Coronavirus جهانی به روز رسانی 22 جولای: رئیس جمهوری برزیل Bolsonaro هنوز تست مثبت برای ویروس

توسط: اکسپرس میز وب | دهلی نو | به روز شده: ژوئیه 22 سال 2020 10:44:02 pm فایل – در این مه 25, 2020, ف

توسط NEWSATROPAT در 2 مرداد 1399
توسط: اکسپرس میز وب | دهلی نو | به روز شده: ژوئیه 22 سال 2020 10:44:02 pm
coronavirus, coronavirus news, covid 19 news, corona news, covid 19 us, covid 19 vaccine, russia covid 19 vaccine, covid 19 russia, russia coronavirus, usa coronavirus cases, spain coronavirus, coronavirus us, us coronavirus news, covid 19 tracker, italy coronavirus news, coronavirus latest update, coronavirus today update, corona cases worldwide, peru coronavirus news, spain coronavirus news, brazil coronavirus فایل – در این مه 25, 2020, فایل, عکس, رییس جمهوری برزیل Jair Bolsonaro پوشیدن یک ماسک صورت در میان coronavirus همه گیر می ایستد در میان هواداران او به عنوان برگ اقامت رسمی الوردا کاخ در برازیلیا, برزیل. Bolsonaro گفت: شنبه, جولای 7, او آزمایش مثبت برای COVID-19 پس از ماه از کم اهمیت جلوه دادن ویروس به شدت در حالی که مرگ و میر نصب شده به سرعت در داخل کشور است. (AP Photo/Eraldo پرز فایل)

Coronavirus جهانی به روز رسانی: Coronavirus عفونت در سراسر جهان پیشی 15 میلیون در روز چهارشنبه در حالی که مرگ و میر ناشی از این بیماری عبور 6,16,000 با توجه به همشهری چوب خط حساب کردن. ایالات متحده دارای بیشترین تعداد موارد تایید شده در 3.97 میلیون, پس از برزیل با 2.17 میلیون نفر و هند در 1.19 میلیون نفر.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شنبه تشویق آمریکایی ها به پوشیدن ماسک اگر آنها نمی تواند حفظ اجتماعی فاصله و هشدار داد که این رمان coronavirus همه گیر خواهد بدتر قبل از آن بهتر رویترز گزارش داد. وی این اظهارات را یک تغییر در استراتژی خود را از قوی تاکید بر بازگشایی اقتصاد ایالات متحده پس از آن ویروس ناشی از خاموش کردن و به نمایندگی اولین اخیر ackowledgement چگونه بد مشکل تبدیل شده است.

ایالات متحده گزارش شده بیش از 1 ، 000 مرگ و میر ناشی از کروناویروس در روز سه شنبه به مناسبت اولین بار پس از 10 ژوئن آن پیشی گرفته است که گریم نقطه عطف.

توضیح داد | چگونه برخی از کشورهای در حال wooing گردشگران بازگشت

رئیس جمهوری برزیل Bolsonaro هنوز تست مثبت برای ویروس

دولت برزیل می گوید: رئیس جمهور Jair Bolsonaro هنوز تست مثبت برای coronavirus پس از تاریخ 7 ژوئیه اعلام خواهد شد. این تست مثبت سهشنبه پس از پیگیری و بررسی در ژوئیه 15. دولت می گوید او همچنان در سلامت خوب است.

سازمان جهانی بهداشت می گوید: متوسط زمان از شروع به بالينی بازیابی برای موارد خفیف است که حدود دو هفته است. دولت می گویند Bolsonaro را حفظ خواهد کرد برگزاری videoconferences به جای چهره به چهره نشست. او تا به حال به لغو سفر به شمال شرقی برزیل است. حداقل چهار نفر از اعضای Bolsonaro دولت تشخیص داده شده اند با کوروناویروس.

Bolsonaro بارها و بارها با رد این بیماری به عنوان یک "کمی آنفولانزا" و اغلب آمیخته در جمعیت گاهی اوقات بدون پوشیدن ماسک. او درمان خود را COVID-19 با ضد مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین اگر چه آن ثابت نشده است موثر در برابر ویروس و می تواند خطرناک برای برخی از مردم است. دولت برزیل می گوید این کشور به ثبت بیش از 2 میلیون و تایید موارد coronavirus و بیش از 81,000 مرگ و میر. که دوم تنها به ایالات متحده در هر دو دسته با توجه به شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

که آفریقا CDC کاوش طب سنتی

سازمان بهداشت جهانی و آفریقا مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری راه اندازی کرده اند تلاش برای کشف نقش طب سنتی در بیماری همه گیر کوروناویروس.

