سیا واحد است که صنایع دستی هک ابزارهای, نمی, محافظت از خود

توسط: AP | واشنگتن | منتشر شده در تاریخ: 17 ژوئن 2020 4:20:21 pm

سناتور ایالات متحده Ron Wyden (D-OR) در حال سخنرانی در کمیته مالی سنا شنوایی در نقش بیمه بیکاری در طول بیماری کروناویروس (COVID-19) بیماری همه گیر در کاپیتول هیل در واشنگتن, ایالات متحده, ژوئن 9 سال 2020 است. رویترز/لی میلیس/استخر

تخصصی سیا واحد توسعه یافته است که پیچیده هک ابزار و تسلیحات سایبری انجام نمی به اندازه کافی برای محافظت از خود عملیات و آماده نیست به اندازه کافی پاسخ هنگامی که اسرار به سرقت رفته بودند با توجه به یک گزارش داخلی آماده شده پس از بدترین دست دادن داده ها در سازمان اطلاعات ،

“این کاستی بود سمبل یک فرهنگ است که تکامل در طول سال است که بیش از حد اغلب اولویت خلاقیت و همکاری در هزینه های امنیتی بر اساس این گزارش که پرسش در مورد امنیت سایبر شیوه های درون ما, سازمان های اطلاعاتی.

سناتور. Ron Wyden D-سنگ., یک عضو ارشد کمیته اطلاعات مجلس سنا به دست آمده redacted گزارش از وزارت دادگستری معرفی شد پس از آن به عنوان مدرک در دادگاه مورد این سال مربوط به سرقت رفته سیا هک ابزار.

او از آن منتشر شد در روز سه شنبه همراه با نامه ای به او نوشت: به جدید اطلاعات ملی مدیر جان Ratcliffe درخواست او برای توضیح آنچه که گام های او برای محافظت از ملت اسرار برگزار شده توسط فدرال, سازمان های اطلاعاتی.

در سال 2017, گزارش یافته که ابتدا گزارش شده توسط واشنگتن پست به بررسی سرقت یک سال زودتر از حساس سایبر ابزار سازمان سیا در حال توسعه برای هک شبکه های دشمنان است.

ویکی لیکس اعلام کرده بود ماه پیش از آن که آن را به حال به دست آمده از ابزار ایجاد شده توسط سیا تخصصی مرکز سایبری اطلاعات و ضد پنهان کاری وب سایت منتشر جامع توصیف 35 از آنها با توجه به گزارش.
این گزارش در توصیف بهار 2016 سرقت به عنوان بزرگترین از دست دادن داده ها در آژانس تاریخچه افت حداقل 180 گیگابایت به آنجا که 34 ترابایت از اطلاعات است. آژانس نمی دانم از دست دادن رخ داده بود تا زمانی که ویکی لیکس اعلام یک سال بعد از این گزارش گفت: و شناسایی به عنوان یک مظنون نخست سیا مهندس نرم افزار که گفته بود کپی نرم آرسنال بدون بالا بردن سوء ظن است.

کارمند سابق جاشوا Schulte متهم شد توسط وزارت دادگستری با سرقت مواد و ارائه آن به ویکی لیکس. اما هیئت منصفه به بن بست رسیده و در آن اتهامات و او را محکوم کرد, در مارس جزئی تر اتهامات پس از محاکمه در منهتن.

سازمان سیا گزارش داد lax, امنیت, اقدامات توسط واحد تخصصی و طاقچه سیستم های فن آوری اطلاعات است که آن را متکی بر آن است که جدا از سیستم به طور گسترده تر مورد استفاده روزمره آژانس کارکنان. این گزارش می گوید که به دلیل سرقت اطلاعات در یک سیستم که فاقد فعالیت کاربر نظارت بر آن را شناسایی نمی شود تا زمانی که ویکی لیکس اعلام کرد که در ماه مارس سال 2017.

تا به حال داده شده است به سرقت رفته و به نفع یک دولت دشمن و منتشر نشده ما هنوز هم ممکن است غافل از دست دادن خواهد بود واقعی برای اکثریت قریب به اتفاق از اطلاعات در سازمان ماموریت سیستم های, این گزارش می گوید.

این گزارش آماده شده در اکتبر 2017 توسط سازمان سیا ویکی لیکس نیروی کار نشان می دهد سازمان سیا شده است باید بهتر آماده در نور ویرانگر اطلاعات سازش در سازمان های دیگر. این نرم ابزار سازش رخ داده است تقریبا سه سال پس از ادوارد اسنودن سابق پیمانکار برای آژانس امنیت ملی ضبط اطلاعات طبقه بندی شده در مورد NSA نظارت عملیات و اعلام آن است.

سازمان سیا منتقل شده است بیش از حد به آرامی به در محل قرار داده پادمان که ما می دانستم که لازم داده شده پی در پی نقض دیگر دولت ایالات متحده در آژانس در این گزارش گفت:.

در میان مشکلات گزارش شناسایی: حساس سایبر سلاح نمی شد compartmented کلمه عبور به اشتراک گذاشته شده و کاربران نامحدود دسترسی به داده های تاریخی. سیا سخنگوی تیموتی Barrett کاهش یافته است به نظر یافته های این گزارش اما گفت که سازمان سیا کار می کند به ترکیب بهترین در کلاس فن آوری برای حفظ جلوتر از و دفاع در برابر همیشه در حال تکامل تهدید.

Sean روشه دانشیار سابق معاون نوآوری دیجیتال در سیا که شهادت در Schulte دادگاه گفت که اگر چه سازمان سیا بود که یک مشکل با یکی از شبکه های می گویند که افراد در سازمان سیا را ندارد امنیتی جدی است که دقیق نیست. آن را به طور کامل نادرست است.

سخن روز سه شنبه در یک وبینار توسط رمز مختصر خبرنامه آنلاین است که با تمرکز بر هوش روشه تشبیه نیروی کار گزارش را به یک پس از حادثه, گزارش ملی ایمنی حمل و نقل.

این را شکست. این چیزی است که اتفاق افتاده,’ روشه گفت. “ما نیاز به مطمئن شوید که این اتفاق نمی افتد دوباره. چگونه است که نه سالم چیزی که برای یک سازمان است که ندارد یک چشم به آنچه در آن انجام می دهند ؟

افشای هک ابزارهای, برجسته, برجسته در Shulte را محاکمه دادستان تصویر او را به عنوان یک ناراضی نرم افزار مهندس که بهره برداری کمی شناخته شده در پشت درب در یک سازمان سیا شبکه ای برای کپی کردن نرم آرسنال بدون بالا بردن سوء ظن است.

این نشت بودند ویرانگر برای امنیت ملی, دستیار ما وکیل متی Laroche گفت: هیئت منصفه. سازمان سیا اینترنتی ابزار رفته بودند در یک لحظه. جمع آوری اطلاعات عملیات در سراسر جهان فورا متوقف.
دفاع وکیل سابرینا شروف استدلال کرد که محققان نمی تواند مطمئن شوید که در زمان داده به این دلیل که سازمان سیا شبکه ای در سوال دورترین چیز از امن بودن و می توان با صدها نفر از مردم است.
در نهایت Schulte بود به جرم اهانت به دادگاه و اظهارات نادرست پس از چهار هفته از محاکمه. هیات داوران قادر به رسیدن به یک حکم در قابل توجهی بیشتر هزینه.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de