Coronavirus جهانی به روز رسانی جولای 18: انگلستان بررسی آمار و ارقام مرگ و میر در میان ترس از عدم دقت

توسط: اکسپرس میز وب | دهلی نو | به روز شده: ژوئیه 18 سال 2020 9:41:39 pm

یک عابر پیاده با پوشیدن محافظ ماسک صورت عبور Fortnum & Mason Plc, فروشگاه, در, لندن, انگلستان در روز دوشنبه 15 ژوئن 2020. نخست وزیر بوریس جانسون تشویق مصرف کنندگان به بیرون رفتن و “فروشگاه با اعتماد به نفس” در هنگام بازگشایی فروشگاه در انگلستان در روز دوشنبه به او پیشنهاد اجتماعی فاصله قوانین کاسته خواهد شد.

تعداد coronavirus موارد عبور از 14 میلیون مارک شنبه فقط چهار روز پس از آن نقض 13 میلیون نقطه عطف. این اولین بار است که موارد که با افزایش یک میلیون در کمتر از 100 ساعت خبرگزاری رویترز گزارش داد.

سازمان بهداشت جهانی (WHO) گزارش داد یک رکورد افزایش 237,743 عفونت جمعه به رهبری ایالات متحده و برزیل و هند و آفریقای جنوبی است. نزدیک به 6 لاخ مردم باید در برابر این ویروس.

چین در حال تجربه یک موج جدید در این کشور در منطقه سین کیانگ که گزارش 16 تازه موارد در 24 ساعت گذشته. سین کیانگ منطقه تحت سلطه چین اویغوری جمعیت مسلمان تا به حال شده است تا حد زیادی تحت تاثیر این بیماری همه گیر و گزارش تنها 1 مورد قبل از زمان افزایش. قبل از این بیشترین شیوع در پکن که آلوده بیش از 330 نفر است.

مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او نمی خواهد نظم آمریکایی به پوشیدن ماسک

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است گفت: او نمی خواهد نظم آمریکایی به پوشیدن ماسک برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس گفت: مردم باید “خاص آزادی است.”

نوشته دکتر Anthony Fauci بالا ما بیماری های عفونی, متخصص, اعتراض به دولت و رهبران محلی به “به عنوان قوی به عنوان امکان پذیر است” در مردم را به پوشیدن ماسک در اماکن عمومی.

در یک ‘فاکس نیوز یکشنبه’ مصاحبه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “من موافق نیستم با این بیانیه که اگر همه به پوشیدن ماسک, همه چیز از بین می رود.” اظهار نظر در نظرات اولیه از بالا, مقامات بهداشت مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “هی,,,,, Dr Fauci گفت: آیا پوشیدن ماسک. ما جراح عمومی – فوق العاده – پسر گفت: نمی پوشیدن ماسک. هر کس که گفت نمی پوشیدن ماسک – همه از ناگهانی همه رو به پوشیدن یک ماسک و همانطور که می دانید ماسک باعث مشکلات بیش از حد.”

مغلوب ساختن پیشی جستن که دیده شده است با پوشیدن یک ماسک صورت تنها یک بار گفت: من معتقد به ماسک. من فکر می کنم ماسک خوب هستند.”

اما Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: اجتماعی فاصله یک عامل مهم در حد گسترش coronavirus می تواند مشکل را با مردم بیشتر بیرون رفتن.

“هنگامی که شما زندگی می کنند زندگی خود را و تلاش برای باز کردن این کشور, شما در حال رفتن به در تماس با مردم است. و به همین دلیل ما می دانیم که ماسک واقعا مهم هستند و ما باید با استفاده از آنها در همه جا” او در یک گفت: ما در اتاق بازرگانی رویداد مجازی.

بررسی UK COVID-19 آمار و ارقام مرگ و میر در میان ترس از عدم دقت

دولت بریتانیا راه اندازی کرده است فوری نقد و بررسی به آن مقام روزانه COVID-19 آمار و ارقام مرگ و میر در میان ترس که داده ها را می توان نادرست به دلیل راه آن است که بنمايد در انگلستان است.

انگلستان وزیر بهداشت مت Hancock خواسته بهداشت عمومی انگلستان (PHE) به نقد و بررسی آن پس از تجزیه و تحلیل کارشناسان هشدار داده است که تعداد مرگ و میر می تواند بیش از حد اغراق شده توسط ضبط هر مثبت coronavirus آزمون و عدم ارزیابی اگر احتمالی علت مرگ به طور مستقیم مرتبط به این ویروس مرگبار است.