جدید مشاوره پانل برای حمایت از کشورهای در آزمایش های بالینی دیگر تحقیق و توسعه از سنتی به عنوان درمان این بیماری همه گیر در حال حاضر به سرعت در حال گسترش در بخش هایی از آفریقا است.

موارد تایید شده در این قاره تقریبا رسیده 750,000 بیش از نیمی از آنها در آفریقای جنوبی. یک که بیانیه می گوید طب سنتی "فواید زیادی دارد" و این قاره دارای سابقه ای طولانی از آن استفاده کنید.

که آفریقا رئیس Matshidiso Moeti می گوید که تحقیقات "باید مبتنی بر علم است." چندین کشور علاقه نشان داد و پس از ماداگاسکار رئیس جمهور ترویج محلی ترکیب گیاهی به عنوان بخشی از این جزیره در کشور همه گیر پاسخ.

ما پیشرو دنیا در تست هند دوم: مغلوب ساختن پیشی جستن

ایالات متحده پیشرو در جهان از نظر COVID-19 تست و هند در مقام دوم رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در حالی که به روز رسانی در دولت او در پاسخ به این coronavirus بیماری همه گیر.

تا کنون بیش از 140,000 آمریکایی ها فوت کرده اند با توجه به کروناویروس و 3.8 میلیون آزمایش مثبت است. در حالی که اقتصاد ایالات متحده است که به آرامی در حال بازگشت به حالت عادی این بیماری همه گیر در حال حاضر در کمربند خورشید از کشور است.

"به عنوان یکی از خانواده ما سوگواری هر قیمتی زندگی که از دست داده شده است. من تعهد خود را در افتخار است که ما را به توسعه یک واکسن و ما را شکست ویروس. ما در حال انجام به خوبی با تولید واکسن درمانی و توسعه" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در کاخ سفید در کنفرانس خبری روز سه شنبه خود را برای اولین بار در coronavirus پس از چند هفته.

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین گفت دولت او در هیچ چیز متوقف خواهد برای نجات جان انسان ها و سپر آسیب پذیر است.

"ما یاد گرفته ایم خیلی در مورد این بیماری است. و ما می دانیم که آسیب پذیر هستند و ما در حال رفتن به در واقع سپر آنها," او گفت:.

مغلوب ساختن پیشی جستن مطمئن باشید که این واکسن در برابر رمان coronavirus خواهد بود که خیلی زودتر از انتظار می رود.
پاسخ به یک سوال مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: ما این است که "رهبری جهان" از نظر COVID-19 تست.

"ما در حال رفتن به بیش از 50 میلیون, آزمون," او گفت:, و اضافه کرد که "دوم کشور هند با 12 میلیون (آزمون). سپس شما باید هفت میلیون و شش میلیون و چهار میلیون نفر است. من فکر می کنم که ما در حال انجام یک مقدار بسیار زیادی از تست."

S Africa شمارش بیش از نیمی از قاره موارد در حال حاضر جهانی hotpsot

آفریقای جنوبی بیش از نیمی از تایید coronavirus موارد در قاره آفریقا به عنوان کشور در حال حاضر جهانی ، جدید وزارت بهداشت داده ها نشان می دهد 381,798 موارد از جمله 5,368 مرگ و میر.

کشور فعلی کانون Gauteng استان به ژوهانسبورگ و یک چهارم از جمعیت است. این بیش از یک سوم از آفریقای جنوبی موارد است.

وزیر بهداشت Zweli Mkhize التماس کرد با مردم در برابر همه گیر خستگی و خواست آنها را به رها کردن ماسک صورت.

