ستون: یک آخر هفته تابستان سراغ می تواند منجر به آرامش و اعتماد به نفس سقوط تعظیم فصل

من هرگز فکر نمی کردم که ممکن است چند سال پیش اما من تابستان سراغ استراتژی را تغییر بسیار کمی در سال های اخیر است. سال پیش من معتاد به بررسی دوربین های دیجیتال و غواصی به ملافه مناطق اغلب در ماه های ژوئن و ژوئیه. این احساس من تا به حال هرگز زمان کافی برای انجام همه چیز من می خواستم به انجام در جنگل.

امروز من اجرای حدود پنج بازی دوربین بین ایالت مینه سوتا و داکوتای شمالی است که من چک یک بار قبل از تعظیم باز کن و سپس کلید shift بیش از مناطق من می خواهم برای به دست آوردن اطلاعات برای فصل آینده.

این تغییر در استراتژی متولد شد از این واقعیت است که من نمی خواهم به صرف یک تن از پول ستون تا مقدار زیادی از دوربین های, اما همچنین از ضرورت است.

من می توانید تصاویر از دیگران خوب است اما من تو را دیدم هرگز آنها را در تعظیم ایستاده است. من اصلا استفاده از تلفن دوربین, بنابراین رفتن به چوب هر دو هفته انجام شد من خوب آمده سپتامبر. شاید من بیش از تجزیه و تحلیل همه چیز اما قطعات شکار میکنم همه به اشتراک گذاشته خواص و من را تبدیل به یک مؤمن در محدود کردن فشار حتی در تابستان.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

دقیق سراغ پای عمدتا در اواخر زمستان و اوایل بهار و تجزیه و تحلیل آنچه من در این موضع به درک چگونه گوزن استفاده از زمین تبدیل شده است تمرکز من.

من را دیده اند من باک برخوردهای افزایش زیادی در سه فصل اخیر حتی به من تکیه دوربین بسیار کمتر است. من واقعا معتقدم دسترسی بهتر به ایستد و در فصل کمتر-است-بیشتر رویکرد در تابستان نقشی در آن است.

این آخر هفته گذشته در داکوتای شمالی است یک مثال خوب از من سراغ استراتژی در حال حاضر به عنوان دوستان من تایلر شکاف اسکندریه و من سوار نگاهی به خواص ما اجازه ،

این همه رودخانه و پایین خواص در مزرعه کشور است. در داکوتای شمالی که اغلب به معنی نسبتا نوار باریک از چوب بین رودخانه و محصول زمینه. در هر نقطه تاج درخت باز می شود تا اجازه دهید نور خورشید در همراه بانک ایجاد ضخامت پوشش گیاهی است که بزرگ ملافه.

تایلر و من با ارتقا Hooyman اره با برنامه ریزی برای آماده سازی به عنوان بسیاری از درختان به عنوان ما می تواند برای ما شکار زین پس ما آماده برای هر باد.

تمام لکه های ما آماده شده تا به حال به احساس می کنم مثل درخت کامل از لحاظ موقعیت برای شوت فرصت است. تنها شکار را به ما بگویید با 100% یقین اگر ما راست بود اما کف رودخانه هستند بسیار سرگرم کننده برای شکار به دلیل ظریف زمین ویژگی های است که دیکته جنبش اغلب در بر داشت. به جای راه اندازی در هر نقطه در امتداد یک مورد ضرب و شتم پایین دنباله ما به دنبال نقطه در یک نقطه.

ما از غروب تا پس از پیدا کردن یک ضعف دنباله ما پیش بینی دلار با استفاده از به downwind از گسترده تر کشش از چوب که در آن مسیرهای پیاده روی گرد هم می آیند. این را ما در یک درخت سمت راست در برابر رودخانه است که تضعیف دلار از ابتلا به ما باد در حالی که آنها با استفاده از آن کمتر استفاده می شود دنباله به استفاده از بینی خود را به اسکن کل منطقه می کند.