“وزیر امور خارجه [Hancock] خواسته است PHE به فوریت بررسی خود را برآورد مرگ روزانه آمار” وزارت بهداشت و مراقبت اجتماعی در بیانیه ای گفت. “در حال حاضر روزانه مرگ و میر اندازه گیری تعداد تمام افرادی که آزمایش مثبت برای coronavirus و پس از درگذشت بدون قطع کردن بین زمان تست و تاریخ مرگ. شده اند وجود دارد ادعا می کند که عدم قطع ممکن است تحریف در حال حاضر روزانه تعداد مرگ و میر. بنابراین ما با توقف انتشار روزنامه در حالی که رقم این است که حل و فصل” آن را گفت.

انگلستان و ارقام قابل درک هستند که شامل هر کسی که تا کنون آزمایش مثبت برای COVID-19 بدون در نظر گرفتن اینکه آیا آنها برای درگذشت یکی دیگر از دلایل. این می تواند معنی است که انگلستان coronavirus مرگ و میر بیش از 45,000 ممکن است اغراق آمیز است.

ایران تخمین زده آن دارای 25 میلیون عفونت کروناویروس

رئیس جمهور ایران روز شنبه با برآورد شده به عنوان بسیاری که 25 میلیون نفر از ایرانیان می تواند آلوده شده اند coronavirus پس از وقوع را آغاز او به عنوان خواست عمومی به این بیماری همه گیر به طور جدی دولتی خبرگزاری ایرنا گزارش روز شنبه.

حسن روحانی با ذکر یک ایرانی جدید وزارت بهداشت مطالعه در ارائه کم سابقه بالا اعداد. روحانی همچنین گفت: حدود 30 تا 35 میلیون خواهد بود آلوده به این ویروس در ماه های آینده.

“ما تخمین می زنند که 30 تا 35 میلیون نفر خواهد بود و در معرض این ویروس که بسیار مهم است” ادامه اضافه شده است.

ایرانیان مقامات توضیح داده نشده بر آنچه در این گزارش برآورد بر اساس هستند. این مطالعه که تا کنون ساخته شده است در دسترس عموم است. با اشاره به گزارش روحانی گفت: همچنین پیش بینی کرد که تعداد hospitalisations به زودی “دو بار به عنوان بسیاری از ما دیده می شود در گذشته 150 روز است.” ایران دیده می شود بدترین شیوع در خاورمیانه با بیش از 270,000 مورد تأیید و حداقل 13,979 مرگ و میر. که شامل 2,166 موارد جدید و 188 مرگ و میر در 24 ساعت گذشته, با توجه به وزارت بهداشت.

شوراهای محلی در انگلستان دریافت قدرت های جدید به منظور COVID-19 خاموش شدن ناگهانی

مقامات محلی در انگلستان تحویل داده اند تازه قدرت از شنبه تا قادر خواهید بود به منظور خاموش شدن ناگهانی از مغازه ها و وقایع را به عنوان بخشی از برنامه های دولت برای تحمیل موضعی مستندات در صورت عود در coronavirus موارد در مناطق خاص.

نخست وزیر بوریس جانسون تایید قدرت های جدید برای شوراهای محلی در طول یک خیابان داونینگ جلسه روز جمعه زمانی که او گذاشته طرح برای سهولت بیشتر در انگلستان مستند با بلند کردن محدودیت های مسافرتی در حمل و نقل عمومی و به کارفرمایان این گزینه به نیروی کار خود را دوباره به کار از تاریخ 1 اوت.

“از فردا (شنبه) مقامات محلی قدرت های جدید را در مناطق خود. آنها قادر خواهند بود به خاص محل تعطیل عمومی فضاهای باز و انصراف از حوادث گفت:” جانسون.

“این قدرت فعال خواهد شد مقامات محلی با سرعت بیشتری به عمل در پاسخ به شیوع بیماری که در آن سرعت میباشد,” او گفت:.

ما Covid-19 موارد افزایش بیش از 70000 برای دومین روز متوالی

افزایش روزانه در coronavirus موارد در ایالات متحده افزایش یافت 70,674 جمعه پس از بالا رفتن از یک رکورد 77,499 یک روز قبل از. تلفات در این کشور نیز افزایش بیش از 900 برای چهارمین روز متوالی. با توجه به مهر و تحلیل از موارد در دو هفته گذشته عفونت در حال افزایش در 41 از 50 ایالت در حالی که مرگ و میر در حال افزایش در 19 متحده است.

