Coronavirus جهانی به روز رسانی 20 جولای: شیوع در شمال غرب چین گسترش می یابد; کره جنوبی در گزارش خود کمترین روزانه سنبله در 2 ماه

توسط: اکسپرس میز وب | دهلی نو | منتشر شده در تاریخ: جولای 20, 2020 12:03:33 pm اولین مرگ گزارش شده در

توسط NEWSATROPAT در 30 تیر 1399
توسط: اکسپرس میز وب | دهلی نو | منتشر شده در تاریخ: جولای 20, 2020 12:03:33 pm
اولین مرگ گزارش شده در 10 مارس در ووهان چین. (AP/علامت Schiefelbein)

Coronavirus جهانی به روز رسانی: بیش از هفتم ماه پس از اولین coronavirus مورد گزارش شده در ووهان بیش از 14.5 میلیون نفر در حال آزمایش مثبت در سطح جهان و 604,232 درگذشت, با توجه به یک همشهری چوب خط حساب کردن.

ایالات متحده همچنان به بالا نمودار با 37,73,260 موارد و بیش از 1,40,000 مرگ و میر. بسیاری از جنوب کمربند متحده گزارش شده است روزانه اوج تقریبا هر روز در حال حاضر با فلوریدا به تنهایی گزارش 12,000 موارد جدید در روز یکشنبه ،

با توجه به DW تجزيه و تحليل داده ها 98 کشور گزارش افزایش coronavirus موارد این هفته نسبت به هفته گذشته است. کشورهایی مانند کره جنوبی برای دیدن ادامه کاهش آن را به عنوان گزارش خود کمترین روزانه سنبله در 2 ماه.

اینجا بالای تحولات جهانی

استرالیا هشدار شیوع کروناویروس را هفته به اهلی

استرالیا اقدام افسر ارشد پزشکی Paul Kelly روز دوشنبه گفت که این کشور دومین شهر می تواند هفته به فروکش با وجود مستند و دستور به پوشیدن ماسک. به عنوان کشور پرانتز برای موج دوم عفونت ویکتوریا گزارش 275 عفونت های جدید حتی به عنوان مرکز آن ملبورن باقی می ماند در جزئی مستند.

اعضای نیروی دفاع استرالیا جمع آوری اطلاعات رفتار و متوسط چک در یک درایو در Covid-19 تست سایت در ملبورن در Jun 30. عکاس: کارلا Gottgens/ایسنا

"ما در طول زمان آموخته است که زمان بین معرفی یک اندازه گیری و دیدن اثر آن حداقل دو هفته و گاهی اوقات دیگر از آن" کلی گفت: Australian Broadcasting Corporation رادیو.

استرالیا ثبت کرده است در مورد 11,800 coronavirus موارد با مرگ و میر 123.

شیلی به تدریج بازگشایی پس از موارد کاهش

شیلی مقامات دولتی معرفی یک "گام به گام" طرح به تدریج آرامش coronavirus مستند و محدودیت در روز یکشنبه. این طرح اجرا خواهد شد در پنج مرحله اعم از "کل قرنطینه" به "پیشرفته باز" و اعمال خواهد شد بسته به شرایط اپیدمیولوژیک معیارهای ظرفیت سیستم بهداشت و درمان و توانایی ردیابی موارد, مقامات گفت.

coronavirus, coronavirus news, covid 19 news, corona news, covid 19 usa, covid 19 russia, russia coronavirus, usa coronavirus cases, spain coronavirus, coronavirus us, us coronavirus news, covid 19 tracker, italy coronavirus news یک کارگر حمل گل به تشییع جنازه رودریگو Herrera که درگذشت از COVID-19 عوارض در یک گورستان کاتولیک در سانتیاگو, شیلی, سه شنبه, ژوئن 30 سال 2020 است. (AP Photo/Esteban فلیکس)

"این پنج هفته از بهبود به ما اجازه می دهد برای شروع یک مرحله جدید امروز ... این طرح خواهد بود که گام به گام با احتیاط عاقلانه خواهد شد به تدریج انعطاف پذیری و گفت:" رئیس جمهور سباستین Pinera در اعلام.

ال سالوادور به تعویق انداختن مرحله دوم بازگشایی اقتصادی

El Salvador president rules out talks with criminal gangs رئیس جمهور السالوادور نایب Bukele. (ایسنا/خوزه کبزس/فایل عکس)

رئیس جمهور السالوادور نایب Bukele گفت که او را به تعویق فاز دوم بازگشایی اقتصاد کشور پس از ارزیابی ورودی از کارشناسان و السالوادور وزارت بهداشت.

با توجه به توییتر Bukele گفت: "پس از گوش دادن به نظرات کارشناسان و بالاتر از همه وزارت بهداشت ... من تصمیم به تعلیق فاز 2 اقتصادی بازگشایی."

