای شمالی — که در آن کنوانسیون در اصل قرار گیرد.

Covid-19 خوشه در ادامه به ظهور در چین

مقامات چینی روز جمعه گزارش داد دو Covid-19 نفر در شمال شرقی استان لیائونینگ مارک چین آخرین عفونی خوشه ای از یکی از آخرین پدید آمده در شمال غربی منطقه سین کیانگ در اوایل این ماه. Coronavirus خوشه در ادامه به پاپ تا در سراسر کشور حتی پس از آنکه مقامات قادر به تا حد زیادی شامل گسترش این ویروس در ماه مه آسوشیتد پرس گزارش داد.

چین گزارش شده به عنوان بسیاری از 23 موارد جدید در سرزمین اصلی در روز پنج شنبه — که 13 ثبت نام کرده بودند در سین کیانگ در حالی که باقی مانده بودند ثبت شده در لیائونینگ را در شهر دالیان — با توجه به اطلاعات منتشر شده توسط ملی کمیسیون بهداشت.

همه داخل سالن جاذبه های توریستی تئاتر و کلوپ های شبانه در سراسر لیائونینگ بسته شده اند توسط مقامات برای جلوگیری از عفونت.

چین توانسته است برای جلوگیری از گسترش ویروس در شهرهای بزرگ مانند شانگهای و پکن که آغاز کرده اند به طور پیوسته کاهش مستند محدودیت ها و باز کردن به افزایش فعالیت های اقتصادی و تعامل اجتماعی است.

coronavirus, coronavirus news, covid 19 news, corona news, covid 19 us, covid 19 vaccine, russia covid 19 vaccine, covid 19 russia, russia coronavirus, usa coronavirus cases, spain coronavirus, coronavirus us اعضای شیعه جنایات شبه نظامیان بار بدن از coronavirus قربانیان در یک مراسم تشییع جنازه در وادی السلام قبرستان در نزدیکی نجف, عراق, یکشنبه, جولای 20, 2020. (AP Photo/Anmar خلیل)

کره جنوبی به احتمال زیاد در گزارش 100 مورد جدید برای اولین بار از آوریل

کره جنوبی انتظار می رود که به رکورد 100 جدید کروناویروس موارد امروز Yonhap News Agency گزارش با استناد به کره جنوبی مراکز کنترل بیماری. این خواهد بود که اولین بار در کشور گزارش شده بیش از 100 مورد از آوریل 1, هنگامی که آن را ثبت 101 عفونت.

آخرین هفته ملی سلامت اعلام کرد مقامات این کشور شده بود ضربه های موج دوم این بیماری است. پیش از این کره جنوبی بود که به طور گسترده ای مورد ستایش برای انجام تهاجمی تست و ردیابی برای جلوگیری از گسترش ویروس.

در حال حاضر این کشور در مجموع caseload از 13,979 و مرگ و میر 298

ژاپن رکورد بیشترین روزانه Covid-19 عفونت رای

با 981 جدید Covid-19 مورد ژاپن ثبت بالاترین روزانه عفونت تعداد در روز پنج شنبه. این کشور همچنین گزارش داد دو بیشتر مرگ و میر آوردن آن مرگ و میر به 992.

چندین شهرهای بزرگ از جمله پایتخت توکیو گزارش داد افزایش روزانه coronavirus شماره روز پنج شنبه. تا کنون این کشور در مجموع caseload می ایستد در 27,956 با توجه به اطلاعات منتشر شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

استرالیا ویکتوریا سوابق 300 مورد جدید, 7, مرگ و میر

استرالیا دوم-پرجمعیت ترین ایالت ویکتوریا ثبت 300 جدید Covid-19 عفونت در پنجشنبه دولت برتر را اعلام کرد. به عنوان بسیاری از هفت Covid-19 بيمار تسلیم به این ویروس در دولت تنظیم جدید تک روز رکورد در ویکتوریا.

از 300 موارد تنها 51 از یک منبع شناخته شده با قابلیت اتصال به موارد قبلی ، سی ان ان گزارش شده است. با توجه به سلامت بخش پنج از هفت مرگ و میر در ارتباط بودند به خانه های قدیمی در دولت است.

برای کمک به تسهیل تماس با ما-ردیابی به عنوان موارد افزایش در استرالیا, دولت, بیست و هشت تیم از نیروی دفاع استرالیا خواهد شد اعزام به رفتن از درب به درب با مقامات بهداشتی برتر Daniel Andrews گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز جمعه.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.

© IE آنلاین Media Services Pvt Ltd

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de