چین تجارت تنش بالا در میان شک و تردید در ag خرید

سیاسی tit-for-tat در جریان بوده است برای چند هفته در حال حاضر, اما در اطراف محور جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اتهامات چین به سرزنش برای این بیماری همه گیر کوروناویروس و که آنها به عمد مخفی اطلاعات در مورد گسترش و تعداد موارد مثبت در کشور است.

ایالات متحده مزرعه گروه شده اند ترس لفاظی منجر به تعرفه اضافی و یا چین راه رفتن به دور از معامله و قبل از آنها حتی یک تلاش جدی در عمده ag خرید.

در ژوئن 24, کاخ سفید تجارت مشاور پیتر ناوارو نقل شد در یک گزارش خبری گفت: پیمان تجارت با چین بود. بود که به سرعت به دنبال یک صدای جیر جیر از مغلوب ساختن پیشی جستن تایید این معامله این است که “به طور کامل دست نخورده است.” سردرگمی آمد در ظاهر موفق نشست بین مقامات تجارت در هاوایی که در آن وزیر امور خارجه مایک Pompeo تصریح کرد: چین تمایل به چوب با توافق و این که آنها به زودی خواهد بود ramping تا خرید از ایالات متحده آمریکا محصولات کشاورزی.

با این حال ایالات متحده تجارت نماینده رابرت Lighthizer شهادت قبل از کنگره که از چین خریداری کرده بود تنها در حدود 10 میلیارد دلار ارزش محصولات کشاورزی بسیار خجالتی $36.5 میلیارد تعهد در فاز یک معامله است. که معنی سه ماهه چهارم خرید کلیدی خواهد بود برای چین به رعایت آن وعده داده است. بسیاری از تجارت ناظران همیشه مشکوک فروش خواهد بود backloaded به دلیل “شرایط بازار” بند در قرارداد. به همین دلیل چین خرید ارزان برزیلی سویا در طول زمستان شده است و انتظار تا پاییز برداشت و برای خرید در ایالات متحده محصولات در قیمت ارزان تر.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

آمریکا انجمن سویا معاون رئیس جمهور و دره چشمه, S. D., کشاورز کوین اسکات اذعان شده است وجود دارد بحث پس از coronavirus آمار چین که آنها نیز با استفاده از همه گیر به عنوان یک دلیل به خارج از قرارداد. وجود دارد یک فاجعه طبیعی بند در قرارداد علاوه بر چین هجی کردن که آنها را خرید بر اساس “شرایط بازار است.”

اسکات در حال تلاش برای ماندن در خوش بینانه چین به گام تا خرید به زودی چرا که افزایش در تقاضا است که هنوز هم بهترین امید برای بهبود در ایالات متحده ag بازارهای نکنه با این بیماری همه گیر.

“این خواهد بود قادر به دیگر 50 سنت یا یک دلار در قیمت از ما لوبیا در حال حاضر به طوری که ما می تواند قیمت تولید که پایین آمدن خط,” او می گوید.

اسکات متوجه می شود که ممکن است غیر واقعی با COVID-19 دوباره در حال ظهور در چین است.

“آره وجود دارد نیاز به برخی از راه گریز و اگر توافق انجام می شود نیمی از یک سال و دیر یا سه چهارم از یک سال دیر شده اما هنوز که هنوز است در بازی شما واقعا نمی تواند آنها را تقصیر زیادی برای آن.,” او می گوید:.

در همان زمان مقامات چینی را وعده خود را تکرار کرد.

“ما گفته شده توسط Ag بخش همراه است که نشانه هایی وجود دارد که آنها قصد دارند برای تحقق نیازهای خود را تحت قرارداد. بنابراین من فکر می کنم اگر اقتصاد می شود دوباره رفتن شاید آنها حداقل تلاش برای رسیدن به آنجا می گوید:” اسکات mr. hughes, آمریکا, مزرعه دفتر معاون رئیس جمهور و ولگا, S. D., کشاورز.

او می گوید چین نیازهای آمریکا ag کالا, به خصوص به عنوان آنها خود را بازسازی ذخایر گوشت خوک. کسانی که سهام تخلیه شد و پس از این کشور خوکی گله شد ویران تب خوکی آفریقایی در نتیجه کاهش جمعیتی از میلیون ها نفر از سر خوک. در عین حال mr. hughes می گوید: با بالا گرفتن تنش ها میان آنها باقی می ماند نگران است.

“این قطعا یک سیاسی واقعی محیط زیست در حال حاضر و ما فقط امیدواریم که کشاورزی می کند پایان ندارد تا اینکه قربانی از آن دوباره,” او می گوید.

به تازگی در چین ممنوع شد واردات مرغ از یک تایسون گیاه در آرکانزاس با توجه به COVID-19 و سپس به دنبال اعلام آنها ممنوعیت هر گونه دانه و واردات گوشت که نه تایید شده و تضمین شده عاری از ویروس است. وجود شک و تردید در مورد چگونه صادرکنندگان خواهد بود قادر به تامین این گواهینامه سازمان بهداشت جهانی راهنمایی متحده ویروس نمی تواند زنده ماندن در محصولات گوشت بیش از 72 ساعت است.

تجارت تنش شد دوباره تست 30 ژوئن به چین تایید هنگ کنگ قانون تامین, یک روز کامل زودتر از انتظار می رود. ایالات متحده وعده داده است تحریم برای اعضای حزب کمونیست که مسئول این حرکت.

این فشار بیشتر روابط با چین که به تازگی گفت که آنها خواهد بود افزایش خرید از آمریکا, ذرت, اتانول و سویا. چین در ماه ژوئن بود که تهاجمی خریدار سویا اما بیشتر برای 2020-21 سال بازاریابی و آنها شده اند ساخت رمز خرید سورگوم و ذرت قرمز سخت گندم زمستانه و حتی برخی از اتانول است. اما آنها هنوز به ملاحظه خریدهای ایالات متحده کشاورزان و دامداران انتظار داشتند که ایران برای اولین بار اعلام شد. حال سؤال این است که آیا آنها در حال انتظار برای خرید زمانی که قیمت های ارزان تر خواهد شد و یا آنها را خرید در تمام ؟

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de