Coronavirus جهانی به روز رسانی 22 جولای: ما رکورد بیشترین تعداد موارد تایید شده; تایلند به گسترش اورژانس فرمان

توسط: اکسپرس میز وب | دهلی نو | منتشرشده: ژوئیه 22 سال 2020 12:36:08 pm

Coronavirus Global Updates, 22 July: US records over 1,000 deaths; Thailand to extend emergency decree untill end of August شهرداری و آتش نشانان ضد عفونی خود را در خارج اورژانس منطقه از گواتمالا موسسه امنیت اجتماعی پس از حمل و نقل یک فرد با علائم کروناویروس برای درمان در شهر گواتمالا 21 ژوئیه سال 2020 است. (رویترز)

Coronavirus جهانی به روز رسانی: Coronavirus عفونت در سراسر جهان پیشی 15 میلیون در روز چهارشنبه در حالی که مرگ و میر ناشی از این بیماری عبور 6,16,000 با توجه به همشهری چوب خط حساب کردن. ایالات متحده دارای بیشترین تعداد موارد تایید شده در 3.97 میلیون, پس از برزیل با 2.17 میلیون نفر و هند در 1.19 میلیون نفر.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شنبه تشویق آمریکایی ها به پوشیدن ماسک اگر آنها نمی تواند حفظ اجتماعی فاصله و هشدار داد که این رمان coronavirus همه گیر خواهد بدتر قبل از آن بهتر رویترز گزارش داد. وی این اظهارات را یک تغییر در استراتژی خود را از قوی تاکید بر بازگشایی اقتصاد ایالات متحده پس از آن ویروس ناشی از خاموش کردن و به نمایندگی اولین اخیر ackowledgement چگونه بد مشکل تبدیل شده است.

ایالات متحده گزارش شده بیش از 1 ، 000 مرگ و میر ناشی از کروناویروس در روز سه شنبه به مناسبت اولین بار پس از 10 ژوئن آن پیشی گرفته است که گریم نقطه عطف.

برزیل تصویب بالینی بالقوه Covid-19 واکسن

رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro گفت: او در زمان یکی دیگر از coronavirus آزمون و نتایج انتظار می رود روز شنبه, رویترز گزارش داد. برزیل تایید بالینی شروع در ماه اوت به صورت بالقوه Covid-19 واکسن تحت توسعه مشترک توسط Pfizer و BioNTech.

Coronavirus Global Updates, 22 July: US records over 1,000 deaths; Thailand to extend emergency decree untill end of August یک داروساز دارای یک دارو حاوی دی اکسید کلر در Farmacia Boliviana در کوچابامبا, بولیوی 21 ژوئیه سال 2020 است. (رویترز)

کره جنوبی رکورد 63 موارد جدید

کره جنوبی مقامات بهداشتی گزارش شده 63 جدید کروناویروس موارد در روز چهارشنبه آسوشیتد پرس گزارش داد.

کره جنوبی مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (KCDC) گفت: حداقل 36 از موارد جدید آمد از پر جمعیت سئول شهری که در آن حدود نیمی از این کشور به 51 میلیون نفر زندگی می کنند. آن گفت: 29 از قانون جدید موارد محلی انتقال و ارتباط دیگر 34 به ورود بین المللی.

این کشور در حال حاضر 13,879 تایید Covid-19 موارد با 297 مرگ و میر.

توکیو خواستار ماندن-صفحه اصلی آخر هفته طولانی به عنوان ویروس موارد بالا 10,000

توکیو فرماندار Yuriko Koike گفت: شهروندان برای جلوگیری از سفرهای غیر ضروری در خارج از منزل به عنوان آنجا که ممکن است در طول یک آینده چهار روز آخر هفته را به عنوان تعداد کل coronavirus موارد در شهر صدر 10,000.

بستری شدن در بیمارستان در توکیو شروع به پریدن کرد تقریبا پنج برابر بیش از یک ماه گذشته هر چند مقامات تاکید کرده اند سیستم پزشکی است نه تحت فشار. فقط 14 از کسانی که در بیمارستان بستری هستند ذکر شده به عنوان موارد جدی در ICU و یا بر روی یک دستگاه تهویه و این شهر تا به حال تنها دو مرگ در ماه گذشته است. این شهر با بیش از 3,800 موارد تا کنون در این ماه بیش از اوج قبلی در ماه آوریل زمانی که شهر وارد آن حالت اضطراری.

توکیو و دولت ملی باید مخالف به شدت از شیوع فعلی با دو قادر به رسیدن به توافق در مورد اینکه آیا ساکنان توکیو باید پرسید برای جلوگیری از سفر به مناطق دیگر. جمعه نشانه آغاز یک کشور, گردشگری, کمپین با هدف ترویج روستایی سفر که از آن توکیو حذف شد در آخرین لحظه.

ژاپن در وزارت بهداشت تصویب شده dexamathasone ارزان و به طور گسترده ای مورد استفاده استروئید به عنوان یک درمان برای Covid-19 بعد از یک دادگاه در بریتانیا نشان داد که این دارو کاهش می یابد, نرخ مرگ و میر در بیماران بستری.

تایلند برای گسترش اضطراری و فرمان تا پایان ماه اوت

تایلند را گسترش دولت از گسترش اورژانس تا پایان ماه اوت یک مقام ارشد گفت: حفظ امنیت و اندازه گیری در محل قرار داده برای مهار آن coronavirus شیوع رویترز گزارش داد.

اعلام می آید پس از نزدیک به دو ماه بدون انتقال محلی و با بسیاری از مردم در این کشور سوال نیاز برای مواقع اضطراری فرمان. “هنوز هم لازم است که فرمان از آنجا که ما در حال باز کردن این کشور برای اطلاعات بیشتر جلسات کسب و کار و گردشگری برای تحریک اقتصاد” این مقام گفت.

اسرائیلی ها اصرار نتانیاهو برای ترک بیش از coronavirus دست زدن به

Coronavirus Global Updates, 22 July: US records over 1,000 deaths; Thailand to extend emergency decree untill end of August ارتدوکس یهودی دعا توسط دیوار غربی در طول یک نماز در بیت المقدس شهر 21 ژوئیه سال 2020 است. (رویترز)

در حدود 2000 اسرائیلی بسیج در خارج از بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اقامت در بیت المقدس به عنوان اعتراض نصب شده علیه او بیش از او دست زدن به بدتر شدن coronavirus موارد رویترز گزارش داد.

این demonstrarors راهپیمایی از نتانیاهو اقامت رسمی به اسرائیل, مجلس, برگزاری, تا نشانه هایی است که خواندن جرم “وزیر” و تماس در پنج دوره لیگ برتر است. Reimposed coronavirus محدودیت پس از افزایش موارد جدید باعث شد که اسرائیلی ها خواستار بهتر کمک های دولت به خیابان های تقریبا روزانه تظاهرات.

Coronavirus Global Updates, 22 July: US records over 1,000 deaths; Thailand to extend emergency decree untill end of August مسافران با پوشیدن ماسک های صورت راه رفتن در پکن پایتخت فرودگاه بین المللی در پکن, چین, ژوئیه 22 سال 2020 است. (رویترز)

ساکنان استرالیا دومین شهر پرجمعیت ترین در ملبورن باید پوشیدن ماسک در هنگام خروج از خانه از چهارشنبه به کشور, گزارش یک رکورد در افزایش coronavirus موارد در حالی که نیو ساوت ولز در “هشدار”, رویترز گزارش داد.

استرالیا ثبت 501 coronavirus موارد در 24 ساعت گذشته که بالاترین از همه گیری آغاز شد و در ماه مارس است. دو مرگ و میر بیشتر در زمان مرگ و میر به 128. ویکتوریا دولت برای اختصاص بسیاری از موارد جدید با 484. ویکتوریا گزارش شده بیش از 6,700 coronavirus موارد بیش از نیمی از کل استرالیا.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.

© IE آنلاین Media Services Pvt Ltd

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de