Coronavirus جهانی, به روز رسانی, 06 تیر: برزیل موارد عبور از 1.6 میلیون; بیش از 6000 عفونت های جدید در روسیه

توسط: اکسپرس وب میز | به روز شده: ژوئیه 6 2020 6:43:12 pm

Coronavirus Global Updates, 06 July: Australia to close state borders; Brazil cases surpass 1.6 million یک کارگر بهداشت در تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) مذاکرات به ساکن در حالی که انجام آزمایشات برای بیماری کروناویروس (COVID-19) در محله ال تجر در لاپاز بولیوی 5 جولای سال 2020 است. (ایسنا/فایل)

Coronavirus جهانی به روز رسانی: بیش از 11.35 میلیون نفر آلوده شده اند توسط این رمان coronavirus در سراسر جهان و تقریبا 530,858 فوت کرده اند با توجه به همشهری چوب خط حساب کردن.

هند پیشی گرفت و روسیه یکشنبه شب برای تبدیل شدن به کشور با سومین caseload از رمان coronavirus عفونت در جهان است. تنها ایالات متحده و برزیل در حال حاضر عفونت بیشتر از هند است.

آلمان coronavirus موارد افزایش 219

Coronavirus Global Updates, 06 July: Australia to close state borders; Brazil cases surpass 1.6 million یک کارگر می پوشد یک ماسک محافظ در فولکس واگن خط مونتاژ پس از VW ری استارت اروپا بزرگترین کارخانه اتومبیل پس از coronavirus shutdown در ولفسبورگ آلمان, مارس 27 سال 2020 است. (ایسنا/فایل)

آلمان coronavirus موارد افزایش 219 روز دوشنبه در نظر گرفتن این کشور در مجموع شمارش به 196,554 داده ها از موسسه کخ رابرت (RKI) برای بیماری های عفونی نشان داد.

کل مرگ و میر افزایش 4 برای رسیدن به 9,016.

روسیه گزارش بیش از 6000 جدید کروناویروس موارد

روسیه coronavirus شمارش رز به 687,862 پس از 6,611 موارد جدید کشف شد در 24 ساعت گذشته, رویترز گزارش داد, مقامات گفت: 135 نفر فوت کرده و یک شبه هل دادن این کشور تلفات به 10,296.

چین گزارش 3 مورد جدید

چین روز دوشنبه گزارش سه مورد جدید از Covid-19 سه از خارج از کشور و انتقال محلی در پکن آسوشیتد پرس به نقل از سلامت ملی کمیسیون عنوان کرد و گفت.

به عنوان بسیاری از 106 نفر در انزوا به عنوان موارد مشکوک و یا برای آزمایش مثبت برای این ویروس بدون نشان دادن علائم. چین تا به حال بیش از 83,557 موارد coronavirus و 4,634 مرگ و میر تا کنون.

بیش از 24 ، 000 مورد جدید در هند

هند گزارش داد نزدیک به 24,248 موارد جدید Covid-19 در 24 ساعت گذشته سبقت روسیه به عنوان سوم بدترین آمار کشور توسط coronavirus بیماری همه گیر. برای چهار روز گذشته هند شده است با اضافه کردن بیش از 20 ، 000 مورد در هر روز است. تعداد کل موارد در کشور در حال حاضر ایستاده در 697,413 با 19,693 مرگ و میر.

استرالیا به ویکتوریا-New South Wales مرز

Coronavirus Global Updates, 06 July: Australia to close state borders; Brazil cases surpass 1.6 million مردم در مواد خطرناک لباس دیده می شود در خارج از مسکن برج در امتداد دور مسابقه جاده بود که در زیر قرار داده شده مستند به دلیل بیماری کروناویروس (COVID-19) شیوع در ملبورن استرالیا ژوئیه 6 سال 2020 است. (رویترز)

استرالیا افسران در حال بسته شدن مرز بین ویکتوریا و نیو ساوت ولز از روز سه شنبه برای مدت نامعلوم در تلاش برای جلوگیری از شیوع کروناویروس در ملبورن, رویترز گزارش داد.

این تصمیم اعلام کرد روز دوشنبه نخستین بار مرز بین استرالیا دو پرجمعیت ترین کشورهای دارای بسته شده در 100 سال است. جنبش بین دو کشور شد آخرین بسته در طول اسپانیایی آنفولانزای همه گیر در سال 1919.