Eric Morken prepares a trees on June 27 in North Dakota for this fall's deer season. A weekend's worth of summer scouting and preparing stand or saddle locations for multiple winds can make for a much more confident approach come fall with the ability to sneak into a tree almost undetected when the time is right. (Photo by Tyler Notch)

اریک Morken آماده درختان در ژوئن 27 در داکوتای شمالی برای این سقوط گوزن فصل است. یک آخر هفته را به ارزش از تابستان سراغ و آماده ایستاده یا زین مکان برای چندین بادها می توانید برای یک مقدار اعتماد به نفس بیشتری رویکرد سقوط می آیند با توانایی به دزدکی حرکت کردن یک درخت تقریبا غیر قابل تشخیص هنگامی که زمان مناسب است. (عکس توسط تایلر درجه یک)

بسیاری از درختان ما آماده در آمد ظریف خرج کردن امتیاز. آنها نه کلاسیک تنگناها است که نشان می دهد بر روی یک نقشه هوایی. در عوض آنها دیکته حوادث آب و هوایی و آنها می توانند تغییر از سال به سال. است که چرا مهم است به راه رفتن روی زمین هر تابستان قبل از فصل است.

وجود دارد تقریبا همیشه اندکی تغییرات توپوگرافی در نوار باریک از رودخانه پایین بود. مرده چوب آورده سیل جمع آوری و به مناطق کم. که deadfall یا آب سمت چپ ایستاده در پاییز در سال ایجاد شگفت انگیز قیف در مکان های راست.

بزرگ باران حوادث در سال های اخیر باعث شده بسیاری از فرسایش. رودخانه تغییر و آزمونهای تشخیصی فرم. ما در بر داشت فرسوده-پایین نهر عبور کردن رودخانه های اصلی این آخر هفته گذشته بود که تقریبا به عنوان قابل توجه زمانی که من برای اولین بار شکار اموال دو سال پیش.

سطح آب بالا ایجاد کرده اند بسیار تندتر بانک که زهکشی خروج گوزن با یک نقطه به سفر. وجود دارد مانند مناطق که در آن شما پیدا کردن آنها را با گرفتن چکمه بر روی زمین و پس از آن کسانی هستند که به انجام پرش به صفحه بر روی یک نقشه.

تایلر و من اجازه در یک مزرعه در روز شنبه بعد از ظهر وجود دارد یک نقطه خاص در من می خواستم به اتمام است. باریک لبه های این ملک بسیار تیز هستند به صورت عمودی است که آن را تقریبا غیر ممکن است برای گوزن به سفر در بسیاری از نقاط.

Topo خطوط در OnX شکار نقشه نشان شد یک منطقه که در آن وجود دارد فقط به اندازه کافی از یک تخت قفسه در حال اجرا چند صد متری. و آن را حتی بهتر وجود دارد باقلا زمینه بالا احاطه شده توسط یک کشش طولانی از ضخامت ملافه را پوشش میدهد.

ما رو که تملق گفتن خط الراس وجود دارد و دو پا گسترده ای مسیر فرسوده به گل برش از طریق ضایعات بالا و پوشش گیاهی است. ما در بر داشت که در آن یکی دیگر از ظریف دنباله با هم ادغام شدند که اصلی مسیر و صرف چند دقیقه آماده سازی دو درخت برای زین پس ما باید با هر باد پوشانده شده است.

در یکی از تعطیلات آخر هفته تایلر و من قادر به تهیه حدود 15 درختان که ما در مورد هیجان زده.

آن را سخت برای پیدا کردن این نوع لکه و این به آن معنا نیست داشتن به نبرد 90-درجه حرارت و اشکالات هر هفته.

متعهد به یک تعطیلات آخر هفته در تابستان به دنبال آنها. اگر شما وارد این فصل پاییز آرام و با اعتماد به نفس دانستن اینکه شما می توانید لغزش را به یک درخت با کمی اختلال هنگامی که زمان مناسب است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>