افزایش موارد میان ایران و آمریکا در مورد اینکه آیا ماسک باید پوشیده و مدارس باید بازگشایی شد.

رهبران اتحادیه اروپا از سرگیری ‘بد’ اجلاس در بودجه ویروس صندوق

سران اتحادیه اروپا شد شکار برای سازش شنبه به عنوان یک نشست برای رسیدن به یک معامله در یک اقدام بی سابقه 1.85 تریلیون یورو ($2.1 تریلیون دلار) بودجه اتحادیه اروپا و coronavirus بازیابی صندوق وارد دومین روز خود را با تنش های در حال اجرا ،

کامل روز و شب بحث 27 رهبران در روز جمعه تنها اضافه شده به ناراحتی بیش از مبالغ هنگفتی باید صرف شود و چه رشته باید متصل است.

جو بود grumpier در این شب از این بعد از ظهر هلندی نخست وزیر Rutte گفت هلندی خبرنگاران پس از روز جمعه ماراتن مذاکرات. “این رفتن به یک در حالی که من فکر می کنم.”

اجرایی اتحادیه اروپا پیشنهاد کرده است که 750 میلیارد یورو صندوق تا حدودی بر اساس مشترک استقراض به آن ارسال شود به عنوان وام و کمک های مالی به نیازمندان کشور است. که می آید در بالای هفت سال و 1 تریلیون دلار-یورو از بودجه اتحادیه اروپا که رهبران مبارزه شد بیش از زمانی که COVID-19 ناودان خود را به قاره است.

Australia to offer residence option to 10,000 Hong Kongers نخست وزیر استرالیا اسکات موریسون صحبت می کند در یک کنفرانس مطبوعاتی در پارلمان در کانبرا دوشنبه 9 ژوئیه سال 2020 است.میک Tsikas/AAP تصویر از طریق AP)

استرالیا PM می خواهد برای به تاخیر انداختن مجلس با توجه به Covid-19

نخست وزیر استرالیا اسکات موریسون شنبه به دنبال به تعویق انداختن دو هفته ماه اوت نشستن در مجلس شورای اسلامی با استناد به عنوان دلیل افزایش خطر ابتلا به جامعه انتقال در این کشور پرجمعیت ترین ایالت ویکتوریا و نیو ساوت ولز.

“دولت نمی تواند چشم پوشی از این خطر به نمایندگان مجلس خود کارکنان در درون مجلس و گسترده تر جامعه” موریسون گفت.

روز جمعه ویکتوریا دولت گزارش یک رکورد 428 عفونت های جدید در حالی که نیو ساوت ولز گفت که ممنوعیت رقص و آواز و mingling در مراسم عروسی به عنوان مقامات در تلاش برای شامل یک موج جدید در عفونت.

آزمون مسیرهای پیاده روی در حال توسعه با توسعه یافته توسط انگلستان سریع تست کنسرسیوم و دانشگاه آکسفورد.(AP Photo/سیلویا Izquierdo)

آنتی بادی آزمایش تصویب عمده محاکمه در انگلستان

انگشت خراش آنتی بادی آزمایش که حدود 20 دقیقه به تشخیص عفونت کرونا ويروسی شدند و به 98.6 درصد دقیق در راز آزمایشات انسانی برگزار شد در انگلستان در ماه ژوئن رویترز گزارش به نقل از دیلی تلگراف روزنامه.

دولت در حال برنامه ریزی برای توزیع میلیون ها رایگان coronavirus تست آنتی بادی به عنوان آن می گذرد از آن عمده محاکمه آزمون طراحی و توسعه توسط انگلستان سریع تست کنسرسیوم و دانشگاه آکسفورد.

رئیس شورای اروپا چارلز میشل راست استقبال آنگلا مرکل صدراعظم آلمان در سمت چپ با یک آرنج دست انداز در طول یک جلسه میز گرد در نشست سران اتحادیه اروپا در بروکسل جمعه 17 جولای سال 2020 است. (استفانی Lecocq در استخر, عکس از طریق AP)

رهبران اتحادیه اروپا در مواجهه بیش از Covid طرح بازیابی

27 اتحادیه اروپا سر که ملاقات برای اولین چهره به چهره مذاکرات پس از مستندات تحمیل شده بود موفق به توافق بر سر یک بسته محرک اقتصادی به حمایت اقتصادی خرید اینترنتی از coronavirus همه گیر در بلوک کشورهای.