ما: چین و انشعابات به عنوان COVID-19 بسته کمک می تورم گذشته $1 تریلیون

Proud of India for standing up to Chinese aggression: US Senator By فایل – در این هفت. 5, 2017, فایل, عکس, پرچم را به اهتزاز درآوردند خارج از کاخ سفید در واشنگتن است. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت گسترش ممنوعیت کارت سبز صادر شده در خارج از ایالات متحده تا پایان 202 و اضافه کردن بسیاری از موقت ویزای کار به یخ, از جمله کسانی که استفاده می شود به شدت توسط شرکت های فن آوری و شرکت های چند ملیتی. (AP Photo/کارولین Kaster فایل)

برچسب قیمت برای آینده COVID-19 بسته کمک به سرعت می تواند تورم بالاتر از $1 تریلیون دلار به عنوان مقامات کاخ سفید مذاکره با کنگره بیش از پول به بازگشایی مدارس و سرپا نگه داشتن کسب و کارهای کوچک افزایش ویروس تست و نگه داشتن جریان نقدی به آمریکایی ها در حالی که ویروس متجاوزین در ایالات متحده است.

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل روز سه شنبه وعده داد دور جدید پرداخت های مستقیم به افراد زیر سطح معینی درآمد شبیه به $1,200 چک فرستاده شده در بهار.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اصرار بر حقوق و دستمزد تعطیلات مالیاتی برای کارگران است. و دموکرات ها می خواهند میلیاردها دلار برای تجهیز مدارس و تقویت دولت های محلی.

"متاسفانه این است که بیش از" مک کانل گفت: پس از خشن خصوصی ایران با ناهار اصرار آمریکایی ها برای یادگیری برای زندگی با ویروس جدید با پوشیدن ماسک و تمرین های اجتماعی فاصله تا واکسن را می توان یافت.

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin و اقدام رئیس ستاد علامت مراتع صرف روز در کاپیتول هیل نشست به طور جداگانه با مک کانل مجلس نانسی پلوسی و دیگران تلاش به کارگزار یک مصالحه بین تروریستها در حال ظهور $1 تریلیون پیشنهاد با خانه را گسترده تر از 3 تریلیون لایحه.

جهانی سهام به نوبه خود پایین تر به عنوان ویروس caseloads خروش

جهانی سهام اکثرا پایین تر در روز چهارشنبه تمدید نگرانی فزاینده coronavirus caseloads در بسیاری از کشورها است. شاخص های آتی ایالات متحده نیز در لبه پایین تر هر چند رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بیانیه آمده است که این بیماری همه گیر خواهد شد و به احتمال زیاد بدتر قبل از آن بهتر بود کمی تاثیر گفته تحلیلگران.

آلمان داخ تضعیف 0.5 درصد به 13,117.16 و شاخص کک 40 در پاریس از دست 0.8 درصد به 3,075.15. بریتانیا FTSE 100 skidded 0.8 درصد به 6,216.99. شاخص های آتی ایالات متحده بودند کمی تغییر با قرارداد S&P 500 به پایین 0.2 درصد در حالی که داو صنعتی آینده لبه 0.1 درصد پایین تر است.

هانگ سنگ در هنگ کنگ سقوط شاخص 2 درصد به 25,131.50 و پس از آن وزیر بهداشت هشدار داد این شهر در معرض خطر شیوع در جامعه است. مقامات ساخته شده با پوشیدن ماسک در حمل و نقل عمومی و در مناطق داخلی به تعداد مورد تأیید قرار دادند و با گذشته 2,000.

استرالیا هواپیمای ویکتوریا دولت گزارش یک رکورد 484 جدید COVID-19 موارد و مقامات بهداشتی وجود دارد هشدار داده است که شماره می تواند همچنان افزایش یابد و اگر بیمار همچنان موفق به منزوی کردن خود است. استرالیا به اشتراک گذاری معیار, S&P / ASX/200 داد تا 1.3 درصد به 6,075.10. توکیو شاخص نیکی 225 در ژاپن شاخص از دست 0.6 درصد به 22,751.61. شاخص ترکیبی شانگهای را به دست آورد 0.2 درصد به 3,328.68.

سنگاپور گزارش بیش از 300 جدید Covid-19 موارد

سنگاپور روز چهارشنبه گزارش 310 جدید کروناویروس موارد بیشتر کارگران خارجی هل دادن کل آن Covid-19 شمارش به 48,744, PTI به نقل از وزارت بهداشت عنوان کرد و گفت.

از 310 جدید موارد 303 در حال کارگران خارجی ساکن در خوابگاههای وزارت بهداشت گفت. جدید عفونت شامل هفت جامعه انتقال و شش وارداتی موارد است.