ویکتوریا ثبت 127 موارد Covid-19 یک شبه یکی از بزرگترین روز سنبله پس از همه گیر آغاز شد. یک مرگ نیز گزارش شده برای اولین بار در بیش از دو هفته مصرف این کشور در مجموع شمارش به 105.

استرالیا گزارش کرده است در اطراف 8,500 موارد coronavirus تا کنون.

برزیل و موارد عبور از 1.6 میلیون

Coronavirus Global Updates, 06 July: Australia to close state borders; New York enters Phase 3 of reopening کشیش با پوشیدن ماسک محافظ صبر کنید برای شرکت در یک توده پس از بازگشایی کلیساها در میان بیماری کروناویروس (COVID-19) شیوع در سائو سباستیو کلیسای جامع در ریو دو ژانیرو برزیل در 4 ژوئیه سال 2020 است. (ایسنا/فایل)

برزیل ثبت 26,051 موارد coronavirus در 24 ساعت گذشته وزارت بهداشت گفت: رویترز گزارش داد.

کشور گزارش شده بیش از 1.6 میلیون مورد از این بیماری همه گیر آغاز شد و نزدیک به 64,867 مرگ و میر.

نیویورک وارد فاز 3 از بازگشایی

Coronavirus Global Updates, 06 July: Australia to close state borders; Brazil cases surpass 1.6 million یک زن با پوشیدن ماسک محافظ نوشیدنی یک فنجان قهوه به عنوان او نشسته در خارج از منزل جدول در میدان تایمز در شهر نیویورک, نیویورک, ایالات متحده, 5 جولای سال 2020 است. (رویترز)

نیویورک وارد فاز 3 از بازگشایی اقتصاد در روز دوشنبه با تو سرو و دیگر مراقبت های شخصی کسب و کار مجاز بودن به از سرگیری عملیات آسوشیتد پرس گزارش داد. فروشگاه های خرده فروشی و دفاتر شده اند مجاز به بازگشایی تا کنون.

مقامات در شهر نیویورک در هفته گذشته تصمیم به نگه داشتن در اجازه می دهد داخل سالن ناهار خوری به طور نامحدود از نگرانی ها در مورد افزایش موارد جدید. اما فضای باز ناهار خوری در اثر است.

فرماندار اندرو کومو گفت: حدود 530 جدید Covid-19 موارد و هشت مرگ و میر گزارش شده در روز شنبه.

بیش از 2,00,000 مردم باید آزمایش مثبت برای coronavirus در فلوریدا به آسوشیتد پرس به نقل از مقامات بهداشت عنوان کرد و گفت. بیش از 10 ، 000 مورد جدید گزارش شده در روز یکشنبه در حالی که بیش از 3,700 مردم فوت کرده اند با توجه به این بیماری است.

فلوریدا تعداد مرگ نهمین در کشور به طور کلی و 27th, بالاترین سرانه در 17.4 مرگ و میر در هر 100 ، 000 نفر است.

غذا و دارو کمیسر کاهش یافته است تا رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا می کنند که 99 درصد از coronavirus موارد “بی ضرر”. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او را در چهارم جولای سخنان که ایالات متحده شد تست بیش از حد و به دروغ ادعا که “با انجام این کار, ما نمایش موارد 99 درصد آن کاملا بی ضرر است.”

می سی سی پی, مجلس Philio کان گفت که او دارای آزمایش مثبت برای coronavirus از آسوشیتد پرس گزارش داد. مقامات بهداشتی دولت گزارش بیش از 200 عفونت های جدید و پنج مرگ و میر ناشی از این بیماری است. می سی سی پی است ثبت بیش از 30,900 موارد تا کنون.

در کالیفرنیا مقامات دولتی خواست اجتماعی فاصله میان سنبله در coronavirus عفونت و hospitalisations از آسوشیتد پرس گزارش داد.

بسیاری از جوامع لغو جولای 4 آتش بازی نشان می دهد و دیگر جشن سالانه برای حفظ جمعیت در خلیج. کالیفرنیا گزارش 6,500 موارد جدید Covid-19 روز شنبه.

