Coronavirus جهانی به روز رسانی 30 ژوئن: شهر مکزیک آغاز می شود بازگشایی; تایلند, گزارش بدون انتقال محلی در 36 روز

توسط: اکسپرس میز وب | دهلی نو | منتشر شده در تاریخ: 30 ژوئن 2020 12:09:57 pm

به عنوان همه گیر است “و نه حتی” برای گرفتن بیش از “180,000 نفر در سراسر جهان به آزمایش مثبت در 24 ساعت گذشته” که مدیر کل گفت. (AP)

هفت ماه به این بیماری همه گیر کوروناویروس بیش از 5.8 میلیون نفر آزمایش شده است مثبت و بیش از نیم میلیون مرگ و میر شده است شاهد در سطح جهان است. ایالات متحده حساب برای یک چهارم از تمام مرگ و میر.

به عنوان بیشتر و بیشتر ایالات آمریکا در حال گرفتن یک گام به عقب از بازگشایی اقتصاد خود را با توجه به یک موج تازه در مورد جدید گزارش شده در Sun Belt متحده لس آنجلس دیدم یک “هشدار دهنده افزایش” مصرف کل آن عفونت به بیش از 100 ، 000.

در همین حال اتحادیه اروپا تنظیم شده است برای آماده سازی یک لیست از 15 Covid-19-کشورهای امن برای سفر وزیر خارجه اسپانیا Arancha Gonzalez Laya گفت. به عنوان عفونت نرخ در آمریکا و برزیل و روسیه و هند همچنان در اوج است و بعید است که آنها را برش.

به عنوان همه گیر است “و نه حتی” برای گرفتن بیش از “180,000 نفر در سراسر جهان به آزمایش مثبت در 24 ساعت گذشته” که مدیر کل گفت. او همچنین اطلاع داد که یک تیم ارسال خواهد شد به چین هفته آینده به بررسی ریشه های این بیماری همه گیر کوروناویروس.

اینجا بالای تحولات جهانی امروز

نادر سندرم مرتبط COVID-19 موجود در تقریبا 300 ما کودکان و نوجوانان

Multisystem التهابی سندرم در کودکان (MIS-C), نادر تهدید کننده زندگی سندرم در ارتباط با کروناویروس کشف شده در حدود 300 کودکان و نوجوانان در ایالات متحده مطالعات جدید مجله پزشکی انگلستان شده است.

Coronavirus, US Coronavirus cases, US Coronavirus cases among children, US Coronavirus death, US Coronavirus Kawasaki, Multisystem Inflammatory Syndrome in Children این 2020 میکروسکوپ الکترونی در دسترس ساخته شده توسط مراکز ایالات متحده برای کنترل بیماری و پیشگیری از تصویر را نشان می دهد کروی coronavirus ذرات از اول ما مورد COVID-19. (AP)

MIS-C سهام علائم شوک سمی و کاوازاکی بیماری از جمله تب و بثورات غدد متورم و در موارد شدید قلب التهاب است.

جدا از 300 مورد در ایالات متحده شناسایی بیش از 100 مورد گزارش شده در سراسر جهان و سندرم اتفاق می افتد معمولا دو تا چهار هفته پس از عفونت کروناویروس حل و فصل مایکل لوین استاد در امپریال کالج لندن گفت.

شهر مکزیک آغاز می شود بازگشایی میان coronavirus بار مورد

پس از تقریبا سه ماه از مستند, مکزیک پایتخت اجازه داده است کسب و کار بیشتر برای بازگشایی در حالی که مقامات تخمین می زنند که تدریجی reopenings این هفته می تواند یکی دیگر از 1 تا 15 میلیون نفر در خیابان های پایتخت.

کارمند باشگاه سام پاک دستی با یک محلول ضد عفونی بین استفاده در پاسیو سانتافه مرکز خرید که در آن کسب و کار ضروری تلقی شده اند عامل با سلامت و پروتکل های ایمنی در مکزیکو سیتی.(AP Photo/ربکا Blackwell)

امروز, پایتخت, تاریخی, مرکز برنامه ریزی شده است برای بازگشایی پس از بازگشایی رستوران ها و هتل ها در روز چهارشنبه اما با نصف عادی خود ظرفیت. برخی از شهرستان های مترو باز خواهد شد بیش از حد. و مترو مقامات برنامه ریزی برای توزیع 1 میلیون سپر چهره به کاهش خطر ابتلا به عفونت.

تایلند گزارش هیچ محلی از موارد در 36 روز; مدارس میله به بازگشایی فردا

Coronavirus, novel coronavirus, coronavirus global death toll, Coronavirus spreads globally, Coronavirus in china, Coronavirus outbreak این کشور در حال حاضر 3,171 عفونت و 58 مرگ و میر.(رویترز)

سهشنبه مشخص 36 روز بدون هر گونه انتقال محلی در تایلند پس از دو مورد جدید در هر دو وارداتی از خارج از کشور. جدید موارد اتباع تایلندی بازگشت از قطر بودند که در دولت قرنطینه دولت COVID-19 مرکز مدیریت سخنگوی گفت.