پاکستان سوابق 1,332 عفونت های جدید

پاکستان روز چهارشنبه ثبت 1,332 جدید کروناویروس موارد آوردن کشور از مجموع شمارش به 2,67,428, PTI به نقل از وزارت بهداشت عنوان کرد و گفت.

وزارت ملی خدمات بهداشتی و درمانی گفت: 38 نفر به علت این بیماری در 24 ساعت گذشته, هل دادن تلفات به 5,677. به عنوان بسیاری از 2,10,468 مردم از بهبود عفونت در حالی که در اطراف 1,436 هستند و در شرایط بحرانی این وزارتخانه اضافه شده است.

این کشور گزارش شده بود 1,013 موارد جدید در روز سه شنبه پایین ترین آن روزانه عفونت تعداد در بیش از دو و نیم ماه.

برزیل تصویب بالینی بالقوه Covid-19 واکسن

رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro گفت: او در زمان یکی دیگر از coronavirus آزمون و نتایج انتظار می رود روز شنبه, رویترز گزارش داد. برزیل تایید بالینی شروع در ماه اوت به صورت بالقوه Covid-19 واکسن تحت توسعه مشترک توسط Pfizer و BioNTech.

Coronavirus Global Updates, 22 July: US records over 1,000 deaths; Thailand to extend emergency decree untill end of August یک داروساز دارای یک دارو حاوی دی اکسید کلر در Farmacia Boliviana در کوچابامبا, بولیوی 21 ژوئیه سال 2020 است. (رویترز)

کره جنوبی رکورد 63 موارد جدید

کره جنوبی مقامات بهداشتی گزارش شده 63 جدید کروناویروس موارد در روز چهارشنبه آسوشیتد پرس گزارش داد.

کره جنوبی مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (KCDC) گفت: حداقل 36 از موارد جدید آمد از پر جمعیت سئول شهری که در آن حدود نیمی از این کشور به 51 میلیون نفر زندگی می کنند. آن گفت: 29 از قانون جدید موارد محلی انتقال و ارتباط دیگر 34 به ورود بین المللی.

این کشور در حال حاضر 13,879 تایید Covid-19 موارد با 297 مرگ و میر.

توکیو خواستار ماندن-صفحه اصلی آخر هفته طولانی به عنوان ویروس موارد بالا 10,000

توکیو فرماندار Yuriko Koike گفت: شهروندان برای جلوگیری از سفرهای غیر ضروری در خارج از منزل به عنوان آنجا که ممکن است در طول یک آینده چهار روز آخر هفته را به عنوان تعداد کل coronavirus موارد در شهر صدر 10,000.

بستری شدن در بیمارستان در توکیو شروع به پریدن کرد تقریبا پنج برابر بیش از یک ماه گذشته هر چند مقامات تاکید کرده اند سیستم پزشکی است نه تحت فشار. فقط 14 از کسانی که در بیمارستان بستری هستند ذکر شده به عنوان موارد جدی در ICU و یا بر روی یک دستگاه تهویه و این شهر تا به حال تنها دو مرگ در ماه گذشته است. این شهر با بیش از 3,800 موارد تا کنون در این ماه بیش از اوج قبلی در ماه آوریل زمانی که شهر وارد آن حالت اضطراری.

توکیو و دولت ملی باید مخالف به شدت از شیوع فعلی با دو قادر به رسیدن به توافق در مورد اینکه آیا ساکنان توکیو باید پرسید برای جلوگیری از سفر به مناطق دیگر. جمعه نشانه آغاز یک کشور, گردشگری, کمپین با هدف ترویج روستایی سفر که از آن توکیو حذف شد در آخرین لحظه.

ژاپن در وزارت بهداشت تصویب شده dexamathasone ارزان و به طور گسترده ای مورد استفاده استروئید به عنوان یک درمان برای Covid-19 بعد از یک دادگاه در بریتانیا نشان داد که این دارو کاهش می یابد, نرخ مرگ و میر در بیماران بستری.

تایلند برای گسترش اضطراری و فرمان تا پایان ماه اوت

تایلند را گسترش دولت از گسترش اورژانس تا پایان ماه اوت یک مقام ارشد گفت: حفظ امنیت و اندازه گیری در محل قرار داده برای مهار آن coronavirus شیوع رویترز گزارش داد.