موارد جدید رو به کاهش در ایتالیا

تعداد روز به روز تایید موارد Covid-19 غوطه ور در ایتالیا پس از پنج روز مستقیم از افزایش آسوشیتد پرس گزارش داد.

همانطور که در وزارت بهداشت آمار و ارقام 192 مورد تایید شدند در 24 ساعت گذشته نسبت به 235 در روز شنبه.

اکثر ایتالیا را در 20 منطقه گزارش یک تعداد انگشت شماری از موارد جدید در روز یکشنبه. این کشور نزدیک به 241,611 موارد coronavirus با حدود 34,861 مرگ و میر.

فیلیپین سوابق سنبله در coronavirus موارد

Coronavirus Global Updates, 06 July: Australia to close state borders; Brazil cases surpass 1.6 million یک مسافر با پوشیدن یک ماسک تخته jeepney در حالی که یکی دیگر از اسپری های ضد عفونی کننده در صندلی خود در Quezon City Metro Manila فیلیپین 3 جولای سال 2020 است. (ایسنا/فایل)

فیلیپین گزارش خود بزرگترین سنبله در coronavirus موارد در روز های اخیر به عنوان دولت برطرف قرنطینه محدودیت برای احیای اقتصاد آسوشیتد پرس گزارش داد.

وزارت بهداشت ثبت شده و در مجموع 2,434 موارد در روز های اخیر که اکثر آنها در مانیل بالا بردن تعداد موارد تایید شده به بیش از 44,250 از جمله 1,97 مرگ و میر.

رئیس جمهور رودریگو Duterte کاسته مستند در شهر مانیل یک ویروس کانون در ژوئن 1 به منظور احیای اقتصاد در آستانه رکود است. اما مرکزی شهرستان سبو بود دوباره قرار داده شده در زیر سخت مستند در اواسط ماه ژوئن به دلیل افزایش عفونت.

یونان ممنوعیت مسافران از صربستان

Coronavirus Global Updates, 06 July: Australia to close state borders; Brazil cases surpass 1.6 million مسافران از آلمان وارد رودز فرودگاه بین المللی پس از لغو محدودیت های مسافرتی زیر coronavirus بیماری (COVID-19) شیوع در جزیره رودس, یونان 1 ژوئیه سال 2020 است. (ایسنا/فایل)

یونان را ممنوع کرده است صربی مسافران به عنوان یک نتیجه از یک سنبله در مواردی وجود دارد یک سخنگوی دولت روز یکشنبه گفت.

نه مورد جدید گزارش شده در 24 ساعت گذشته که هفت نفر از گردشگران آزمایش پس از ورود. این کشور گزارش کرده است 3,519 موارد و 192 مرگ و میر.

مونا لیزا در کار بازدید کنندگان محدود به عنوان موزه لوور بازگشایی

مونا لیزا است که در کسب و کار. پاریس, موزه لوور, که در خانه های جهان معروف ترین پرتره بازگشایی دوشنبه پس از چهار ماه coronavirus مستند. ماسک های صورت هستند که باید و تعداد بازدید کننده محدود خواهد شد با رزرو مورد نیاز است.

حدود 70 درصد از غول موزه – 45.000 متر مربع (484,000 فوت مربع) از فضا و یا معادل 230 زمین تنیس – مسکن 30,000 موزه لوور گسترده ای از آثار است دوباره در دسترس بازدید کنندگان گرسنگی هنر در مستند. بخش عمده ای از بازدید کنندگان به آنچه که در جهان بود, ترین-بازدید از موزه قبل از همه گیر مورد استفاده از خارج از کشور رهبری مسافران از ایالات متحده است.

آمریکایی ها هنوز محروم از اتحادیه اروپا است که به تدریج بازگشایی مرزهای خود. موزه لوور است و به امید بازگشایی جذب خواهد کرد و بازدید کنندگان از نزدیک به صفحه اصلی از جمله منطقه پاریس است نیروبخش برای شیرجه رفتن در اعداد است. مارتینز گفت: موزه انتظار داشتم که فقط از 7 ، 000 بازدید کننده در روز بازگشایی. قبل از همه گیر به عنوان بسیاری از 50 ، 000 نفر در هر روز تور لوور در شلوغ ترین ماه های تابستان.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de