توسط: اکسپرس میز وب | دهلی نو | منتشر شده در تاریخ: 24 ژوئن 2020 11:59:45 am

این منطقه امریکا لاتین گزارش شده بیش از 1 لاخ عفونت در میان نگران کننده سنبله در موارد نشان می دهد هیچ نشانه ای از فروکش. (AP Photo/Achmad ابراهیم)

بیش از 6 ماه به کروناویروس همه گیر بیش از 9.26 میلیون نفر آلوده شده اند در سطح جهانی و 475,880 فوت کرده اند با توجه به همشهری چوب خط حساب کردن. با اکثر کشورهای بازگشایی اقتصاد خود را کوچک ویروس خوشه در مکان های مختلف باید دوباره شروع به خوراک ترس از “موج دوم”.

آمریکای لاتین منطقه گزارش شده بیش از 1 لاخ عفونت در میان هشدار دهنده سنبله در مواردی که عفونت را آغاز کرده اند عقب در اروپا و بخشهایی از آسیا است. در ایالات متحده, چند, مقامات بهداشت فدرال هشدار داده اند متحده به بریس برای موج دوم عفونت در این پاییز و در فصل زمستان این سال است.

در همین حال دبیرکل سازمان ملل متحد آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ این کشور را “در مجموع عدم هماهنگی میان کشورهای در پاسخ به COVID” و هشدار داد که رفتن آن تنها پلیس در بسیاری از کشورها کمک در شکست دادن این بیماری همه گیر.

در اینجا عمده تحولات جهانی

پکن را افزایش می دهد, تست ظرفیت جدید شیوع در کاهش

مردم با پوشیدن ماسک صورت برای محافظت در برابر گسترش این کروناویروس جدید راه رفتن را از طریق خرید و مجتمع اداری در پکن پنج شنبه, 24 ژوئن سال 2020 است. ویروس جدید موارد در کاهش چین و در پایتخت پکن که در آن دو هفته سنبله به نظر می رسد به توان بصورتی پایدار و محکم پایانی. (AP Photo/علامت Schiefelbein)

پس از دو هفته سنبله شماره جدید کروناویروس موارد در چین پایتخت در کاهش دوباره با فقط 12 مورد جدید گزارش شده از این کشور در مقایسه با 22 از روز قبل.

پس از کلاستر جدید کشف شده در 11 ژوئن, چین تست شده 3 میلیون نفر و در مجموع 249 نفر پیدا شد به آلوده شده اند. این شهرستان در حال حاضر دارای یک توانایی برای انجام 300,000 نوکلئیک اسید تست در هر روز نسبت به 40,000 در ماه مارس هوآ ژانگ معاون پکن کمیسیون بهداشت روز سه شنبه گفت.

آمریکای لاتین در صدر تلفات 1 لاخ

کارشناسان همچنان به تکرار است که در مقیاس واقعی از آسیب است که هنوز هم ناشناخته در آمریکای لاتین با توجه به عدم تست.(AP Photo/Fernando Vergara)

آمریکای لاتین مرگ و میر از این بیماری همه گیر کوروناویروس پیشی گرفته 100,000 روز سه شنبه با توجه به همشهری چوب خط حساب کردن. منطقه نشان می دهد هیچ نشانه ای از مسطح منحنی آن را به عنوان مشخص شده توسط شهرهای شلوغ و بالا سطح فقر. در برزیل, بدترین آسیب دیده در این منطقه تعدادی از عفونت بیش از 2 میلیون دو برابر در کمتر از یک ماه. کارشناسان همچنان به تکرار است که در مقیاس واقعی از آسیب است که هنوز هم ناشناخته با توجه به پایین تست سرعت.

کلمبیا گسترش مستند تا 15 جولای

کلمبیا تمدید آن مستند تا 15 جولای تا به منظور جلوگیری از شیوع کروناویروس رئیس ایوان دوقو گفت: در یک شب پخش در روز سه شنبه. “شرایط فعلی واجب انزوا که در آن ما در حال بازگشت به بهره وری و حرکت به سمت دوباره باز کردن کسب و کار ادامه خواهد داد به عنوان آنها امروز تا 15 ژوئیه”دوقو گفت.

کارگر در تمام دنده محافظ در میان بیماری همه گیر کوروناویروس جدید ضد عفونی کردن خودرو در Corabastos یکی از امریکا بزرگترین مراکز توزیع مواد غذایی در بوگوتا, کلمبیا روز شنبه 23 ژوئن 2020. (AP Photo/Fernando Vergara)

این مستند با توجه به بالابر در تاریخ 1 ژوئیه پس از اینکه اعلام کرد در اواخر ماه مارس است. Andean کشور گزارش شده بیش از 73,500 موارد coronavirus و 2,404 مرگ و میر.

