شهر چینی راه اندازی پایگاه داده برای ارتباط با توجه به ازدواج به چک کنید اگر شریک استفاده داخلی تاریخ

توسط: اکسپرس میز وب | دهلی نو | منتشر شده در تاریخ: 24 ژوئن 2020 4:26:31 pm

coronavirus, coronavirus pandemic, coronavirus outbreak, coronavirus China, coronavirus India, coronavirus US, World news, Indian Express این می آید پس از چین شاهد ناگهانی افزایش موارد خشونت داخلی بعد از مستندات و اقدامات قرنطینه بودند تحمیل شده به منظور محدود کردن گسترش COVID-19 بیماری همه گیر. (بازنمودی تصویر)

در اولین از نوع خود ابتکار عمل را به پایین آوردن تعداد موارد خشونت داخلی در کشور در شهرستان Yiwu در شرق چین راه اندازی یک پایگاه داده قابل جستجو برای زوج برای بررسی اینکه آیا شریک زندگی خود دارای سابقه سوء استفاده های داخلی قبل از تصمیم به ازدواج.

در حالی که این لیست تنها در دسترس ساخته شده به Yiwu ساکنان مجرم ذکر شده در پایگاه داده از سراسر کشور است. پایگاه داده خواهد شد که پرده برداری کرد در تاریخ 1 ژوئیه شامل نام و اطلاعات از کسانی که محکوم شده اند مشمول ضابط سفارش و یا دریافت حبس برای گزارش خشونت خانگی موارد پس از سال 2017 نگهبان گزارش شده است.

چندین دولتی زنان بدن از جمله Yiwu زنان فدراسیون و تمام چین زنان فدراسیون باید با همکاری دولت شهرستان برای راه اندازی پروژه. “در بسیاری از موارد طرفین درگیر تنها می دانم که در مورد خشونت خانوادگی پس از ازدواج. ایجاد یک پرس و جو پایگاه داده شرکای می توانید از قبل می دانیم و در نظر بگیرید که آیا به ازدواج” ژو Danying معاون رئیس Yiwu زنان فدراسیون گفت: خبر چینی خروجی کاغذ.

برای دسترسی به پایگاه داده یک Yiwu اقامت باید هر دو شناسه خود را به عنوان به خوبی به عنوان که از شرکای خود در حالی که تقاضا برای ازدواج رجیستری ، کاربران تنها مجاز به جستجو در پایگاه داده دو بار در یک سال و می توانید نگاه کردن پرونده از حداکثر دو نفر است.

علاوه بر این چندین اقدامات گذاشته شده است برای محافظت از حریم خصوصی شهروندان که استفاده از تسهیلات و همچنین افرادی که اطلاعات آنها در حال دنبال, مقامات گفت. اگر یک Yiwu اقامت پیدا شده است با استفاده و یا انتشار اطلاعات آنها جمع آوری شده از پایگاه داده به دلیل اشتباه آنها مسئول به صورت قانونی اقدام خواهد شد.

این می آید پس از چین شاهد ناگهانی افزایش موارد خشونت داخلی بعد از مستندات و اقدامات قرنطینه بودند تحمیل شده به منظور محدود کردن گسترش COVID-19 بیماری همه گیر.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>