تایلند است که مجموعه ای به بازگشایی مدارس و بارها از روز چهارشنبه و همچنین اجازه می دهد تا برخی از پروازهای بین المللی به کشور است. این کشور در حال حاضر 3,171 عفونت و 58 مرگ و میر.

کالیفرنیا و تگزاس دیدن رکورد پرش در عفونت کروناویروس

ایالات متحده آمریکا کالیفرنیا و تگزاس شاهد رکورد افزایش جدید کروناویروس عفونت در روز دوشنبه.

پس از شهر نیویورک و لس آنجلس در حال حاضر تبدیل به جدید کانون همه گیر آن را به عنوان گزارش “نگران کننده” روزانه سنبله که تعداد موارد بیش از 100,00.

لس آنجلس وزارت بهداشت سفارش L. A. شهرستان سواحل بسته از جولای 3 از طریق جولای 6 در 5:00 p. m. برای جلوگیری از خطرناک ازدحام که نتایج در گسترش مرگبار COVID-19. (AP Photo/کریس کارلسون)

“هشدار دهنده افزایش موارد مثبت نرخ و بستری شدن در بیمارستان سیگنال های که ما به عنوان یک جامعه نیاز به اقدام فوری برای کاهش سرعت گسترش COVID-19,” باربارا فرر, مدیر بهداشت عمومی برای لس آنجلس در بیانیه ای گفت: اعلام افزایش شدید.

کالیفرنیا ثبت بیش از 7000 موارد دوشنبه در نظر گرفتن دولت در مجموع شمارش به 223,000. COVID-19 عفونت در تگزاس افزایش یافت 6,545 در روز دوشنبه به حدود 160,000 همچنین تنظیم یک رکورد برای یک روز افزایش دهد.

جنوب استرالیا دولت را لغو بازگشایی مرز پس از افزایش موارد

به استرالیا, خارجه استرالیای جنوبی در روز سه شنبه لغو آن برنامه ریزی بازگشایی مرزهای خود با استناد به سنبله در coronavirus عفونت در کشور همسایه ویکتوریا.

استرالیا شانس بهتر از بسیاری از کشورها در این بیماری همه گیر اما افزایش اخیر دامن زده است ترس از موج دوم. (AP)

“ما بسیار امیدواریم که ویکتوریا خواهد بود قادر به آوردن شیوع بیماری خود را تحت کنترل است اما در این مرحله ما می توانیم احتمالا آسانسور که مرز در 20 جولای به عنوان ما امیدوار بودند به انجام” South Australia برتر استیون مارشال به خبرنگاران گفت:.”

با حدود 7,800 موارد و 104 مرگ و میر استرالیا شانس بهتر از بسیاری از کشورها در این بیماری همه گیر اما افزایش اخیر دامن زده است ترس از موج دوم.

نیوزیلند لغو اجلاس سران APEC 2021 منجر شود آن را تقریبا

با توجه به coronavirus نیوزیلند روز سه شنبه لغو میزبان همکاری اقتصادی آسیا-اقیانوسیه فروم در اوکلند و در حال حاضر میزبان این اجلاس تقریبا.

نیوزیلند نخست وزیر Jacinda protocol wine studio, مرکز, و وزیر امور خارجه وینستون پیترز ، (Jason Oxenham/استخر عکس از طریق AP)

معاون نخست وزیر وینستون پیترز تأکید بر لزوم لغو این دیدار با توجه به امنیت و سلامت دلایل. “بنابراین ما مجبور به قبول این واقعیت ساده است که ما نمی تواند آن را انجام دهد دیگر از ساز و ما قصد داریم به استفاده از در حال حاضر,” او گفت:.

Covid عفونت در کره جنوبی فراتر از سرمایه

به عنوان موج جدیدی از عفونت در حال افزایش از اواخر ممکن است آنها شروع به گسترش فراتر از بیشتر سرمایه منطقه از کره ای جمهوری شد hotspot برای ویروس تجدید حیات.

کشور گزارش 42 عفونت های جدید در روز سه شنبه در آوردن ملی در مجموع به 12,800 موارد از جمله 282 مرگ و میر. هفده از موارد جدید از سئول شهری که در آن حدود نیمی از کره جنوبی با 51 میلیون نفر زندگی می کنند و 20 مورد مربوط به ورود بین المللی.

سازمان ملل متحد می گوید coronavirus قرار می دهد میلیون ها نفر بیشتر در معرض خطر ازدواج کودکان و ختنه

Coronavirus همه گیر وارونه شده است پیشرفت در پایان دادن به ازدواج کودکان و بانوان genital mutilation (FGM) ناتالیا Kanem رئیس سازمان ملل متحد جنسی و بهداشت باروری سازمان گفت: در روز سه شنبه.

“همه گیر هر دو باعث می شود کار ما سخت تر و فوری تر به عنوان بسیاری از دختران بیشتر در حال حاضر در معرض خطر” او گفت:, و اضافی میلیون دختر می تواند ازدواج کردن و 2 میلیون بیشتر می تواند انجام ختنه در دهه های آینده “فراتر از آنچه می شده اند و انتظار می رود به عنوان COVID-19 مختل تلاش جهانی برای پایان دادن به هر دو شیوه”.

(با ورودی از AP, Reuters)

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de