استرالیا رکورد اول آن covid مرگ در یک ماه

یک مرد در 80s در ویکتوریا دولت شد اولین Covid-19 مرگ و میر در استرالیا در ماه است. مرگ و میر در حال حاضر در 103. ویکتوریا دولت ثبت دو رقمی افزایش موارد برای 8 روز متوالی با 20 مورد در روز چهارشنبه. عفونت در استرالیا بالا 7,500.

واشنگتن باعث می شود ماسک صورت اجباری

office, face mask, coronavirus پایتخت ایالات متحده می پیوندد چند کشورهای دیگر که در حال حاضر در سطح ایالت ماسک سفارشات در محل از جمله کالیفرنیا صادر شده است که منظور آن هفته گذشته است. (منبع: گتی ایماژ)

واشنگتن دولت به مردم نیاز به پوشیدن صورت پوشش در تنظیمات عمومی با توجه به ایالت منظور صادر شده توسط Gov جی Inslee که خواهد آمد به اثر از روز جمعه. آن را تبدیل به اجباری برای پوشش صورت در محیط داخلی و همچنین در فضای فضاهای عمومی که در آن 6 پا از فاصله فیزیکی را می توان ساخته شده است.

پایتخت ایالات متحده می پیوندد چند کشورهای دیگر که در حال حاضر در سطح ایالت ماسک سفارشات در محل از جمله کالیفرنیا صادر شده است که منظور خود را در هفته گذشته

دوم coronavirus موج در پاییز و زمستان می گوید فدرال ایالات متحده کارشناسان بهداشت و درمان

چند مقامات بهداشت فدرال هشدار داده اند که ایالات متحده به بریس برای موج دوم عفونت در پاییز و زمستان این سال است.

چند تن از دیگر مقامات بهداشت فدرال مانند دکتر Anthony Fauci از موسسه ملی بهداشت گفت که آنها همچنان به مقابله با کسانی که با وجود تهمت را برداشت. (AP)

رابرت Redfield از CDC گفت: “ما در حال رفتن به تجربه قابل توجهی coronavirus عفونت در پاییز و زمستان.دیگر ویروس های تنفسی به دنبال یک الگوی معمول از تجدید حیات در آب و هوای سرد ماه هنگامی که مردم در حال مردها به داخل خانه ساخت آن را آسان تر برای انتقال عفونت است.”

چند تن از دیگر مقامات بهداشت فدرال مانند دکتر Anthony Fauci از موسسه ملی بهداشت گفت که آنها همچنان به مقابله با کسانی که با وجود تهمت را برداشت.

بدترین COVID-19 هنوز به آمده در آفریقای جنوبی می گوید: دانشمند

به عنوان عفونت در آفریقای جنوبی عبور 1 لاخ-mark با مرگ و میر نزدیک به 2,000, اپیدمیولوژی و سر COVID-19 وزرای خارجه کمیته مشورتی سلیم Abdool کریم هشدار داده است که بدترین بیماری همه گیر است و در عین حال به آمده در کشور است.

بازتابی از یک زن با پوشیدن یک ماسک صورت در پنجره یک فروشگاه در شهر کیپ تاون آفریقای جنوبی یکشنبه 17 ژوئن 2020. (AP Photo/Nardus Miller)

عفونت و مرگ و میر دو برابر شده اند در گذشته دو هفته پس از مستند مقررات معرفی سه ماه پیش بود بیشتر کاسته اجازه می دهد تا کسب و کار بیشتر برای باز کردن برای نجات اقتصاد متزلزل آدرس رو به افزایش بیکاری است.

توکیو انتظار یک موج جدید کروناویروس مواردی فرماندار

Japan eyes fresh $1.1 trillion stimulus to combat pandemic pain مردم راه رفتن در سراسر یک عابر پیاده عبور شنبه, مارس 26 تا سال 2020 در توکیو. (AP Photo/یوجین Hoshiko)

توکیو فرماندار Yuriko Koike شنبه گفت که دولت این است که برای ضبط “کاملا تعداد زیادی” از coronavirus موارد پس از یک خوشه از عفونت پدید آمده از یک دفتر. “خوشه در محل کار تبدیل به یک مشکل بزرگ به تازگی او گفت:” به عنوان نتایج تست هستند و هنوز در انتظار. جدید خوشه مانند یکی از منطقه شناخته شده برای شب زندگی است که با اضافه کردن موارد جدید این کشور و آغاز بازگشایی.

برخی از پیشرفت های دیگر

  • مکزیک تا به حال رکورد دیگری یک روز سنبله در تایید coronavirus موارد با 6,288 و 793 مرگ و میر بیشتر.
  • لیبی گزارش داد که بزرگترین افزایش روزانه در عین حال در coronavirus عفونت و مرگ و میر لیبی در مرکز ملی کنترل بیماری ها اعلام کرد.
  • یک قاضی برزیل دستور رئیس جمهور Jair Bolsonaro به پوشیدن ماسک در مکان های عمومی پس از او با حضور در تظاهرات سیاسی بدون.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de