ستون: ورزشکاران باید هر حق سوال و اقدامات ایمنی در بیماری همه گیر

اما ما در زمان مقامات بهداشتی' coronavirus هشدارهای جدی خود را به عنوان هشدار در مورد خوردن بیش از حد گوشت قرم

توسط NEWSATROPAT در 1 مرداد 1399

اما ما در زمان مقامات بهداشتی' coronavirus هشدارهای جدی خود را به عنوان هشدار در مورد خوردن بیش از حد گوشت قرمز, دسته خود اعلام کرد قانون اساسی دانشمندان تصمیم گرفت که با پوشیدن ماسک در Costco نقض خود به آزادی های مدنی و دولت فدرال تلقی رسانه های اجتماعی اعتدال بزرگتر تهدید برای امنیت و ثبات ایالات متحده از یک بسیار مسری و کشنده است.virus.

بنابراین به جای صاف و بازگشت به حالت عادی در جهان ورزش به عنوان ماه اوت با رشد نزدیک آشنا صحنه بازی خود را در روز یکشنبه و این بار در لیگ ملی فوتبال با ورزش بزرگترین ستاره.

کرک عموزاده, Drew Brees, <url>, Adams, J. J. وات و دیگران را به توییتر به سوال NFL سلامت و اقدامات ایمنی به عنوان اردوگاه های آموزشی باز در طول لیگ این هفته, حتی در حالی که موارد جدید و جدید و میر ناشی از COVID-19 ادامه به افزایش روزانه در سراسر ایالات متحده

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

و مانند ورزشکاران قبل از آنها را در لیگ ملی هاکی, National Basketball Association و لیگ اصلی بیس بال که بازیکنان NFL که جرأت صحبت کردن بودند raked بیش از زغال سنگ برای انجام این کار با یک عنوان گروهی از طرفداران ورزش و صاحب نظران قطع از واقعیت است.

"چگونه جرات این خراب ورزشکاران حرفه ای قرار داده و سلامت و ایمنی خود و خانواده خود را جلوتر از "این بازی است." خودخواه چگونه از آنها؟'

چگونه خودخواه از شما.

ورزشکاران — بدون توجه به سطح هر حق سوال از ایمنی خود را, ورزش, که آیا آنها در حال برخورد با تکان مغزی یا بیماری های عفونی و اینکه آیا آنها در حال پرداخت به بازی یا نه.

برای برخی از ورزشکاران تصمیم به بازی و یا در طول یک بیماری همه گیر خواهد شد یک کسب و کار تصمیم گیری به عنوان COVID-19 نشان داده است به علت دراز مدت اثرات بهداشتی برای هر دو تنفسی و عضلانی سیستم. است که خطر ابتلا به ارزش مصرف به بازی در یک فصل است که به خوبی می تواند انجام یک ستاره اگر آن را حتی شروع می شود و یا پس از اتمام?

برای بسیاری دیگر از ورزشکاران و مربیان و کارکنان این خانواده تصمیم. را پخش و یا مصرف بخشی قرار دادن اعضای خانواده در خطر است ؟ این چیزی است که در راسل ویلسون ذهن در لحظه — نه Seattle Seahawks' فصل-درب بازکن برابر آتلانتا فالکونز — به عنوان او و همسرش در انتظار ورود فرزند دوم خود را با هم. و به حق ،

من درک می کنم میلیون ها نفر از کارگران ضروری در سراسر این کشور شده اند قرار دادن خود و خانواده خود را در راه آسیب است در حال حاضر برای ماه و به صورت بسیار کوچکتر چک. و حتی اگر آنها به اندازه کافی خوش شانس به اتحادیه مانند ما در اخبار تریبون آنها اصلا خوب بکار بردن قدرت و اهرم است که اتحادیه های کارگری از ورزشکاران حرفه ای انجام دهید.

این بدان معنا نیست که ورزشکاران باید دراز کشیدن و قرار دادن آنها زندگی و یا زندگی خانواده خود را در خط. آنها نباید شرمنده به فدا کردن زندگی حرفه ای خود را فقط به خاطر شما فرار از چیزهایی که به سازمان دیده بان در Netflix بکشد. علاوه بر این که شما سعی دیزنی به علاوه?

این ممکن است برای برخی از به عنوان خوانده شده — و برای یک ورزش نویسنده حتی نوع — اما ورزش ضروری نیست. درمان خستگی ضروری است اما در نهایت گرفتن کنترل COVID-19 است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de