چین و بریتانیا در برابر 'دخالت' در هنگ کنگ

توسط: PTI | لندن | منتشر شده در تاریخ: جولای 21, 2020 7:43:55 pm پلیس ضد شورش تلاش برای متفرق کردن جمع

توسط NEWSATROPAT در 31 تیر 1399
توسط: PTI | لندن | منتشر شده در تاریخ: جولای 21, 2020 7:43:55 pm
Hong Kong, Hong Kong's economy, China, China Hong Kong پلیس ضد شورش تلاش برای متفرق کردن جمعیت در طول یک تظاهرات در هنگ کنگ در ژوئن 12. (عکاس: جاستین چانه/بلومبرگ)

چین را با یک هشدار است که بریتانیا باید عواقب اگر آن را ادامه می دهد آنچه در آن معتقد است دخالت در امور داخلی خود پس از انگلستان خود را به حالت تعلیق معاهده استرداد با هنگ کنگ.

انگلستان وزیر امور خارجه Dominic Raab گفت: مجلس عوام انگلیس روز دوشنبه که چین جدید امنیت ملی قانون تا به حال به طور قابل توجهی تغییر فرضیات کلیدی زیر بنای ترتیبات با مستعمره سابق بریتانیا از هنگ کنگ و در نتیجه این پیمان باقی خواهد ماند به طور نامحدود به حالت تعلیق.

"پادشاهی متحده است. و تمام جهان در حال تماشای" Raab گفت: در هشدار به چین است.

به زودی پس از سفارت چین در لندن و تهران به انگلستان صادر قوی اظهارات محکوم انگلستان حرکت می کند به عنوان یک بی اعتنایی خود را برای نمایندگی و آشکار دخالت در امور داخلی خود.

"انگلستان پرهیاهو و دخالت چین در امور داخلی و contravened بین المللی و قانون اساسی و هنجارهای حاکم بر روابط بین المللی" لیو Xiaoming گفت در توییتر, در بیانیه ای. "چین هرگز دخالت در امور داخلی. انگلستان باید همان را انجام دهید به چین است. در غیر این صورت آن را باید تحمل عواقب," او گفت:.

دیگر رسمی سفارت چین بیانیه همچنین ابراز نگرانی و مخالفت های شدید از انگلستان حرکت مربوط به هنگ کنگ است.

"دولت چین همچنان تزلزل در عزم خود را برای اجرای امنیت ملی قانون برای هنگ کنگ SAR برای حفاظت از حاکمیت ملی و امنیت و توسعه و بهره, و به مخالفت با مداخلات خارجی. چین خواهد شد بصورتی پایدار و محکم پشت در مبارزه با هر گونه حرکت که تداخل در امور داخلی خود" بیانیه اشاره کرد.

چین خواستار بریتانیا سمت بلافاصله به توقف دخالت در هنگ کنگ امور که چین در امور داخلی, در هر صورت. انگلستان را تحمل عواقب اگر این اصرار در رفتن به پایین جاده اشتباه آن اضافه شده است.

مقامات چینی اصرار دارند که بحث جدید امنیت ملی قانون برای هنگ کنگ است یک لنگر به صورت مداوم و پایدار اجرای یک کشور و دو سیستم و به صورت دراز مدت و امنیت و رفاه و ثبات در هنگ کنگ است.

"این قانون را در دلار هنگ کنگ امن تر, بهتر و مرفه تر محل. ما اعتماد به نفس کامل در آینده روشن از هنگ کنگ SAR" سفارت چینی ادعا کرد. وجود دارد گسترده جهانی نگرانی خود را از این قانون استفاده می شود به نقض حقوق بشر از هنگ Kongers.

در اشاره به استرداد ترتیبات Raab گفت: پارلمان بریتانیا که بریتانیا بود به خصوص در مورد مقالات 55 تا 59 از قانون جدید امنیت ملی قانون که به سرزمین اصلی مقامات چینی توانایی به فرض صلاحیت این دادگاه ها بیش از موارد خاص و سعی کنید این موارد را در سرزمین اصلی چین به دادگاه.

برجسته قابل توجه عدم قطعیت در مورد راه که در آن جدید امنیت ملی قانون اجرا خواهد شد گفت: انگلستان برگزار خواهد شد چین به تعهدات بین المللی خود. تنش بین بریتانیا و چین شده اند ramping تا در سراسر طیف وسیعی از مسائل با بریتانیا در حال حاضر ارائه حدود 3 میلیون دلار هنگ Kongers حقوق شهروندی در پاسخ به بحث امنیت ملی قانون است.

انگلستان دست هنگ کنگ به چین در سال 1997 به عنوان بخشی از یک توافق امضا شده در آن زمان برخوردار از آزادی دیده نمی شود در سرزمین اصلی است. بیش از آخر هفته Raab همچنین متهم چین فاحش نقض حقوق بشر علیه اقلیت ها و گروه های شناخته شده به عنوان Uighurs عمدتا مسلمانان و خود را از نظر فرهنگی و قومی نزدیک به آسیای مرکزی سازمان ملل.

اکثریت زندگی می کنند در سین کیانگ غربی چین که تعداد آنها به حدود 11 میلیون نفر است. ادعا شده است که دولت چین بازداشت تا یک میلیون Uighurs بیش از چند سال گذشته در آنچه دولت را تعریف می کند به عنوان "re-اردوگاه آموزش و پرورش".
نخست وزیر بوریس جانسون در تلاش است برای هدایت به دور از آنچه که او ترس می تواند تبدیل به یک ضد چین و بلاغت اما تاکید کرد که بریتانیا متعهد به یک "کالیبره رویکرد".

"ما قصد داریم به سختی می شود در برخی از چیزهایی است اما ما قصد داریم به ادامه تعامل" او گفت:.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de