اعلام می آید پس از نزدیک به دو ماه بدون انتقال محلی و با بسیاری از مردم در این کشور سوال نیاز برای مواقع اضطراری فرمان. "هنوز هم لازم است که فرمان از آنجا که ما در حال باز کردن این کشور برای اطلاعات بیشتر جلسات کسب و کار و گردشگری برای تحریک اقتصاد" این مقام گفت.

بیمارستان ها در لبنان حلقه تحت coronavirus بحران

لبنان و بیمارستان در نظر گرفته شده در میان بهترین در خاورمیانه reeling تحت بحران مالی این کشور تلاش برای پرداخت کارکنان حفظ تجهیزات در حال اجرا و یا حتی باز بماند در میان افزایش coronavirus عفونت های آسوشیتد پرس گزارش داد.

بیمارستان های خصوصی هشدار می دهند ممکن است آنها را تعطیل کرده اند در حالی که با کمبود بودجه روبرو عمومی بیمارستان و ترس آنها را به تاخت و تاز کردن. بیمارستان ها و پزشکان در سراسر کشور گزارش کمبود تجهیزات پزشکی. تجهیزات پزشکی باید اجازه رفتن از پرستاران و کاهش حقوق.

Lebabon تا کنون نگه داشته بررسی شیوع کروناویروس از طریق سخت مستندات تهاجمی تست و پاسخ سریع عمدتا از بیمارستان های خصوصی. کشور گزارش شده کمتر از 3000 عفونت و 41 مرگ و میر تا کنون.

اسرائیلی ها اصرار نتانیاهو برای ترک بیش از coronavirus دست زدن به

Coronavirus Global Updates, 22 July: US records over 1,000 deaths; Thailand to extend emergency decree untill end of August ارتدوکس یهودی دعا توسط دیوار غربی در طول یک نماز در بیت المقدس شهر 21 ژوئیه سال 2020 است. (رویترز)

در حدود 2000 اسرائیلی بسیج در خارج از بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اقامت در بیت المقدس به عنوان اعتراض نصب شده علیه او بیش از او دست زدن به بدتر شدن coronavirus موارد رویترز گزارش داد.

Coronavirus Global Updates, 22 July: US records highest number of confirmed cases; Thailand to extend emergency decree اسرائیلی ها علیه بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل و دولت او در پاسخ به مالی خرید اینترنتی از coronavirus بحران خارج نتانیاهو اقامت در بیت المقدس در 21 ژوئیه سال 2020 است. کلمات در پلاکاردی در زبان عبری به عنوان خوانده شده "بی رحمانه دولت اعتراض اجتماعی". (رویترز)

تظاهر کنندگان راهپیمایی از نتانیاهو اقامت رسمی به اسرائیل, مجلس, برگزاری, تا نشانه هایی است که خواندن جرم "وزیر" و تماس در پنج دوره لیگ برتر است. Reimposed coronavirus محدودیت پس از افزایش موارد جدید باعث شد که اسرائیلی ها خواستار بهتر کمک های دولت به خیابان های تقریبا روزانه تظاهرات.

Coronavirus Global Updates, 22 July: US records over 1,000 deaths; Thailand to extend emergency decree untill end of August مسافران با پوشیدن ماسک های صورت راه رفتن در پکن پایتخت فرودگاه بین المللی در پکن, چین, ژوئیه 22 سال 2020 است. (رویترز)

ملبورن ساکنان دستور به پوشیدن ماسک به عنوان عفونت های جدید افزایش

ساکنان استرالیا دومین شهر پرجمعیت ترین در ملبورن باید پوشیدن ماسک در هنگام خروج از خانه از چهارشنبه به کشور, گزارش یک رکورد در افزایش coronavirus موارد در حالی که نیو ساوت ولز در "هشدار", رویترز گزارش داد.

استرالیا ثبت 501 coronavirus موارد در 24 ساعت گذشته که بالاترین از همه گیری آغاز شد و در ماه مارس است. دو مرگ و میر بیشتر در زمان مرگ و میر به 128. ویکتوریا دولت برای اختصاص بسیاری از موارد جدید با 484. ویکتوریا گزارش شده بیش از 6,700 coronavirus موارد بیش از نیمی از کل استرالیا.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.

© IE آنلاین Media Services Pvt Ltdtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de