شهروندان نگران به درخواست شهرستان برای برگزاری صاحبخانه پاسخگو پس از آنچه پلیس در حال تماس با یک جنایت نفرت

پلیس اعزام به محل اقامت که در آن آنها صحبت کرد و با تماس گیرنده و مستاجران. اتهامات فشرده شد چرا که پلیس نیست

توسط NEWSATROPAT در 14 اردیبهشت 1399

پلیس اعزام به محل اقامت که در آن آنها صحبت کرد و با تماس گیرنده و مستاجران. اتهامات فشرده شد چرا که پلیس نیست شاهد این حادثه و تماس گیرنده نمی خواست به اتهامات مطبوعات با توجه به گزارش پلیس. به جای تماس گیرنده خواسته پلیس به صحبت با سه مرد پلیس شناسایی و دو نفر از آنها در حال UND دانش آموزان در مورد عواقب ناشی از اعمال خود به خصوص در مرکز شهر و محله پر از مردم از انواع نژادها و پس زمینه.

سرهنگ دریک Zimmel از چنگال پلیس گفت که پلیس تا به حال یک "مولد" گفتگو با مستاجران. این تحقیقات در نظر گرفته شده است غیر فعال اما با توجه به ماهیت این حادثه پلیس در تماس هستند و آن را یک جنایت نفرت و مستاجران' صاحبخانه نمی خواهد خود را تجدید اجاره Zimmel گفت. یک UND سخنگو گفت: این دانشگاه انجام خواهد شد و رسیدگی به این حادثه برای دانش آموز در آوریم.

اما نگران اعضای جامعه می گویند این اولین بار نیست که ساکنین محل اقامت شده اند یک مزاحم و آنها خواستار در شهرستان برای برگزاری صاحبخانه بیشتر پاسخگو برای تکرار جرم از مستاجران خود را. چنگال بزرگ ساکن Maura فرگوسن ارسال شده یک تماس به عمل در Facebook, گروه دوشنبه, تشویق اعضا برای رسیدن به چنگال بزرگ شورای شهر با نگرانی های خود را در مورد این حادثه و محل اقامت.

"برای دیدن این اتفاق می افتد به آنها را تا گستاخانه از خواب بیدار شده تا خیلی زود با مردم فریاد "سفید قدرت' از بام خانه بود فقط واقعا دراماتیک حادثه که فکر نمی کنم به آن تعلق دارد در جامعه ما" فرگوسن گفت. "من در پاسخ به یک نگرانی عضو جامعه به دلیل آن را یک مشکل و وقت آن است برای شهر ما به انجام کاری درباره آن."

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

همسایگان و اقامه انواع جرائم در اموال از طول سال از جمله یک سگ سمت چپ زنجیر در حیاط در طول زمستان و گوشت از چپ به پوسیدگی در حیاط پس از یک سفر شکار. اقامت نیز باعث به هم بزنید در رسانه های اجتماعی در پاییز گذشته هنگامی که یک "دانشجوی سال اول پدر و رها کردن" نشانه قرار داده شد تا در حیاط در شروع UND سال تحصیلی. توسط بازرسی شکایت رسمی شهر ساخته بهداشت و بازرسی ادارات هرالد قادر به تایید چندین گزارش از بلند و ژولیده چمن و نادرست ذخیره شده در وسایل نقلیه رفتن به 2015.

Grand Forks ساختمان و منطقه بندی مدیر Bev Collings گفت: در زیر شهر فعلی سیستم در هر زمان و در یک گزارش پلیس ظ علیه مستاجران از یک چنگال بزرگ اجاره ملک آن شمارش به عنوان یک اعتصاب در برابر صاحبخانه. اگر یک ملک سه حمله در یک دوره دو ساله صاحبخانه دیگر نمی تواند اجاره اموال.

یکشنبه صبح روز حادثه اعتصاب No. 1 برای صاحبخانه Umamaheswara Muddireddy, Collings گفت. Muddireddy نمی تواند از نظر بعد از ظهر جمعه.

چون 2629 ششم Ave. N. یک واحد اجاره آن مشخص نیست که آیا این همیشه همان مستاجران که درگیر در حوادث در مجلس گفت: آنجلا Harrison-Urlacher یکی دیگر از چنگال بزرگ ساکن که کمک کرده است تا برای هماهنگ کردن گروه پاسخ همراه با فرگوسن. او گفت: در این ویژه اقامت فرهنگ از خانه است که بیشتر از یک مشکل از مستاجران است.

"ما دیده ایم مستاجران حرکت در داخل و خارج از این خانه" هریسون-Urlacher گفت. "خانه خود را به عنوان یک حزب خانه آنها توجیه اقدامات خود را با تماس با آنها سنت است."

فرگوسن گفت که به خصوص در شرایط که در آن اقامت خاص شناخته شده است به یک فرهنگ نقض شهر و صاحبخانه می توانید انجام دهید بهتر است برای به اجرا درآوردن شهرستان قوانین و مقررات.

روز بعد از فرگوسن posted on Facebook, درخواست مردم برای رسیدن به شورای شهر این موضوع در دستور کار قرار داده برای شورای جمعه نشست. فرگوسن گفت: او هنوز مطمئن شوید که چگونه بسیاری از مردم شده اند در تماس با اعضای شورای شهر پیش از جلسه خود را, اما از بعد از ظهر جمعه فرگوسن فراخوانی برای اقدام در Facebook دریافت کرده بود 24 واکنش های 13 و 14 نظر, از جمله دو نظر است که گفت: آنها تماس گرفته بودند شهر.

فرگوسن گفت: در نهایت هدف این دو قسم است.

"وجود دارد بسیاری از مسائل که به طور مداوم اتفاق می افتد در این خانه و آن را به نظر نمی رسد مانند صاحبخانه بسیار پاسخگو به تغییر آنها بلافاصله که یکی از چیزهایی که ما می خواهم برای دیدن اتفاق می افتد," او گفت:. "نکته دوم که من واقعا دوست دارم برای دیدن اتفاق می افتد این است که برای این شهرستان به یک راه ساده تر برای مستاجران به گزارش زمانی که آنها با داشتن شرایطی مانند این با صاحبخانه است که در حال حل و فصل شود. در حال حاضر آن را بسیار روشن نیست چه کسی گزارش می دهند که."

عضو شورای کتی Dachtler خطاب این موضوع را روز شنبه در یک پست در Facebook صفحه کتی Dachtler برای بخش 2.

"در حالی که من قادر به اظهار نظر در جزئیات در این زمان که ما در حال بررسی و پیگیری من نمی خواهم ما را به بند 2 ساکنان آگاه باشید که این شهرستان در حال تلاش برای رسیدگی به حادثه رخ داده است که هفته گذشته در یک خانه اجاره در دانشگاه پارک محله" پست بخوانید. "را به عنوان نماینده خود من به این مسائل به طور جدی و بر این باورند که همه ما حق دارن زندگی می کنند در خانه های اجاره ای و یا متعلق به با عزت و احترام است."

روز دوشنبه جلسه شورای شهر خواهد بود livestreamed در Facebook از طریق شهرستان از چنگال بزرگ - دولت صفحه در 5:30 p. m. زمانی که همه شهروند دریافت نظرات قبل از ظهر روز جمعه خواهد بود به عنوان خوانده شده به شورا.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de