کلرادو افسران پلیس پس از اخراج عکس, تمسخر مرگ از سطح

توسط: رویترز | دنور | منتشر شده در تاریخ 4 ژوئیه سال 2020 10:46:33 am

Elijah McClain, Elijah McClain death, Elijah McClain protests, colorado officers fired, indian express این عکس منتشر شده توسط شفق قطبی اداره پلیس در کلرادو نشان می دهد افسران اریکا ماررو از سمت چپ Jaron جونز و کایل Dittrich. (شفق قطبی اداره پلیس از طریق AP)

سه کلرادو افسران پلیس اخراج شدند و یک چهارم استعفا داد و پس از آنها به عکس های آنها در زمان خود را دوباره تصویب یک سبد افسران استفاده می شود برای به زانو در آوردن یک مرد سیاه پوست که بعد فوت کرد, مقامات گفت. ونسا ویلسون موقت رییس پلیس دنور در حومه شفق به نام افسران اقدامات اطراف مرگ الیاس McClain بود که غیر مسلح, “سزاوار سرزنش است.”

“من منزجر به هسته” ویلسون گفت: در یک کنفرانس خبری اعلام اخراج.افسران بودند که فسخ شد به نام Jason Rosenblatt, Erica ماررو و کایل Dittrich. چهارم افسر Jaron جونز, استعفا داد و در روز سه شنبه.

یک عکس به تصویر می کشد Dittrich و جونز بازآفرینی یک کاروتید گردن نگه دارید در حالی که پوزخند ماررو ایستاده در این نزدیکی هست. این تصاویر که در روز جمعه منتشر شده توسط مقامات گرفته شد در نزدیکی محل که در آن کشنده مبارزه صورت گرفت.

Rosenblatt بود که در میان افسران که رام McClain کار اخراج شد برای جواب “سلام” پس از دریافت عکس ویلسون گفت:.

این McClain وکیل خانواده, Mari نیومن گفت که پلیس نه تنها به کشته شدن یک مرد بی گناه اما احساس قدرت را “مسخره” از این حادثه توسط re-تصویب آن است.

McClain, 23, راه رفتن در امتداد یک خیابان در شفق قطبی در ماه اوت سال 2019 زمانی که او نزدیک شد توسط سه افسر پلیس در گزارش از اقدام مشکوکی اگر چه او هیچ گناهی نداشته جنایات. در طول رویارویی McClain گفت که او نمی تواند نفس بکشد با توجه به ضبط صوتی منتشر شده توسط پلیس.

افسران رام McClain با کاروتید سبد و امدادگران بعد از تزریق او را با آرام بخش همراه است. سپس او رفت و به ایست قلبی و گرفته شد حمایت از زندگی روز بعد.

یک دادستان محلی کاهش یافته است به پرونده اتهامات علیه ماموران و امدادگران با استناد به یک کالبد شکافی که ذکر شده علت مرگ به عنوان نامشخص.

کلرادو فرماندار Jared پلیس منصوب کرده است یک دادستان ویژه برای بررسی این مورد و این هفته اف بی آی و وزارت دادگستری ایالات متحده گفت که آنها در حال بررسی این که آیا McClain حقوق مدنی نقض شده است.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>