با تاکید بر اهمیت بسته محرک اقتصادی برای اتحادیه اروپا را بهبود اقتصادی به گفته مقامات رهبران باقی مانده قادر به توافق بر اندازه کلی بسته بندی و تقسیم بین کمک های مالی و پس دادنی وام در میان مسائل دیگر.

آرژانتین رکورد بیشترین روزانه سنبله پس از کاهش محدودیت

پس از اعلام کاهش تدریجی آن مستند است که به طول انجامید چهار ماه آرژانتینی دولت جمعه تایید بالاترین روزانه سنبله در coronavirus عفونت در 4,518. این کشور در حال حاضر 119,301 تایید موارد با 2,178 مرگ و میر با توجه به داده های رسمی.

در بلند کردن این کشور مستند رئیس جمهور آلبرتو فرناندز گفت: بازگشت تدریجی به حالت عادی اتفاق می افتد در چند مرحله با مرحله اول ماندگار تا اوت 2.

Mariachis برخی از پوشیدن محافظ ماسک صورت, صبر برای مشتریان در میدان گاریبالدی که در آن ساکنان آمده به استخدام mariachis برای رویدادها و احزاب در مکزیکو سیتی جمعه 17 جولای سال 2020 است. (AP Photo/ربکا Blackwell)

مکزیک تلفات عبور 35,000

پس از ثبت نام 736 مرگ و میر در جمعه مکزیک تلفات عبور 35,000 علامت چهارم بالاترین در جهان است. این کشور دارای بیش از 3,24,000 موارد است.

دولت نگرانی خود را از ازدحام در بیمارستان ها به خصوص در ایالت نوئوو لئون. حتی سواحل خلیج فارس وزارت امور خارجه از سس فلفلی تاباسکو است 85 درصد بیمارستان حضور در لحظه است.

رئیس جمهور آندرس مانوئل لوپز Obrador گفت که او در مورد وضعیت در ایالت تاباسکو, جایی که او به دنیا آمد.

چین تجارب جدید شیوع در اویغوری تحت سلطه منطقه سین کیانگ

سرزمین اصلی چین گزارش 22 تازه Covid عفونت در روز شنبه از 10 روز زودتر. اورومچی پایتخت چین را به دور منطقه غربی سین کیانگ گفت: آن را راه اندازی کرده است واکنش اضطراری طرح پس از شهرستان گزارش 16 جدید کروناویروس موارد در روز جمعه. سین کیانگ است که تا کنون بیشتر اجتناب شود افزایش موارد و گزارش تنها یک عفونت قبل از زمان افزایش. بیش از 260 نفر تحت آزمایشات پزشکی با توجه به منطقه ای کمیسیون بهداشت.

چین متهم شده است که نقض حقوق بشر در سین کیانگ میهن عمدتا مسلمان اویغوری قومی جامعه است.

coronavirus latest updates, thailand coronavirus latest updates, thailand covid-19 testing, coronavirus testing, thailand news مسافران با پوشیدن ماسک صورت برای محافظت در برابر گسترش این کروناویروس جدید راه رفتن را از طریق یک ایستگاه مترو در پکن پنج شنبه 9 ژوئیه سال 2020 است. (AP Photo/علامت Schiefelbein)

همانطور که از دوشنبه سرزمین اصلی چین بود 83,644 تایید coronavirus موارد اقتدار بهداشت گفت. این Covid-19 تلفات در ایستاده بود 4,634.

سنبله در کانادا coronavirus موارد نگران کننده می گوید افسر پزشکی

اخیر سنبله در coronavirus موارد در کانادا نگران کننده است و می تواند مربوط به گروه جوان تجمع مردم در کافه ها و کاباره ها هوارد Njoo معاون رئیس بهداشت عمومی افسر گفت: در روز جمعه.

“هنگامی که ما به بررسی روند اخیر در مورد گزارش وجود دارد دلیلی برای نگرانی. پس از یک دوره کاهش مداوم و روزانه مورد شمارش را شروع کرده اند به افزایش است,” او اضافه شده است.

(با ورودی از سازمان)

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.

© IE آنلاین Media Services Pvt Ltd

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de