توسط: PTI | پکن | منتشر شده در تاریخ: 13 مه سال 2020 1:55:14 pm

China reports 15 new COVID19 cases as Wuhan gears up to test its 11 million people ظهور جدید خوشه از شش مورد باعث شده است تا دولت برای تست همه از آن بیش از 11 میلیون جمعیت پس از مستند برداشته شد و شهر به حالت عادی بازگشت. (AP Photo/Andy Wong)

چین در گزارش جدید 15 coronavirus موارد از جمله هشت بدون علامت آنهایی که در حالی که کانون این ویروس کشنده در شهر ووهان که اعلام کرد قصد دارد برای تست همه از آن بیش از 11 میلیون نفر را تایید کرده است COVID-19 عفونت مقامات بهداشت و درمان گفت: در روز چهارشنبه.

با توجه به ملی چین کمیسیون بهداشت (NHC) هفت تایید COVID-19 موارد گزارش شده در روز سه شنبه که یکی وارد و از سوی دیگر شش مورد به صورت محلی منتقل می شود.

همچنین در روز سه شنبه هشت جدید بدون علامت موارد گزارش شده از مصرف خود را در مجموع به 750 به NHC گفت. هوبئی استان و پایتخت آن ووهان که در آن کروناویروس اولین ظهور در ماه دسامبر سال گذشته گزارش شده و هیچ مورد جدید در روز سه شنبه مقامات بهداشت گفت.

اما شهر ووهان گزارش 598 بدون علامت موارد باعث نگرانی در میان مردم محلی در مورد یک جهش از COVID-19. ظهور جدید خوشه از شش مورد باعث شده است تا دولت برای تست همه از آن بیش از 11 میلیون جمعیت پس از مستند برداشته شد و شهر به حالت عادی بازگشت.

هوبئی استان و پایتخت آن ووهان در مارس 8 برداشته طولانی مدت مستند کلمپ در 23 ژانویه به عنوان گسترش بیماری از طریق منطقه مانند آتش سوزی. شهر آماده کرده است 10 روز برنامه ریزی برای تست همه ساکنان آن است.

سه شنبه شمار تلفات ناشی از این ویروس در استان هوبئی در ایستاده بود 4,512 از جمله 3,869 در ووهان. هوبئی تا کنون گزارش 68,134 تایید COVID-19 موارد در مجموع از جمله 50,339 در ووهان.

به طور کلی مرگ و میر در چین بود در 4,633 مردم که از روز شنبه در حالی که تعداد کل موارد افزایش یافته و به 82,926 از جمله 104 نفر بودند که هنوز در حال درمان است. این بیماری از ده نفر بود که به طور جدی NHC گزارش گفت:.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net