دوم بازگشایی فاز قرار بود برای شروع از سه شنبه. ال سالوادور به ثبت رسیده و در مجموع 11,846 coronavirus موارد و 335 مرگ و میر.

کره جنوبی گزارش کمترین روزانه پرش از covid موارد در دو ماه

با 26 مورد جدید گزارش شده در دوشنبه کره جنوبی شاهد پایین ترین آن روزانه پرش در محلی COVID-19 انتقال در دو ماه مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت. از موارد جدید, 22 گزارش شده از مسافران بین المللی است.

coronavirus, coronavirus news, covid 19 news, corona news, covid 19 usa, covid 19 russia, russia coronavirus, usa coronavirus cases, spain coronavirus, coronavirus us, us coronavirus news, covid 19 tracker کره جنوبی افسران پلیس با پوشیدن ماسک صورت برای کمک به محافظت در برابر گسترش جدید coronavirus نگهبانی در مرکز شهر سئول, کره جنوبی در, سه شنبه, جولای 7, 2020. (AP Photo/Lee Jin-مرد)

معاون وزیر بهداشت کیم Ganglip گفت: محلی موارد زیر 10 برای اولین بار پس از آوریل 19. او در تشویق مردم برای جلوگیری از مکان های شلوغ و یا حتی ماندن در خانه در طول تعطیلات تابستان دوره است.

شیوع در شمال غرب چین گسترش می یابد به شهر دوم

شهر کاشغر (Bryan دنتون/نیویورک تایمز)

جدید کروناویروس شیوع گسترش یافته به دومین شهرستان در شمال غربی منطقه سین کیانگ. یکی از این 17 مورد جدید گزارش شده در روز دوشنبه در شهر باستانی کاشغر در حالی که بقیه در اورومچی. مقامات در اورومچی باید سعی در جلوگیری از گسترش بسته کردن جوامع و اعمال محدودیت های مسافرتی

در همین حال مقامات چینی گفت: 5,370 مردم دستگیر شده بود برای coronavirus مربوط به جنایات بین ماه های ژانویه و ژوئن.

فلوریدا گزارش بیش از 12 ، 000 مورد جدید

فلوریدا گزارش شده بیش از 12 ، 000 مورد جدید از coronavirus روز یکشنبه آن را به پنجمین روز متوالی که در آن روزانه سنبله بود و بیش از 10 ، 000 عفونت های جدید. این ویروس تاکنون بیش از 140,000 ما زندگی می کند پس از همه گیر آغاز شده و فلوریدا و کالیفرنیا و دیگر جنوب و کشورهای غربی در حال تجربه بالاترین رکورد تقریبا روزانه است.

اتحادیه اروپا هنوز در تلاش برای نتیجه گیری "covid-19 بازیابی طرح" مذاکرات

اتحادیه اروپا رهبران پس از سه روز مذاکرات بیش از یک طرح برای احیای بلوک اقتصاد ضربه coronavirus همه گیر هستند و در عین حال برای رسیدن به یک اجماع. رئیس چارلز میشل خواست آنها را به یکی از آخرین فشار بر "ماموریت غیر ممکن".

رئیس شورای اروپا چارلز میشل راست استقبال آنگلا مرکل صدراعظم آلمان در سمت چپ با یک آرنج دست انداز در طول یک جلسه میز گرد در نشست سران اتحادیه اروپا در بروکسل جمعه 17 جولای سال 2020 است. (استفانی Lecocq در استخر, عکس از طریق AP)

رهبران تا کنون موفق به توافق در مورد چگونه به حک کردن یک گسترده بازیابی صندوق طراحی شده برای کمک به حمل و نقل اروپا را از آن خود عمیق ترین رکود اقتصادی پس از جنگ جهانی دوم ،

این اجلاس در ابتدا برنامه ریزی شده به گذشته فقط دو روز اما تمدید شد به دلیل عدم توافق بر سر €1.85 تریلیون پست-coronavirus طرح بازیابی.

نیوزیلند اقتصاد انجام بهتر از انتظار می رود FM

نیوزیلند وزیر دارایی اعطای رابرتسون. رویترز/شارلوت سبز

نیوزیلند وزیر دارایی اعطای رابرتسون دوشنبه گفت: اقتصاد در حال حاضر انجام بهتر از پیش بینی با توجه به این کشور اوایل اقتصادی و بهداشت در پاسخ به COVID-19 بیماری همه گیر. "اقتصاد در حال انجام است بهتر از حد انتظار است و بیش از هر نقطه دیگری در جهان" رابرتسون گفت: در یک کنفرانس خبری.

او اطلاع داد که NZ$14 میلیارد دلار ($9.16 میلیارد دلار) از یک COVID پاسخ و بازیابی صندوق که اعلام شد در بودجه سالانه در اوایل این سال در حال حاضر خواهد شد را کنار بگذارند در این رویداد کشور تجارب موج دوم از عفونت.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن