چین استفاده می شود COVID-19 به ضربه در هر جهت: سناتور آمریکایی

توسط: PTI | واشنگتن | منتشر شده در تاریخ: 26 ژوئن 2020 12:41:30 pm

covid courses, stress problem دفاع ملی مجوز عمل برای 2021 همه چیز در مورد ارسال پیام به چین و روسیه گفت: جیم Inhofe.

بیان کرد که چین همچنان عمد حمله نظامی در امتداد مرز با هند یک سناتور آمریکایی ادعا کرده است که پکن با استفاده از COVID-19 pandemic به ضربه در هر جهت.

“چین به طور خاص استفاده می شود این بیماری همه گیر به ضربه در هر جهت. آنها antagonized و مورد آزار و اذیت تایوانی, مالزی, ویتنامی و اندونزیایی کشتی ها در دریای چین جنوبی; و با استفاده از هر ابزار در خود ریخته و به اجبار استرالیا به سکوت در مورد COVID-19”, اتهام سناتور جیم Inhofe رئیس کمیته نیروهای مسلح سنا.

“و در حال حاضر 20 سربازان هندی مرده اند برخی از کشته آنچه اساسا بیس بال خفاش ها با خوشه چین همچنان عمد حمله نظامی در امتداد مرز با هند” Inhofe گفت: در طبقه سنا در حمایت از دفاع ملی مجوز قانون از سال مالی 2021.

دفاع ملی مجوز عمل برای 2021 همه چیز در مورد ارسال پیام به چین و روسیه است. می گوید: “هیچ راهی وجود دارد شما می توانید ما را شکست بنابراین حتی نمی امتحان کنید.”

“ما می دانیم که ما در راه حفظ صلح است که با نشان دادن قدرت ما. ما بهترین های نظامی در جهان است و دشمنان ما باید بدانند که. اما ما نمی توانیم استراحت در laurels ما. ما باید پیاده سازی ملی, استراتژی دفاع, از آنجا که ما مقایسه مزیت نظامی در معرض خطر است در حال حاضر. چین و روسیه در حال ابتلا به ما و به سرعت”, Inhofe گفت.

چین و روسیه سرمایه گذاری کرده اند در نظامی خود را, او گفت:, و اضافه کرد که این دو را عمدا گمراه در بسیاری از چیزها از جمله اندازه واقعی از دفاع از خود بودجه است. روسیه است که تقریبا سه برابر بزرگتر از اکثر مردم فکر می کنم. دلیل این سرمایه گذاری چین و روسیه رشد کرده اند و نه فقط به اندازه نظامی خود اما قابلیت های خود را به عنوان به خوبی.

“در ماه اکتبر گذشته چین رژه بیرونی سلاح نشان دادن یک تکنولوژی ما حتی نمی باید در عین حال” او اضافه شده است.

“سرمایه گذاری های خود را نمی, محدود مرزهای خود را. من دیده ام خود را ساخت تا در عمل در سراسر جهان است. یک مثال نخست: چین تنها ساخته شده خود را برای اولین بار در خارج از کشور پایگاه نظامی در جیبوتی راست بر روی یکی از مهم ترین مسیرهای دریایی”, Inhofe گفت. “من آن را دیدم دست اول: چین در تلاش است تا کنترل بیش از 40 بنادر در کشورهای جنوب صحرای آفریقا. در حال حاضر ما می بینیم چین و روسیه بیشتر و بیشتر رشد تهاجمی و خصمانه” گفت: بالا سناتور آمریکایی.

با هدف چین این لایحه در میان چیزهای دیگر برقرار اقیانوس آرام بازدارندگی ابتکار که به تمرکز منابع در اقیانوس هند و آرام – پرداختن کلید نظامی قابلیت شکاف اطمینان متحدان خود و همکاران و تقویت اعتبار و Inhofe گفت.

“این لایحه را تضمین می کند ما باید یک مبارزه معتبر به جلو استقرار و ما کمک می کند تا توسعه و زمینه مشترک قابلیت های مورد نیاز را در درگیری های پیش بینی شده توسط NDS. ما عقب راندن چین و روسیه را به تلاش برای گسترش نفوذ خود در ساختمان جدید اتحاد و مشارکت و تقویت های موجود” او گفت:.

“ما محافظت در برابر نفوذ چین و روسیه در فضا, فضای مجازی و فراتر از آن. ما حفاظت از فن آوری های اختصاصی و مالکیت معنوی از نفوذ توسط دولت چین است. ما همچنین کاهش وابستگی ما به کشورهای خارجی مانند چین به عنوان یک منبع برای انواع مواد و فن آوری از جمله میکروالکترونیک و مواد معدنی کمیاب بلکه دستگاه های پزشکی و داروسازی” این سناتور گفت.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de